Fórum - Lukostřelec.cz
Tričko s motivem lukostřelby? - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (http://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (http://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Koupím ... (http://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Téma: Tričko s motivem lukostřelby? (/showthread.php?tid=289)Tričko s motivem lukostřelby? - teri.smet - 02-21-2019

Dobrý den, ráda bych si koupila nějaké lukostřelecké tričko. Nevíte kde se dají nějaká taková sehnat? Buď nějaký obchod, nebo mě napadlo, že bych si ho nechala někde potisknout s mnou vybraným obrázkem, ale s tím také nemám zkušenost. Kdybyste o něčem věděli budu ráda. Díky


RE: Tričko s motivem lukostřelby? - Lucínek - 02-21-2019

Mívali jsme i trička Lukostřelec.cz - Asociace tradiční lukostřelby ČR, ale to bylo naposledy cca před 5 lety. Kdyby ale zájemců bylo více, můžeme třeba zkusit nechat zase nějaká vyrobit ... přidal by se někdo?


RE: Tričko s motivem lukostřelby? - Luis - 02-22-2019

Pokud by se toho někdo chtěl ujmout, bylo by to fajn, už se o tom nějakou dobu uvažuje..   Bude-li na tričku nějaký znak nebo nápis ATL / Lukostřelec CZ, bude potřeba jeho podobu probrat na úrovni řádných členů nebo alespoň rady.   


RE: Tričko s motivem lukostřelby? - teri.smet - 02-27-2019

(02-21-2019, 12:10 PM)Lucínek Napsal(a): Mívali jsme i trička Lukostřelec.cz - Asociace tradiční lukostřelby ČR, ale to bylo naposledy cca před 5 lety. Kdyby ale zájemců bylo více, můžeme třeba zkusit nechat zase nějaká vyrobit ... přidal by se někdo?

Já spíše chtěla několik kusů triček pro mě a pro známé, které by měli na sobě nějaké lukostřelecký motiv.. na internetu se totiž žádné pěkné sehnat nedá. Byla mi doporučena tato firma na potisk triček https://www.attackpromotion.cz/ nemáte s ní někdo zkušenosti? Jestli mi udělají 5 triček na přání? Nikdy jsem takhle nic nedělala.. Jinak ten nápad s těmi tričky je zajímavý. Kdyby vypadalo pěkně tak bych o něm taky uvažovala.


RE: Tričko s motivem lukostřelby? - Katka - 03-01-2019

Nechávám dělat trička v budějovické firmě Tytrika, mám s nimi výbornou zkušenost, natisknou vám tričko přesně podle přání stačí jen dodat obrázek v PDF v dostatečném rozlišení, Dělám tam jak naše klubová trika i mikiny tak i jednotlivá trička i s lukostřeleckým motivem


RE: Tričko s motivem lukostřelby? - Luis - 03-02-2019

Johanka vyrábí trička sama nebo je nechává dělat ve firmě. Obojí je poměrně snadné, druhá varianta je dražší, avšak trvanlivější. Skoro v každém městě existuje firma, která Ti potiskne tričko podle Tebou dodaného námětu.