Fórum - Lukostřelec.cz
Klepákův mlýn - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Klepákův mlýn (/showthread.php?tid=97)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Klepákův mlýn - zeli - 10-13-2017

Jeníkovské Vjetve konečně ukázaly svou sílu, široké veřejnosti dosud utajovanou. Po několika letech skrývání vlastních schopností a nenápadného pomáhání ostatním pořadatelům (například nám), uspořádaly vynikající akci. Myslím, že Lojzou zmiňované chyby jsou vzhledem k celkovému dojmu zcela zanedbatelné a Klepák je trvale zapsán do dějin Večírkové lukostřelby.
Klobouk dolů, hlavně za dokonale zajištěnou péči o účastníky, a bezvadně vyrobené a postavené nové disciplíny.


RE: Klepákův mlýn - Herman - 10-15-2017

Za Titěvu bych vyslal směrem k LOJO ostrou prosbu, aby se akce konala i v dalších letech. Rozdělění střelců do skupin musí být opravdu hodně náročné a tak bych měl nápad, že by se prostě po ukončení registrace skupiny rozlosovaly. Jasně, že nikdy nebudou skupiny vyrovnané, ale bylo by to takto fér, Johance by ubylo spousty starostí a hlavně, nejde ani tak o výsledky, ale  o ten příjemě strávený čas s pacienty podobně postiženými lukostřelbou.


RE: Klepákův mlýn - Johanka Suchardová - 10-15-2017

Tak konečně výsledky. Tongue
  1. Uhlík, Sucharda, Suchardová (Helenka), Livečka, Uhlíková, Troblová - průměr bodů na střelce 135.
  2. Vencovský, Stoklasa (Amux), Grabic, Malá, Kutá (Dája), Ruda (Mlčoch) - průměr bodů na střelce 133,2. 
  3. Blažek, Vavruška, Holubová (Hana), Hanousek, Jurčová, Zobl, Choma (Jichoč) - průměr bodů na střelce 131,7.
  4. Holub (Holík), Holubová (Janča), Habart (Běžkař), Ficová, Kocum, Červíková - průměr bodů na střelce 126,8.
  5. Frohlich (Olda), Frélich (Kibe), Šestáková (Týna), Pavelka, Sobotková (Alenka), Jirka - průměr bodů na střelce 126,3.
  6. Zelenka (Zelí), Furbacher, Doleček, Kutá (Míša), Balcer (Tom), Zelenková (Jařenka) - průměr bodů na střelce 121,3.
  7. Bukačová, Hrubý, Koska, Záhorková, Bareš (Eddie), Kosková, Vlček - průměr bodů na střelce 120,6.
  8. Hrubá (Janice), Polák (Jakub), Martini, Pávková, Řežab, Kutílek - průměr bodů na střelce 118,8.
  9. Sobotka (Aleš), Hanousková, Čtvrtečková, Hergetová, Zavadilová, Vochozka - průměr bodů na střelce 113.
10. Vosika, Hluštík, Tenorová, Paichlová, Záhorka , Kadrnožka (Vláďa), Siblíková - průměr bodů na střelce 109.
11. Minář, Jirků, Valeš, Dortová, Jirková, Chejnovský, Siblík - průměr bodů na střelce 106,4.
12. Vranková , Anděl, Vlčková, Balzer (Lukáš), Rataj, Frohlichová, Sobotka (Jiří) - průměr bodů na střelce 101,8.
13. Joachim, Kodýdek, Křišťanová, Buřval, Botka, Štolová - průměr bodů na střelce 101,5.
14. Mečíř, Poláček (Matěj), Fencl, Dernerová, Rudová, Zýková, Král, Mečířová - průměr bodů na střelce 98,3.
15. Krása, Křišťan, Kadrnožka (Petr), Herotová, Rychterová, Kubelka (Vít) - průměr bodů na střelce 87,2.


V příloze jsou výsledky dětiček. 

Hermane, losování skupin by sice bylo ulehčení, avšak mám zkušenost od Ajuty, není to úplně ono. Jeden rok jsem byla v "elitní" skupině a nastříleli jsme více než třikrát tolik bodů co ostatní skupiny. Večer jsme pak poslouchali, že je to nějak divné, že nás vylosovali do jedné skupiny. Letos jsem po počátečním chaosu a vyměňování střelců měla skupinu nováčků a bylo to poněkud náročné (zapisovala jsem, tahala a hledala šípy, vysvětlovala jak se co střílí, počítala....) Sice jsem si to užila, ale byla jsem utahaná jak kotě.  Co ti co potřebují jít spolu?  Tak uvidíme, jak to příště uděláme.
 Hezký večer Johanka


RE: Klepákův mlýn - kosmi - 10-16-2017

Johanko jen takový nápad. Golfisti používají handicap. Třeba by šlo něco takového použít i v lize.


RE: Klepákův mlýn - Honza Holík - 10-16-2017

Opožděně, ale se stále velkým nadšením děkujem za úžasný víkend, který jsme si díky všem organizátorům užili naplno.
Vašíkovi se v kuchyni tak zalíbilo, že se napřesrok hlásí jako pomocný kuchtík :-)


RE: Klepákův mlýn - Johanka Suchardová - 10-17-2017

(10-16-2017, 04:33 PM)kosmi Napsal(a): Johanko jen takový nápad. Golfisti používají handicap. Třeba by šlo něco takového použít i v lize.

Pokusy s hendicapem už tu byly, díky nim jsem na turnaji u Sebubáků na zámku v Lysicích získala první místo téměř ve všech disciplínách, (vyhlašovali každou zvlášť). Při registraci zkoumali typ luku, měřili sílu luku a zařazovali střelce myslím dle věku a pohlaví, podle toho stanovovali onen handicap. Tedy - můj byl onehdy "stará primitivní ženská se slabým klacíkem".  Ne, že bych ten den střílela nějak mizerně, ale rozhodně tam byli lepší střelci. I na jiných závodech se počítal třeba primitiv nějakým koeficientem, ale nevím zdali to bylo vždy fér.  Máme na to alespoň rok a tak něco vymyslíme.  Hezký den Johanka


RE: Klepákův mlýn - Hynek - 10-17-2017

Za mne - prosím, prosím, POKRAČOVAT! Heart 
A skupiny určitě ano. Sami za sebe střílíme s jednou vyjímkou celý rok. 
A co se týká rozřazování - nikdy nevyhovíš všem. Myslím, že když mezi nejlepšími a nejhoršími je rozdíl bodů na střelce cca 1/3, není to nijak propastné a minimálně tak do osmého místa je rozdíl v rámci statistické chyby. O moc líp to už myslím nejde.
Námět spíš pro nás střelce - pokud někdo potřebuje být ve skupině s někým, mohl by to napsat už při přihlášení, ať to není pro pořadatele takový infarkt.
Námět pro LOJO - co takhle vytvořit rezervní skupinu "Nemáme žádné ambice, ale chceme jít spolu"?


RE: Klepákův mlýn - kosmi - 10-17-2017

(10-17-2017, 09:11 AM)Johanka Suchardová Napsal(a): Pokusy s hendicapem už tu byly, 

Měl jsem na mysli spíš výkonový hendikep např z průměrných výsledků, ale je mi jasný že by to asi bylo složitý .. Byl to jen takový  mentální nápad. :-)

Vlastně mi na klepáku nejvíc vyhovovalo že to byl turnaj pro zábavu. Holce už jsem cestou tam říkal že se jedeme pobavit a né honit medaile a je úplně jedno jestli budeme poslední. Hlavně když bude dobrá zábava. A to se 100procentmě vyplnilo, počasí disciplíny všechno oukej a príma.


RE: Klepákův mlýn - herotovaj@seznam.cz - 10-17-2017

Ahoj,

konečně jsem se dostala k napsání slov chvály a mám radost, že tu nejsem osiřelá, protože to byl závod naprosto jedinečný: ))
Letošní rok byl pro mne prvním rokem závodů, všechny byly moc pěkné, někdy i přes nepřízeň počasí náročné, ale takové ukončení sezóny jsem nečekala: spousta úžasných disciplín,dlouhé 3D, skvělá kuchyně a srdíčka na talíři, dobrá zábava a pivo...mohla bych ještě dlouho jmenovat. Co měla ale naprosto nadchlo byla vymazlenost jednotlivých disciplín, používání přírodních materiálů, piktogramy, oblečení a boty mrtvol...prostě dotaženo do detailů a připraveno s láskou.

Johanko, Lojzo a všichni, kteří jste pomáhali, posíláme velké díky!!!
Určitě opakujte!!!

Jana a děti


RE: Klepákův mlýn - Mlčoch - 10-18-2017

Příští rok se hlásím do skupiny ,,Střílím ale nic nezapisuji,,  Mlčoch