Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový 3D parkur na Lukostřelnici Litohlavy !
#13
Thumbs Up 
V neděli jsem parkur prošel a protože porost v jarních deštících roste neuvěřitelným tempem, šel jsem ho rovnou prostříhat, aby všechny kolíky byly k nalezení, dalo se u nich stát a aby na všechny terče bylo dobře vidět. Samozřejmě jen tak, aby zbývající porost kolem mety/terče představoval alespoň minimální výzvu  Big Grin . Vyšlápnul jsem a uštípnul jsem i další větvičky na cestě na bernešku, kde už klestil Hynek, takže i tady je určitý progres.
Sbíráme další pozitivní zpětné vazby, takže můžu říct, že jsme rádi, že se parkur líbí.

Kaťasovi děkujeme za obsáhlou a upřímnou recenci. U zajíce zatím evidujeme 0 ztracených/zlomených šípů, takže necítíme potřebu ho přemístit, naopak mírná nervozita u střelců nám nevadí  Big Grin  . Na krkavcovi jsme se při sběru šípů zatím vždy propletli porostem a to samé u poslední terčovky (ale tuhle terčovnici jsem snad z modré ještě neminul...). Minimálně jedna zástěna však bude, a to hned jak dokončíme další budovatelské úsilí.

Uvítáme u nás i další střelce, kteří náš parkur podrobí přísnému zhodnocení.

Těšíme se na Vás!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nový 3D parkur na Lukostřelnici Litohlavy ! - od Tomáš Brůha - 06-03-2020, 06:32 AM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)