Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Svatý Hostýn - LK Mrlínek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 1:08 pm    Předmět: Citovat

Pepik Libichov napsal:
Šel jsem Itou,takže fotila ona.

To jo, ale Pepa si vždy trosky šípů rychle nametl do baťůžku a nedal k vyfocení. Ani ten vítězný a slavný šíp! Jinak velký obdiv - Pepa se rval jako lev a první místo mu právem náleží. Po 6. terči jsem mu už hledala šišky, aby měl čím po zvířatech střílet. V druhý půlce turnaje se všechno obrátilo a bez "munice" byl pro změnu Petr. Byl to souboj doslova do posledního terče a do posledního šípu Laughing
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 12:14 pm    Předmět: Citovat

Šel jsem Itou,takže fotila ona.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

Pepik Libichov napsal:
I já se připojím,jaké to bylo na Hostýně.Jako správný profik jsem vyrazil s 5ti dřevěnými šípy.Přeci nebudu autovat,tratě u Jardy bývaly vždy pohodové.Na rostřelu minus 1šíp,tyčka u zvířete.Po 6 terčích skore 21 tři auty ,to znamená tři šípy zlomené v toulci poslední ohnutý,oštípaný dřevo a před sebou ještě 22 terčů.Ve skupině jsem měl svého největšího soupeře Petra a to mne nenechávalo klidým. V tu chvíly to vypadalo že budu první.ale na obědě.Po konzultaci s Věrou přišlo z klidnění.Nakonec výsledek 182 byl velice dobrý.Do Libichova se vrátil jeden šíp který je slavný.


krasny a hlboko ludsky pribeh... ma to uvod, jadro aj dramaticky zaver:-)
a gratulujem k slavnemu sipu:-) daj foto:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

I já se připojím,jaké to bylo na Hostýně.Jako správný profik jsem vyrazil s 5ti dřevěnými šípy.Přeci nebudu autovat,tratě u Jardy bývaly vždy pohodové.Na rostřelu minus 1šíp,tyčka u zvířete.Po 6 terčích skore 21 tři auty ,to znamená tři šípy zlomené v toulci poslední ohnutý,oštípaný dřevo a před sebou ještě 22 terčů.Ve skupině jsem měl svého největšího soupeře Petra a to mne nenechávalo klidým. V tu chvíly to vypadalo že budu první.ale na obědě.Po konzultaci s Věrou přišlo z klidnění.Nakonec výsledek 182 byl velice dobrý.Do Libichova se vrátil jeden šíp který je slavný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 12:00 am    Předmět: Citovat

Jo a zvířátka byla zmrzlá stejně jako lukostřelci, takže se šípy odrážely a lámaly, odrážely a lámaly ... Mad
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:47 pm    Předmět: Citovat

Na poslední chvíli. Byli jsme pozváni v prosinci, ale kvůli nepřízni počasí byl turnaj odvolán. Že se přesunul jsme zjistili na stránkáh LK Mrlínek a platnou pozvánku jsme měli pořád v ruce. Podle mě to nebylo "úplně veřejně zveřejněno", že některé turnaje nejdou "nafouknout" Confused . To dokazují i skupiny po 7 lidech. Střílelo se na 2x14 zvířat.
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:31 pm    Předmět: Citovat

A to jste se dozvěděli jak? Smile Škoda, bylo to kousek, takových závodů moc není ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

https://picasaweb.google.com/113151097706726711256/UnorovaMikulasska#
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:09 pm    Předmět: Svatý Hostýn - LK Mrlínek Citovat

Neboli Československá opožďěná "Mikulášská"
Příjezd - bloudění, vánice, -11°C
Večer - veselý, zpěvný, vyzkoušení hry na fujaru
Ráno - slunečné a mrazivé
Turnaj - skupiny po 6-7 lidech - víc čekání a víc promrzání
Skupina - složena z rodiny Jelínků, Tomanů a Mikešů - takže čekání a promrzání nevadilo
Oběd - vynikající
Vyhlášení - na nikoho se nezapomnělo, tombola, certifikáty....
Odjezd - únava, únava, únava.... na čerpací stanici u J.Hradce jsme špatně odbočili a chvíli jeli zpátky na Brno Laughing
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.