Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkusenost s kamennym kramem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emanon
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2011
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 5:52 pm    Předmět: Citovat

som kukal minule kamaratov drevolaminat jazdecky z madarska (premna neznameho výrobcu),pekne uberane dyhy na strede v ramenach a dobre natvarovane ramena celkom ,cena 140eur asi ....Si zober trebars Kejvalove jazdecke a recurve tak zbadaš ten rozdiel v úrovni ,ako tie madarske su lacnejšie lepšie spravene ,darmo sa lokalpatrioti v čechach budu hnevať, je to tak ..proste v madarsku už konkurencia patlalov asi vyradila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wyky
Nováček
Nováček


Registrace: 28.8. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Takze ten kamenny kram je neco mezi podvodnikem a obchodnikem. Zas tak sam v tom nejsem. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:54 pm    Předmět: Citovat

Zloděj je ten co tě připraví o peníze bez tvého souhlasu,podvodník je ten co tě připraví o peníze mylnou informací a obchodník je ten co prodá zboží za nevyšší možnou cenu ,kterou zákazník akceptuje.
Zdá se ,ze jsi v tom zůstal sám a navíc poučen. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wyky
Nováček
Nováček


Registrace: 28.8. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

No, prirovnani neni uplne to nejlepsi. Ja jim nevycitam to, ze se zivi prodejem, ale ze se zivi zlodejinou. Neprijde mi totiz normalni, ze kdyz je na Webu luk za 1700 pro koncovyho zakaznika, tak na kamennym kramu je za 3700. Pochopil bych treba 20%, ale nepochopim 120%. Takze tak.
Ale jak rikam, byla to moje blbost, ze jsem se chytil. Priste uz pujdu do toho kramu jen s pripadnou reklamaci. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 4:28 pm    Předmět: Citovat

Nezazlívejte jim to,oni se tím živí,to je jako by si kovářovi vyčítal že dělá pěkné podkovy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:33 pm    Předmět: Citovat

Vlastně máš pravdu. Uvěříš odborníkovi Sad a pak zjistíš že je (odborník) ale na tahání prachů. T.S.-ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wyky
Nováček
Nováček


Registrace: 28.8. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Co chcete po fundovanosti prodejce ,když tam měsíc dělá bývalá prodavačka v zelenině a po ní dřívější zedník. dontknow
T.S.-ATT.


To prave v tomhle pripade vubec neplati. Ten clovek, co mi ten luk prodaval, tak aktivne strili (udajne) a jezdi po soutezich. Proto me to stve o to vic, ze je to prachsprosta zlodejina a vychcanost nejvyssiho radu. Evil or Very Mad

Kdyz prodava bejvalej reznik, nebo zednik, nebo baba ze zelezarstvi, tak se to pozna po dvou vetach. Tady to bylo neco uplne jinyho. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

Co chcete po fundovanosti prodejce ,když tam měsíc dělá bývalá prodavačka v zelenině a po ní dřívější zedník. dontknow
T.S.-ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wyky
Nováček
Nováček


Registrace: 28.8. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

Miki: To ted uz vim taky. Very Happy No, nejsem ani prvni a ani posledni kavka, ktera se dala nachytat takovym "podnikatelem". ale pokud moje zkusenost pomuze par dalsim lidem, aby neudelali kseft podobnymu vykukovi, tak je to taky dobre.
Jinak s lukem jsem spokojenej (mozna proto, ze o tom vim kulovy) Laughing . akorat po trech dnech, co ho vlastnim, tak se mi pravou rukou blbe pise. Laughing Laughing
Jo a shanim odvoz na kulatej balik slamy. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 11:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, hlavně byla Wyky chyba, že jsi se nezeptal nejdřív třeba zde, určitě by se ti dostalo potřebné rady. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Já jsem je schválně uvedl, i když vím, že nejsou stejná kategorie. Právě proto si myslím, že holt i u kamenných obchodů je potřeba vybírat. Hlavně podle toho, že k tomu co prodávají mají vztah a odborné znalosti. Je bohužel pravda, že takových je u nás proklatě málo. A pak nastupuje jak říká Mýša cestička pokud možno rovnou k výrobci.
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 9:44 pm    Předmět: Citovat

je to tak. Výhodou kameného obchodu by měla být fundovanost prodejce a sklad zásobený alespoň základními potřebami. Přilehlá střelnice je výhodou.

Obvzláště pro začátečníka je důležité, že v obchodu nejen může utratit peníze, ale navíc mu obchodník i poradí s výběrem, změří mu nátah, vybere vhodný luk i šípy, přičemž mu nezatají i levnější varianty.

Jak střílíte déle , poměrně přesně víte co sháníte a i co to stojí a u dražších, nebo často odcházejících položek , je schopen si potřebné věci sehnat přímo od výrobce
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 9:22 pm    Předmět: Citovat

Hynku rozdiel medzi ceresport , JASA a mnou opisanym obchodom je ten a na to upozornujem pripadnych navstevnikov takych obchodov ako som bol ja ze... ich prioritny tovar je vsetko mozne hlavne maskace , kanady , noze a sekery a niekde vzadu za skladom je taka mala miestnostka kde sa nachadza nieco k lukostrelbe. Kedze ani jeden predavac z daneho obchodu nikdy nevidel ako sa lukom striela jeho znalosti su neuveritelne obmedzene... predavaci tebou navstivenych obchodov su ludia znali problematiky lebo ich prioritou je lukostrelba. Cize ak niekde vo vyklade uvidite nejaky ten luk a par sipov odporucam vyhnut sa takemu obchodu. Hlavne ak je clovek zaciatocnik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

No já mám s kamennými prodejnami dobré zkušenosti, ale to byli Vidím a Bauerová, tedy Jasa archery a ceresport. Laughing
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Mam skusenost s kamennym obchodom v obchodnom centre v Bratislave ... ked som sa ich opytal ake maju sipy na sklade ich odpoved bola "Mame cerne , modre alebo ak chcete aj fialove" Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wyky
Nováček
Nováček


Registrace: 28.8. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 12:30 pm    Předmět: Zkusenost s kamennym kramem Citovat

Ahoj vsem. Z me neznalosti jsem se nechal pekne napalit a v podstate okrast o cca 1900,- Kc.
Koupil jsem si v C. Budejovicich, v prodejne Supra CB, luk Samick Polaris. Je to muj prvni luk, takze jsem vedel v podstate kulovy o tom, co je ten ktery luk zac, kolik stoji a jak je kvalitni. V prodejne mi ho vychvalili az do nebes, zaplatil jsem nekrestanskych 3.800,- Kc Shocked Twisted Evil a odesel. Vim, ze je to moje blbost, ze jsem si nezjistil obvyklou cenu driv, ale takovehle jednani proste asi neni uplne v poradku.
Takze pokud budete chtit nekdo neco hodne drahyho v (pod)prumerne kvalite, doporucuju vam vsem tuhle prodejnu. Ja uz ted vim, ze i kdyz jsem u nich nakoupil za bratru 4.500,- (kupoval jsem i sipy), tak to byly posledni utraceny penize u nich a kudy budu chodit, tudy je budu "doporucovat", aby se napalilo co nejmin dalsich lidi.
Jo, neni nad to, vydelat jednou hodne a pak uz nic, nez mit staly prijem od spokojenych zakazniku.

Postezoval jsem si, ale je mi to samozrejme h...o platny. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.