Fórum - Lukostřelec.cz
Výhodné koupě kuší a příslušenství - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Kuše (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Téma: Výhodné koupě kuší a příslušenství (/showthread.php?tid=131)

Stran: 1 2


Výhodné koupě kuší a příslušenství - KOŘEN - 11-23-2017

Zakládám vlákno, kam bychom mohli dávat odkazy na dobré koupě, ať už nového nebo použitého zboží. Případně by zde mohly být kladeny dotazy na bazarové kousky, jestli jsou dobrá koupě.

Kvůli tomuto jsem to založil:
Sleva na black friday 50% - Horton Legend.
Základní balíček s klasickým natahovákem 350 USD
s AcuDraw50 400 USD
s AcuDraw 450 USD
https://www.hortoncrossbows.com/shop/horton-legend-ultra-lite/

[attachment=535]  [attachment=536]


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - AVbowmaster - 01-01-2018

(11-23-2017, 06:24 AM)KOŘEN Napsal(a): Zakládám vlákno, kam bychom mohli dávat odkazy na dobré koupě, ať už nového nebo použitého zboží. Případně by zde mohly být kladeny dotazy na bazarové kousky, jestli jsou dobrá koupě.

Kvůli tomuto jsem to založil:
Sleva na black friday 50% - Horton Legend.
Základní balíček s klasickým natahovákem 350 USD
s AcuDraw50 400 USD
s AcuDraw 450 USD
https://www.hortoncrossbows.com/shop/horton-legend-ultra-lite/

 

Ahoj.

Jj...chtěl jsem si jí koupit...ale nedaří se mi za ní zaplatit...protože nemám "billing address" v USA a tudíž nemůžu zaplatit kartou a poslat balík na adresu "známeho" v USA...
Kupoval někdo od Hortonu v USA? Když tak dá se tento můj "problém" nějak vyřešit?
Díky a vše nejlepší v Novém roce...ať Vám to dobře střílí...
AVbowmaster


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - KOŘEN - 01-01-2018

Ahoj,
můžeš využít tzv. prostředníky. Mám zkušenost s shipexus.cz, ale známý využívá i tatratrans, případně dříve shipito. Jakmile se zaregistruješ na tyto stránky, přiřadí ti "billing adress". Tuto adresu už pak vyplníš normálně do eshopu, a přijde to na sklad daného "prostředníka". Tomu zaplatíš nějakou provizi + poštovné do ČR a on ti dané zboží pošle do ČR na tvou adresu, kterou vyplníš při registraci. Případně můžeš využít tzv. "asistovaný nákup", kdy pošleš danému prostředníkovi pouze odkaz, upřesníš barvu, počet kusů atd., on ti to nacení a přidá si ještě větší provizi než v prvním případě. Ty jen pošleš převodem danou sumu (v korunách) na účet vedený v ČR a o nic se nestaráš.

Přes prostředníky si to můžeš nechat poslat i lodí. Poštovné pakatel, ale čekáš třeba 2 měsíce.


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - AVbowmaster - 01-03-2018

(01-01-2018, 06:27 PM)KOŘEN Napsal(a): Ahoj,
můžeš využít tzv. prostředníky. Mám zkušenost s shipexus.cz, ale známý využívá i tatratrans, případně dříve shipito. Jakmile se zaregistruješ na tyto stránky, přiřadí ti "billing adress". Tuto adresu už pak vyplníš normálně do eshopu, a přijde to na sklad daného "prostředníka". Tomu zaplatíš nějakou provizi + poštovné do ČR a on ti dané zboží pošle do ČR na tvou adresu, kterou vyplníš při registraci. Případně můžeš využít tzv. "asistovaný nákup", kdy pošleš danému prostředníkovi pouze odkaz, upřesníš barvu, počet kusů atd., on ti to nacení a přidá si ještě větší provizi než v prvním případě. Ty jen pošleš převodem danou sumu (v korunách) na účet vedený v ČR a o nic se nestaráš.

Přes prostředníky si to můžeš nechat poslat i lodí. Poštovné pakatel, ale čekáš třeba 2 měsíce.

Ahoj.

Díky za odpověď. Ale já nemám problém s adresou kam to poslat...t.j. shipping address(to bych poslal známému)...ale nemůžu u Hortona zaplatit kartou protože to neumožňuje do "billing address" což je adresa toho kdo to platí zadat adresu v ČR to znamená že to nekoresponduje s platební kartou (VISA) která je vedená na moje jméno a samozřejmě s adresou v ČR...tudíž se platba sekne a nepokračuje (processing)

S pozdravem AV


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - KOŘEN - 01-03-2018

hmm to je zajímavé. S tímto problémem jsem se ještě nesetkal. Tak v tom případě paypal (pokud to umožňuje obchodník) nebo využít asistovaný nákup u prostředníka - toto tě vyjde na cca 15 USD + 7% z celkové ceny. Nebo ještě složitěji - kontaktovat známého v USA, ať to za tebe zaplatí a ty mu převodem pošleš platbu (bacha na poplatky za převody na účty mimo EU, především pak USA - jsou tam nějaké dva typy účtů a české banky si účtují nemalý poplatek za tento převod. Už si to přesně nepamatuji, jen vím, že jsem nakonec zvolil drahý paypal, protože ve finále vyšel o dost levněji).

Případně pokud je obchodník ochotný komunikovat mailem, popros ho, ať ti udělá speciální fakturu, která bude sloužit jen pro účel platby a do balíku ať pak hodí fakturu se správnou adresou.


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - AVbowmaster - 01-04-2018

(01-03-2018, 09:13 PM)KOŘEN Napsal(a): hmm to je zajímavé. S tímto problémem jsem se ještě nesetkal. Tak v tom případě paypal (pokud to umožňuje obchodník) nebo využít asistovaný nákup u prostředníka - toto tě vyjde na cca 15 USD + 7% z celkové ceny. Nebo ještě složitěji - kontaktovat známého v USA, ať to za tebe zaplatí a ty mu převodem pošleš platbu (bacha na poplatky za převody na účty mimo EU, především pak USA - jsou tam nějaké dva typy účtů a české banky si účtují nemalý poplatek za tento převod. Už si to přesně nepamatuji, jen vím, že jsem nakonec zvolil drahý paypal, protože ve finále vyšel o dost levněji).

Případně pokud je obchodník ochotný komunikovat mailem, popros ho, ať ti udělá speciální fakturu, která bude sloužit jen pro účel platby a do balíku ať pak hodí fakturu se správnou adresou.

Ahoj.

Obchodníka jsem kontaktoval...ale odpověděl mi že bohužel nelze zadat Billing "address out of USA", paypalem to platit nelze...jedině známý v USA...

Jinak, nevíš kde Horton Legend Ultra Lite sehnat v Evropě? Myslím za rozumnou cenu...

Děkuji.


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - KOŘEN - 01-04-2018

Pochybuju - v německým Arroowinapple.de, ani v anglickým outdoorhobbies.co.uk nemají levnější ceny a myslím si, že se to jen tak nezmění. V Evropě je to tak satanužel se vším. Pokud se nějaká sleva objeví, tak nejdříve za půl roku, ale to by Legend musel být pořád ve slevě.


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - KOŘEN - 01-10-2018

Stryker StrykerZone 350 60% dolů! Pouze telefonická objednávka - mají skladem více kusů, jedná se o zboží druhé cenové kategorie = malé oděrky (vzhledové kazy), ale funkčnost 100%

Kuše Talisman modely 500 a 600 FPS sleva 50%.


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - Tecumseh - 01-10-2018

Ej, normálne ma zasvrbela peňaženka keď tak čumím na ten Talisman, to musí byť brutus paľba z takého kanóna...


RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - Jeník - 01-10-2018

Tak já jsem jeden z X mnoha kterej neodolal a Legenda objednal...je to už nějakej černej pátek a kuše stále nikde... Big Grin zaplaceno převodem v USA a kuše nikde...po zjištění, že byl tak enormní zájem o kuši, tak zboží bylo vykrejváno s ohromnou prodlevou... momentálně kuše je konečně týden na cestě... budeme hodně doufat, že krásná zkur. česká povaha nezadrží kuši papírově na hranicích a nepřihodí k černému pátku extrémní daň, clo a ještě vyžízení poplatku a 50%procent nepřijde vniveč a nebude lepší si jí koupit u nás....asltala vista Hortone...