Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Turnaj ve Štětí 23. 6. 2007

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavelH
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 10:53 am    Předmět: fotky Citovat

na http://www.kralupy.cz/fortuna/index1.php?action=galerie_detail.php3&id=39&autor=6 je pár fotek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
- half-round si umím naprosto jednoznačně představit jako celoodpolední "party" gentlemanskou zábavu/turnaj. Pokud by se nám někdy podařilo to udělat tak, že se bude sedět, rožnit (škoda, že pít se u střelby nedá) a celé odpoledne střílet, tak je to SUPER. Střelci se střídají po 6 ti šípech, ostatní sledují fandí apod. Typická jednoodpolední "zahradní" střelecká slavnost. Chce to teda delší zahradu, gril a sud. Kdyby se to chytlo, dá se těchhle "odpoledňovek" nasekat i víc, představuju si to, jako když v Itálii nebo Francii mastí odpoledne petanque. Navíc, kdyby to bylo v zásadě stacionární, někde se roztáhne zástěna, vynesou 2 terče a už se jede... No nic, to jsem se nachal unést.

Souhlas nechal bych se unést taky.Určitě by to bylo super.To nějak musíme vymyslet.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Re PeZ: Heslovitě pochvalné a kritické poznámky dohromady:
- bylo to dobrý
- mohlo to bejt lepší, kdybych nebyl lempl a vyhrál i dopoledne
- sponzorský dar (PeZi ty šprýmaři Very Happy ) jsem žádný nedal, nadneseně se jedná o 1/2 terčů, toť vše
- největší kritická poznámka: nikdo neviděl, že by vítěz dopolední části dostal nějakou cenu!!! Sice tvrdil, že ano a že to se ženou doma vypije ale ještě bych ho vyšetřoval, dle možností i ženu.
- half-round si umím naprosto jednoznačně představit jako celoodpolední "party" gentlemanskou zábavu/turnaj. Pokud by se nám někdy podařilo to udělat tak, že se bude sedět, rožnit (škoda, že pít se u střelby nedá) a celé odpoledne střílet, tak je to SUPER. Střelci se střídají po 6 ti šípech, ostatní sledují fandí apod. Typická jednoodpolední "zahradní" střelecká slavnost. Chce to teda delší zahradu, gril a sud. Kdyby se to chytlo, dá se těchhle "odpoledňovek" nasekat i víc, představuju si to, jako když v Itálii nebo Francii mastí odpoledne petanque. Navíc, kdyby to bylo v zásadě stacionární, někde se roztáhne zástěna, vynesou 2 terče a už se jede... No nic, to jsem se nachal unést.
- Díky moc, na "one man show" toho bylo až až, perfektně nachystáno a do toho jsi to odstřílel. Klobouk dolu. salute
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že není nutné psát k miniturnajíku nějakou reportáž, děkuji jmenovitě Lucce ze skupiny Avalon za dopolední zapisování, Griffinovi za spozorský dar a řadě nejmenovaných za účinnou pomoc. Pokud se mi nepodaří zprovoznit vlastní připojení, vypíšu úplné výsledky asi tady.

V dopolední části zvítězil podle rozhodnutí pořadatele PeZ, druhý byl Palivec, třetí Griffin, Josh to přepočítá podle Káček (během tohoto turnaje jsem se přesvědčil, že káčka tak, jak jsou nastavena, jsou pěkná pitomost, když nedokážu vyhodnotit soutěžící na místě bez pomoci výpočetní techniky nebo zběhlého prodavače z maloobchodu)

V odpolední části zvítězil Griffin, druhý PeZ, třetí Palivec.

Za nepořádání cloutu se omlouvám, ke konci celodenního one-man-show už mi opravdu došly síly a když jsem po 22:00 odvezl poslední náklad, byl jsem rád, že nebyl.
Vzhledem k sestavě účastníků by neměl být problém , abychom se všichni potkali na Curiově, byť jako románci a odstříleli si 6x6 na odpovídající vzdálenost - prostor a čas tam určitě bude.

Prosím, nepište žádnou pochvalu, i kdybyste měli pocit, že je na místě. Chci číst spíše kritické ohlasy, které mne povedou na cestě ke zlepšení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Takže Petře díky za turnaj, bylo to fajn, konečně jak taky jinak. Anglické terčovky byly oživením, ligové disciplíny slušná klasika, prostě vše super. Tedy pro mě skoro vše, ZASE JSEM NEPORAZIL GRIFFINA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad . Ale už to bylo o chlup Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

Super dík.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

Akce bude u Labe, takže se vůbec nevjíždí do města a od pátku cca 15 hod budou na všech příjezdových cestách cedule. Z hlavního tahu Mělník-Litoměřice se odbočí přes plnou čáru na jediném sjezdu k Labi, od Litoměřic je to bez přestupku. Laughing Jsem jenom prostý organizátor turnaje, takže zatím nevím, kde se bude parkovat - poslední varianta, co jsem slyšel byla, že účinkující vyloží u bojiště bagáž a zaparkují auta u Penny marketu cca 500 m daleko. V každém případě bude pro vyložení vjezd až na místo možný. bandhead iroc

Naposledy upravil PeZ dne st červen 20, 2007 8:58 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Petře prosím tě je nějaké bližší určení místa turnaje, nikdy jsem ve Štětí nebyl tak abych se tam nemotal jako nudle v bandě.
Dík.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

PeZ napsal:
hlasující pro 165m má 5 hlasů, hlasující pro 120m má 1 hlas.


No, spíš to bude otázka kolik tam asi bude lidí s bezlaminátovým lukem, který práskne 165m + s takovými šípy, které doletí. Pokud by nás mělo být na prstech jedné ruky, jsem pro 120 m a ať si to všichni alespoň zkusí. Šípy a luky se můžou "doladit" do příštího roku. Letos je to na turnajích spíš taková popularizace Cloutu, díky za to, a je lepší od toho lidi neodradit.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Ahojte,

omlouváme se, že nepřijedeme, ale tento termín nám s Danielkou zasahuje do dovolené... Crying or Very sad

Michal a Danielka z Opavy
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Změna propozic na clout:

pozemek se kterým jsem počítal na clout nemám (zemědělcům se nechce sekat). Náhradní plocha má jen cca 180 m, z jedné strany cesta. Bude se střílet jen jednosměrně 165m, pokud bude proti jednosměrnosti velký odpor, bude se střílet obousměrně jen 120m.
O způsobu střelby budou hlasovat demokraticky soutěžící na místě - hlasující pro 165m má 5 hlasů, hlasující pro 120m má 1 hlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Takže longbowman z tebe bude jen odpoledne. Dopoledne můžeš být za Tatara. Mimochodem, pokud to čtu dobře - Petr to tak píše už od začátku.


Doplňuji :
Je to doprovodný program k tzv. Válce Růží takže vhodný je historický oděv 15. stol. - střední a západní Evropa. Genetické Turky, Tatary, Ugrofiny a další beru pouze v případě, že jsou přizpůsobiví a dodrží oděvní mravy západních křesťanů.

Tataři neúčastí o nic nepřijdou - pokud jsem pochopil dobře, nejde v Lize o kumulaci umístění, ale o rekord, a ten se bude dělat nejlépe na konci sezony, až budou mít nastříleno i ti, co netrénují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

Ty tvoje klacky měly do LB asi tak daleko jako Trabant do F1.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

díky za info. na turnaj nepojedu. Bitva mě neláka a do longbow se pouštět nebudu, protože mě nebaví - alespoň jsem mu vůbec nepřišel na chuť.

Kdo ví, možná díky výrobci luku, od koho jsem dva longbow měl a docela jsem si je zhnusil. (nic proti Vám logbow vyznavači Smile )
Myslím že v obou případech to byl - já vlastně ani nevím jak se jmenuje, každopádně ty luky dělá tak, že je napaří a uměle ohne. A vydává za longbow.
Zařizoval mi to Soron a nechal jsem v tom 2000 Kč (bez náhrady) a teď jeden z nich visí na stěně u Joshe v práci (asi na to se tak hodí).
Takže až mě přestane bavit reflexní laminát zkusím, jestli mě nezačne bavit longbow, ale koupený od dobrého výrobce Smile

Jinak ty anglické disciplíny zorganizujeme jindy a jinde. Příležitostí bude dost.
Hodně úspěchů na turnaji.
Radotínský tatar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Re Myša: To jsi asi Petrovi špatně rozuměl: já to pochopil tak, že dopoledne a zároveň do ligy střílíš dle pravidel Ligy ale odpoledne ty anglické discipliny dle pravidel BL-BS.
Takže longbowman z tebe bude jen odpoledne. Dopoledne můžeš být za Tatara. Mimochodem, pokud to čtu dobře - Petr to tak píše už od začátku.

Není to bez logiky, protože u těch dlouhých disciplin se začne projevovat účinnost reflexních luků a laminátů více než v krátkých terčovkách a není tak úplně legrace postavit ELB vyhovující pravidlům BL-BS jak tvarově, tak dalším, který práskne 165m. I když PeZ píše už na začátku, že možná nebude až tak striktní jako BL-BS - má na mysli asi tvar D, počet vrstev luku, rohovinové špičky apod. Ale to asi zodpoví sám, stejně jako
flatbow na odpoledne.

Zvažte to Tataři z Radotína, protože PeZ tady zakládá ještě jeden (mě sympatický) směr vývoje původní lukostřelby a pokud ty jsi schopen (a vím, že jsi) si na to udělat luk a dobře s ním střílet, rád na to obětuju případnou - stejně iluzorní a náhodnou- šanci na sebemenší medaile. Thumbs Up
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

no měl jsem na mysli rohovinu, ale akceptuji. Buď oslovím Jeneše, nebo si luk udělám, ale i tak spíše flatbow. Nebo se na to vyprdnu, protože střílet s něčím ,co mě nebaví jenom abych měl bodíky do ligy je spíše utrpení Laughing Aspoň budou mít Grifini medaile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

A máte to Asiati! angryfire Koukejte si rychle vystrouhnout rovnej kus klacku nebo jste už odpoledne doma bandhead

Pořadatel je pořadatel a východní chásku nemá rád, aby taky jo, když s ní poctivý evropský lučištník odjakživa bojoval!! Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Mamutík napsal:
Já bych se taky zúčastnil toho turnaje, ale mám stejnej dotaz - jako Myša:
Jestli berete na ty anglické disciplíny i bojovníky z řad Radotínských mongolů se zahnutými konci luku, které mají na sobě z obou stran plátek laminátu??
Takže vezmete na odpolední turnaj i luky s příměsí laminátu?


Ne. Ta odpolední část má podpořit zájem právě o longbow a dřevo a disciplíny BL-BS, takže reflexní laminát by byl proti jejímu smyslu.

Jsou i jiné akce, kde se mohou porovnávat výkony různých konstrukcí a materiálů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:00 am    Předmět: Citovat

Já bych se taky zúčastnil toho turnaje, ale mám stejnej dotaz - jako Myša:

Jestli berete na ty anglické disciplíny i bojovníky z řad Radotínských mongolů se zahnutými konci luku, které mají na sobě z obou stran plátek laminátu??

Docela by mě to lákalo a mrzelo, že bych se nemohl zúčastnit takových turnajů, kvůli tomu že nevlastním longbow z čistého dřeva. Ono, když už mi sedí jeden luk - nemám chuť si pořizovat jinej. Navíc měl jsem dva dřevěné longbow a nějak jsem si s nima nerozumněl a měl jsem dva. Teď se sžívám s tím zahnutým a jde mi to a hlavně si rozumíme.

Takže vezmete na odpolední turnaj i luky s příměsí laminátu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 11:53 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
To je vítězka jenom proto , že jsem spal dvě hodiny a ... Wink


No já to předám ale nevim, nevím.... Rolling Eyes
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

já trénuji! Cool A tentokrát nebudu chlastat. To je vítězka jenom proto , že jsem spal dvě hodiny a pak jsem celý den ucucával Jameson, co jsem měl v kapse a měl jsem jenom dvě kafe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Už se bojím Crying or Very sad Ačkoli se neustále zlepšuji, furt mi šlapete na paty více, než je mi milé.


No mě je to jedno ale vítězka ústupovky v tradičním luku se tě chystá vyklepnout! Very Happy Tak trénuj a neflákej se u kovadliny a u počítače!! Tongue
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Už se bojím Crying or Very sad Ačkoli se neustále zlepšuji, furt mi šlapete na paty více, než je mi milé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Zvažuji účast a možná i dodám ještě jeden velký terč


Jen pojeď, pojeď wave máme ti co oplácet!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Zvažuji účast a možná i dodám ještě jeden velký terč. Pokud ovšem berete turecké renegáty

Naposledy upravil Mysa dne út květen 15, 2007 10:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj Petře, hlásím předem že jedu, ale dám si pouze turnaj, bitvu chci fotit.Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 12:40 am    Předmět: Citovat

Pěkné! Shocked Email jsem ti poslal už předtím, takže předběžně potvrzuji příjezd.
Budem i na bitvě a jestli i Griffinka půjde odpolední až večerní střelby se rozhodne na místě. V každém případě tam budu mít jen 1 luk co zvládne Clout, pokud nechci dělat extra šípy.
Určitě zajímavé a těšim se. Dost jsi to zpestřil!! Surprised
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 12:00 pm    Předmět: Turnaj ve Štětí 23. 6. 2007 Citovat

Turnaj má dvě uzavřené části, každou s jiným zaměřením.
Cílem dopolední části je podpořit divácký zájem o odpolední bitvu a přilákat kostýmované lučištníky k účasti v odpolední bitvě.
Cílem odpoledního turnaje je podpořit rozvoj původní lukostřelby v Českých zemích a její přibližování k pravidlům BL-BS.

Dopolední program s diváky
Vybavení: oděv historický – 15. stol, luk a šípy tradiční podle definice Lukostřelecké ligy
9:00 – 10:00 – tréning – combat - pavouk
10:00 – 12:00 turnaj
Disciplíny podle pravidel Lukostřelecké ligy.
Při počtu do 16 soutěžících střílí všichni všechny disciplíny, při počtu 16 soutěžících a více postupuje do semifinále 8 soutěžících a do finále 4 soutěžící. Soutěžícím vyřazeným v turnaji, kteří jsou přihlášeni do Ligy bude umožněno dle zájmu dostřílet zbytek disciplín po odpolední bitvě v 16:00 hod.
rozstřel – terčovka 20 a 25m, semifinále - rychlostřelba, finále - královská ústupovka podle pravidel lukostřelecké ligy

Odpolední program bez diváků
oděv libovolný, luk a šípy původní (dřevo, peří), pomocné materiály povoleny moderní (tětiva, lepidla,laky,vázání letek, hroty), vybavení podle Britishlong-bow society vítáno, ale zatím nevyžadováno.
16:00 – 18:00 – Half-round 2x27m, 4x36m, 6x45m po 6 šípech při počtu soutěžících do 8. Při počtu 9 a více bude úměrně snížen počet kol. (kalkulace cca 1,5hod x 1č / 1t = 3hod x 2č / 1t = 3hod x 8č / 4t)

18:30-20:00 - Clout 165m – 6 x 6 šípů

Prezentace na místě půl hodiny před začátkem turnaje, přivítám, pokud se přihlásíte předem, umožníte mi zkalkulovat potřebný počet terčů a organizaci turnaje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.