Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.6.2020 - turnaj v Habří ...
#21
... jak píše Kaťas  sem se ty zpomalené videa nahrát nedají . mlčoch
Odpovědět
#22
(06-24-2020, 12:33 PM)Mlčoch Napsal(a): ... jak píše Kaťas  sem se ty zpomalené videa nahrát nedají . mlčoch

Davej to na youtube, tam se nepokazi o tolik kvalita a odkaz na to video bude fungovat dobe.
Odpovědět
#23
... na youtube jsem zapoměl , taky jsou videa
 https://www.youtube.com/channel/UC9YnVzq...16VdeKUQA/

akorát nevím jestli náhodou youtube není sociální sít???
mlčoch
Odpovědět
#24
Z hygienických důvodů nepoužívám sociální sítě a tudíž jsem více a více ochuzován o fotografie, které pořídí kamarádi na turnajích. Je mi to sice líto, ale je to můj problém.
Lojza
Odpovědět
#25
(06-25-2020, 10:45 AM)Mlčoch Napsal(a): ... na youtube jsem zapoměl , taky jsou videa
 https://www.youtube.com/channel/UC9YnVzq...16VdeKUQA/

akorát nevím jestli náhodou youtube není sociální sít???
mlčoch

I tohle je socialni sit Wink
Odpovědět
#26
Asi jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli něco trochu jiného. A jak jsem řekl, je to můj problém. 
Zdá se, že konečně přichází hezké léto, které vám přeje Luis.
Odpovědět
#27
Ten odkaz na youtube je optimální řešení náročnějších /obrazových/ zdělení , tam se nediskutuje, ale předvádí. Ta moje reakce na mlčochův odkaz nebyla výtka, ale jen povzdech. Já prostě vůbec nechci na těchto anonymních /virtuálních sítích figurovat. Je to podle mne pohřební píseň skutečného přátelství - nemohu použít výraz přítel pro někoho koho nevidím, neslyším, necítím a komu na očích nedokážu poznat zda mluví vážně, v žertu, nebo mne dokonce chce oblafnout. Nevím ani zda je to žena či muž, zda je mu/jí 10 nebo 5O let!.........
Odpovědět
#28
Ztráty a nálezy z Habří - k odběru na prodejně Proluk.cz

[Obrázek: 106218509_1874186526057423_5717588106938....jpg?ver=0]
Odpovědět
#29
Ahoj, dodatečně díky za turnaj. K té délce - já si nemyslím, že byl problém v tom počtu výstřelů, ač to bylo dlouhé a náročné, ale o tom to je Smile
Spíše by se dalo výrazně urychlit vyhodnocení. Vybrat bodovačky, seřadit je podle napsaných bodů, zkontrolovat první tři v kategorii, že si "nepolepšili" a je vyhodnoceno. To přepisování do PC je strašná brzda vyhodnocení. A jestli si někdo blbě sečte bodovačku a ošidí se? Tak proto se pod to snad podepisuje, ne? Že si to zkontroloval a s body, co jsou tam napsané, souhlasí ... takže opravdu stačí kontrola prvních tří. A vyhlašovat se může do deseti minut po příchodu poslední skupiny, ne po dalších 2 hodinách - a to ještě musí být přepisovač do PC sakra rychlý ...
Odpovědět
#30
(07-07-2020, 12:27 PM)Lucínek Napsal(a): Ahoj, dodatečně díky za turnaj. K té délce - já si nemyslím, že byl problém v tom počtu výstřelů, ač to bylo dlouhé a náročné, ale o tom to je Smile
Spíše by se dalo výrazně urychlit vyhodnocení. Vybrat bodovačky, seřadit je podle napsaných bodů, zkontrolovat první tři v kategorii, že si "nepolepšili" a je vyhodnoceno. To přepisování do PC je strašná brzda vyhodnocení. A jestli si někdo blbě sečte bodovačku a ošidí se? Tak proto se pod to snad podepisuje, ne? Že si to zkontroloval a s body, co jsou tam napsané, souhlasí ... takže opravdu stačí kontrola prvních tří. A vyhlašovat se může do deseti minut po příchodu poslední skupiny, ne po dalších 2 hodinách - a to ještě musí být přepisovač do PC sakra rychlý ...

Navíc chyby se dělají i při přepisování do PC a to že podepíšeš bodovačku neznamená, že bude správně přepsána do PC.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)