Fórum - Lukostřelec.cz

Úplná verze: Zlatý šíp Rejvíz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj všichni, přihlašování už frčí a maximální počet střelců na turnaj je 70!!! Platba je letos nově převodem na účet!!

Vše už chystáme a ladíme:-) Vlci už cvičně pobíhají po louce a my se snažíme naučit je na správnou rychlost:-) 

Vše potřebné najdete v propozicích.

Pokud budete mít někdo dotaz, pište nebo volejte.

Pavlos
My už se těšíme :-)
No a protože tak nějak není vůbec čas trénovat, mám obavu, že si na nás Ti vaši vlci asi pěkně smlsnou... :-)))
Lenka a Petra
Byl jsem na Rejvízu poprvé a moc se mi tam líbilo. Krásná tečka za naší dovolenou. Jura a holky z Ag.
Za TOTEMáky veliký dík. Turnaj jiný, než bývá zvykem:-) Většina nás to pojala jako několikadenní trip po Jeseníkách se sobotním turnajem v Rejvízu. A zakončili jsme to nedělním "dorážecím" kolektivním výšlapem:-) Ahoj Petr @ficcus
Za horažďovický RAVEN rovněž děkujeme za možnost zúčastnit se turnaje. Bylo to... obohacující. A moc pěkné! Díky všem za příjemnou společnost a Pavlosovi (a jeho týmu) za skvělý turnaj. Tom P.
Ahoj Pavlosi, jak psal výše Tom, užili jsme si to, děkujeme za pěkný turnaj, počasí vyšlo, atmosféra super, takže jen tak dál a ať se daří i nadále.
Na dalších závodech na viděnou.
Lenka C. a Péťa C.

PS: Je super, že máte vyhlášení nejlepšího střelce v disciplíně. Bylo by skvělé k tomu vždy říci i počet bodů, kolik nastříleli, ať víme, jak moc se máme snažit  Big Grin Big Grin
Díky za krásný turnaj. A díky i Messermannovi za poturnajový výprask v ping pongu.
A pro všechny - výsledky jsou zaneseny do lukostřelecké ligy, můžete se podívat na aktualizovaný žebříček.
(08-27-2019, 08:15 PM)Lucínek Napsal(a): [ -> ]Díky za krásný turnaj. A díky i Messermannovi za poturnajový výprask v ping pongu.
A pro všechny - výsledky jsou zaneseny do lukostřelecké ligy, můžete se podívat na aktualizovaný žebříček.

Také děkuji, je to každý rok po všech stránkách lepší akce :-D A budou i výsledky turnaje?
Na Rajčeti najdete "pár" fotek, snad se najdete všichni
https://galapetr136.rajce.idnes.cz/Zlaty...19_24.8.19
P.P.
Ahoj Všichni,
tak už jsme zvládli po turnaji vše uklidit a taky rozmyslet, co udělat příští rok nového:-) a nebo co udělat lépe. 

Když jsem pro vás připravoval výsledky, bohužel jsem zjistil, že je tam jedna chyba ve vzorci:-( ..... takže už mám podnět na příští rok, a už vím, jak se takové chybě vyhnout. Bohužel ta chyba měla vliv na celkové pořadí Sad . Co se týká vyhodnocení jednotlivých disciplín, bylo vše v pořádku. Výsledky, které přikládám jsou již opravené. Omlouvám se tedy všem, kteří nebyli odměněni. 


Tak se na nás prosím nezlobte, slibuji, že stejná chyba už se opakovat nebude.

Pavlos