Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Trvalý parkur Skalany

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:59 am    Předmět: Citovat

Korado napsal:
3D parkur je vynikající záležitost a jak mám čas, tak velmi rád do Skalan zajedu si trochu zastřílet. Naštěstí to mám cca 30km. Vynikající parkur je také v Bartochově , ten mám ovšem cca 300 km ale i tak jsem tam již 2x byl a také vřele doporučuji. 3D je prostě boží.


Stastlivce, 30km jezdim denne do prace do Ostravy Very Happy Jinak samozrejme na Bartochov se chystame a co se tyce Skalan tak mozna dojde i na nejakou kratkou dovolenou, ale to nejdrive pristi leto.
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

3D parkur je vynikající záležitost a jak mám čas, tak velmi rád do Skalan zajedu si trochu zastřílet. Naštěstí to mám cca 30km. Vynikající parkur je také v Bartochově , ten mám ovšem cca 300 km ale i tak jsem tam již 2x byl a také vřele doporučuji. 3D je prostě boží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rainer
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2012
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 5:37 pm    Předmět: Citovat

Mám podobnou zkušenost, cca 4 měsíce jsem si u nás u lesa sám klofal do terčovnice až jsem si řekl, že je třeba někam vyrazit. Zajel jsem k p. Obročníkovi, obešel jsem si parkur a velmi se mi to zalíbilo. Sice jsem úplně špatně počítal body za zásahy, ale to je to poslední co by mi vadilo. No už se těším na tento víkend, v sobotu je u p. Obročníka 3D a v neděli Skalanské vejce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vsichni!
Chtel bych podekovat za mne a Simana rodine Obrocniku, ktera nas na svem parkuru uvedla do sveta 3D lukostrelby a tim u nas zpusobila zachvat silenstvi, strelba na klasicke terce uz nas v podstate nebavi. Very Happy
Vason
http://vasoni.rajce.idnes.cz/Skalany2012_Vason

Od Simana:
"Stravili jsme tam s Vasonem nadhernych 6 hodin. Parkur obesli 2x dokola, poprve v doprovodu s Klackem a dalsimi dvema lukostrelci (Pavlem a Stepanem), podruhe sami. Uvedeni do sveta 3D lukostrelby bylo paradni. Klacek poradil, prijemne jsme pokecali a presto ze jsme se bali toho co nastrilime, tak jsme byli mile prekvapeni jak to slo. Kazdy lukostrelec ktery se chce posunout dal by mel 3D parkur u Klacka zkusit ... je to PARADA !"
http://vasoni.rajce.idnes.cz/Skalany2012_Simano
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

Fotky od Ity jsou na Libichovském poháru. Lepší asi těžko kdo nafotí.

Tady je odkaz:https://picasaweb.google.com/113151097706726711256/LibichovskeSkalany#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

V neděli u nás bude Libichovský pohár, nějaké fotky uděláme. Zároveň je doplníme i na našich stránkách www.zivotnavsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

se tam zajeď v neděli podívat , né? Laughing
Skvělá zpráva
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, můžeš sem dát nějaké foto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 3:12 pm    Předmět: Trvalý parkur Skalany Citovat

Od téhle neděle je u nás ve Skalanech k dispozici trvalý 3D parkur - 28 3D terčů. Příspěvek na obnovu lovecké stezky činí pro organizované lukostřelce 150 Kč za jedno kolo.Pro neorganizované je možnost vyzkoušet střelbu s doprovodem za 300 Kč. Nejedná se o výuku lukostřelby.
Pro kladkové luky a kuše není parkur postaven.
Vstup na parkur je možný po domluvě na telefonech 724 302 907 a 728 404 730 nebo na e-mailu j.obrocnik@telecom.cz, nebo obrocnikovi@gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.