Fórum - Lukostřelec.cz
Memoriál P. J. Horehledě - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Memoriál P. J. Horehledě (/showthread.php?tid=165)

Stran: 1 2


Memoriál P. J. Horehledě - Messermann - 02-15-2018

Milí lukostřelečtí přátelé,
                                 dovoluji si Vás srdečně pozvat na 5.ročník memoriálu P.Josefa Horehledě S.J., který je naplánován na sobotu 26.května 2018. Místo je již tradiční a příslib vzácné přítomnosti Kýzlových  máme také. Trochu nám přípravu zkomplikovala divoká prasata, která jsou zde přemnožená. Podařilo se jim doslova "rozorat" téměř celý areál, takže je to tam jako když chodí člověk po čerstvě zoraném poli! Snad se to do turnaje nějak spraví. Jinak chystáme opět nějakou tu novou disciplínu a různé drobné změny, doufám, že budou přijaty jako změny k lepšímu. Pro děti opět připravíme skákací hrad......Trochu se mi horší můj zdravotní stav a tak nevím, jak to s turnajem bude v budoucnu. A tak přijeďte letos všichni, kdo váháte a chtěli by ste se někdy k nám podívat. Když jsem s pořádáním turnaje začínal, řekl jsem Lucínkovi, že budu pořádat turnaj, dokud polezu třeba po čtyřech. Někdy mám pocit, že se ta doba již blíží!
       Za celý náš tým se na Vás moc těší a všechny Vás zdraví
                                                                                           Mess.........

P.S.  Prosím o zařazení turnaje do kalendáře akcí


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Luis - 02-17-2018

Ahoj Messermane, díky za pozvání, to abychom nasadili lovecké hroty! Ohledně kalendáře akcí oslov Katku Záhorkovou, třeba Tvůj příspěvek ještě nečetla. Hodně zdaru a zdraví přeje 
Luis


RE: Memoriál P. J. Horehledě - honzik181 - 05-28-2018

Ahoj,
moc děkujeme za úžasný turnaj. Vše klapalo na výbornou a my jsme si to moc užili. Ještě jednou děkujeme.
Honzík s Luckou.


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Ksena - 05-28-2018

Zdravím,
za naši partu děkujeme za super výživný závod, plný ochoty pořadatelů a zábavných disciplín. Moc jsme si to užili. Petr, David, Martin, Soron, Terka, Jana, Mája. (Louny,Žatec,Praha)


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Mlčoch - 05-28-2018

Ahoj VELKÉ DÍKY  Messermanovi za báječný turnaj, SEMAFOR, SUCHÝ PONTON, KACHNA KTERÁ NEMOHLA DOHONIT ZAJÍCE- hezké novinky, Díky naší skupině  která se utvořili již v pátek večer a vydržela až  do něděle. (Johanka,Markéta ,Eliška,Lojza, Jirka,Mlčoch a Véna  se se svojí odrovnávající hláškou "ANO PAŇĚ" )
JEŠTĚ JEDNOU DÍKY
Mlčoch


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Lucínek - 05-31-2018

Rád bych se také připojil k poděkování za krásnou, disciplínami a prima lidmi nabitou sobotu. Děkujeme !!!


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Bob - 05-31-2018

Také za nás děkuji za podařenou soutěž. Užili jsme si to všichni včetně dětí. :-)

Výsledková listina v excelu je super. Lze se podívat na jednotlivé disciplíny a porovnávat výkony. Takhle to bývalo před lety všude, a teď už není. Chybí mi ta možnost na ostatních soutěžích... Ale časová náročnost takového zpracování je značná, a navíc je tu velké riziko chybného přepisu. Tomu se není co divit, při takovém množství čísel!
I letos jsem našel jednu nesrovnalost u mého zápisu. Tentokrát u poštolky. Trefil jsem pokud se pamatuji všech 6 šípů. Nevím už jaké bylo bodování, ale zřejmě měl být výsledek 180Ká. Já tam mám ale jen 18Ká. Rozdíl 180 - 18 je poměrně značný... a je to jen jedna disciplína kde jsem si jistý.
Kompletní výsledky pro všechny disciplíny jsou prima. Ale jestli to má smysl, když se na to nelze spolehnout! :-|

To je jen taková jedna drobnost. Určitě mě to neodradí, abych přijel příště zase :-) Díky!


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Messermann - 06-01-2018

(05-31-2018, 08:15 PM)Milí lukostřelečtí přátelé,                                         jsem si vědom, že zde ne všechno bylo bez chyb a nedostatků. Každý, kdo má nějakou zkušenost s organizováním turnajů ví, jak je obtížné vyhovět všem nárokům, jsme různí. Z některých oprávněných připomínek a vlastních poznatků si vždy snažíme vzít poučení pro příště. Letos jsme náš turnaj již se širší rodinou zhodnotili a pro příští rok jsme se rozhodli pro několik změn. Letošní snaha o urychlení a zkouška jiného způsobu zápisu se příliš neosvědčila a tak se navrátíme k osvědčenému způsobu z minulosti. K tomu ale musím dodat, že k té chybě v zápisu bodů, jak píše Bob nedošlo z naší strany. Body byly připsány přesně podle zápisu ze skupiny. Chyba byla na straně zapisovatele skupiny. Bohužel tuto chybu udělali zapisovatelé ve čtyřech skupinách! Nepřečetli si návod na hodnocení disciplíny, který byl u každé disciplíny k dispozici a počítali zásah poštolky za jeden bod ( v návodu jasně stojí,  zásah poštolky - rovná se 10 bodů!!  ), který pak vynásobili body ka ( x 3 ). Mrzí mě to, že k tomu došlo také proto, že se to stalo i v naší skupině, takže i já,  ač se mi poštolka vůbec nevydařila, jsem přišel o 81bodů, které by se do hodnocení hodily! Ale ten způsob zapisování a odevzdávání zápisu po ukončení disciplíny "spojkám" tomu trochu napomohl, neboť při klasickém sčítání ve skupině po ukončení závodu by si té chyby jistě ve skupině někdo všiml.      Mimo jiné jsme se též domluvili, že příští rok zredukujeme počet disciplín na 12 - 13 tak, aby zbylo více času na popovídání a setkání. A samozřejmě také zohledníme oprávněné  připomínky k bezpečnosti a umístění disciplín (rychlostřelba na rovinu a pod.....).     Všechny Vás zdravím za celý náš tým a těším se na další setkání s Vámi i na to, že za rok k nám opět přijedete.     Váš Mess... Bob Napsal(a): Také za nás děkuji za podařenou soutěž. Užili jsme si to všichni včetně dětí. :-)

Výsledková listina v excelu je super. Lze se podívat na jednotlivé disciplíny a porovnávat výkony. Takhle to bývalo před lety všude, a teď už není. Chybí mi ta možnost na ostatních soutěžích... Ale časová náročnost takového zpracování je značná, a navíc je tu velké riziko chybného přepisu. Tomu se není co divit, při takovém množství čísel!
I letos jsem našel jednu nesrovnalost u mého zápisu. Tentokrát u poštolky. Trefil jsem pokud se pamatuji všech 6 šípů. Nevím už jaké bylo bodování, ale zřejmě měl být výsledek 180Ká. Já tam mám ale jen 18Ká. Rozdíl 180 - 18 je poměrně značný... a je to jen jedna disciplína kde jsem si jistý.
Kompletní výsledky pro všechny disciplíny jsou prima. Ale jestli to má smysl, když se na to nelze spolehnout! :-|

To je jen taková jedna drobnost. Určitě mě to neodradí, abych přijel příště zase :-) Díky!



RE: Memoriál P. J. Horehledě - Messermann - 06-01-2018

Ještě bych Vás, kteří jste zde byli chtěl poprosit, máte-li nějaké fotky nebo video, dejte je též k dispozici ostatním. Zde je odkaz na fotky, které se mě podařilo sehnat:  http://messermann.rajce.idnes.cz/5.rocnik_turnaje_P._Josefa_Horehlede_-_Decin/    Snad to bude fungovat, moc to s počítačem neumím.  Mess...


RE: Memoriál P. J. Horehledě - Stalker - 06-03-2018

A kdeze jsou nejake ty vysledky? :0)