Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Síň slávy 2008

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

No tak já ti teda barde Myšo taky gratuluji, ač to jak sám jistě nejlépe víš dělám se značným sebezapřením Wink počkej ve Všeticích obludo. Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Obrovská gratulace Myšovi,a přeju spoustu dalších skvělých ůspěchú!! Cool

mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

A hned 1. příspěvek.

Mistrovství české republiky v 3D 2008 a závod EAA 3D CUP - závod Evropského poháru se konaly ve dnech 14.6. - 15.6. 2008 na Monínci.

Michal Sodja - řečený Myša se dnes stal Mistrem České republiky ve 3D v kategorii PB-HB - Primitive and Horse Bow. Stal se vítězem i tohoto kola EAA CUP 3D v uvedené kategorii.

Upřímně blahopřeju, zejména k 1. dnu, kdy nástřelem 171!!! bodů, mě pobil, byť střílejícího v kategorii BB rozdílem třídy! Já jsem měl něco přes 130 bodů.

Těší mne to zejména proto, že Mýša se významným způsobem zasazuje o propagaci a ustavení této kategorie v rámci 3D v ČR.

Pokud mne paměť neklame (případně se oprávněně ozvěte), byl to bohužel jediný medailový výsledek účastníků diskusí na Lukostřelec.cz. "Našlápnuto" měl po prvním dni ještě SanDuro, s výsledkem 205 bodů měl v kategorii BB velmi slušnou medailovou naději. Ta bohužel skončila ze zdravotních důvodů druhý den, kdy pro bolest v zádech nemohl nastoupit do druhého kola.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 9:31 pm    Předmět: Síň slávy 2008 Citovat

Zakládám "Síň slávy" pro letošní rok. Považuju za vhodné tady zvěčnit některé významnější (celorepublikové a vyšší) výkony účastníků diskusí tohoto fóra na Lukostřelec.cz, abychom my ostatní se mohli taky těšit, že jednou dosáhneme podobných výsledků.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.