Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilníkov
#1
Zdary,
doufám, že všichni výherci růžových trenýrek nezapomenou nejdůležitější část oděvu a třeba se nám s pomocí náhody podaří sestavit tým My little ponySmile

Těším se na krakonoše a na Vás na všechny,
Kaťas
Odpovědět
#2
(07-15-2019, 09:51 AM)Kaťas Napsal(a): Zdary,
doufám, že všichni výherci růžových trenýrek nezapomenou nejdůležitější část oděvu a třeba se nám s pomocí náhody podaří sestavit tým My little ponySmile

Těším se na krakonoše a na Vás na všechny,
Kaťas

 Ty já ještě nevyhrál.  Cry Ale také se na Vás všechny těšíme.  Wink
Odpovědět
#3
Trenky mám, ale mám to zakázáno nosit. Takže by to mohlo být pěkné. Chtěl bych upozornit všechny potenciální účastníky, že v neděli, nebude-li pršet a moc foukat, uspořádáme s Ajutou, Johankou a dalšími spolutvůrci tradiční turnaj v primitivním flajtu. Mimo soutěž si může zastřílet každý.
Zdraví Luis
Odpovědět
#4
(07-17-2019, 10:01 AM)Luis Napsal(a): Trenky mám, ale mám to zakázáno nosit. Takže by to mohlo být pěkné. Chtěl bych upozornit všechny potenciální účastníky, že v neděli, nebude-li pršet a moc foukat, uspořádáme s Ajutou, Johankou a dalšími spolutvůrci tradiční turnaj v primitivním flajtu. Mimo soutěž si může zastřílet každý.
Zdraví Luis

To znamená, že budeš náš vlajkonošSmile
Odpovědět
#5
Ahoj, jedu dnes (čtvrtek) kolem 15h směr Pilníkov z Č.Budějovic, mám 3 místa volné, tak můžu někoho nabrat, domluva jistá... 722 130 078.
Odpovědět
#6
Ahoj Eliška a Mlčoch děkuji za parádní lukostřelecký víkend s příjemnou nalosovanou partou lidí( Katka , Petr ,Milan ,Míla ,Klacek a Zina) na derniéře Královského turnaje a už se těšíme na nějakou zajímavou premiéru v podání Vjetví severu.  Mlčoch
Odpovědět
#7
(07-29-2019, 07:48 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj Eliška a Mlčoch děkuji za parádní lukostřelecký víkend s příjemnou nalosovanou partou lidí( Katka , Petr ,Milan ,Míla ,Klacek a Zina) na derniéře Královského turnaje a už se těšíme na nějakou zajímavou premiéru v podání Vjetví severu.  Mlčoch

Ahoj také děkujeme za skvělý víkend a výborny lukostrelecky tým. Bylo to jako vždy super.  
Katka + Petr.
Odpovědět
#8
Parádní turnaj okořeněný netradičními doprovodnými soutěžemi a prvotřídním divadlem byl vskutku důstojným rozloučením s Královským turnajem.

Děkujeme, že jsme u toho mohli být.
Soňa a Kaťas

PS: kdyby někdo měl fotky hrňte to sem...
Odpovědět
#9
Ahoj kamarádi z Větví severu,
také děkujeme za moc pěkný turnaj.
Honzík s Luckou.
Odpovědět
#10
Děkujeme moc. A teď zamáčkneme slzu dojetí v očku, uchováme krásné vzpomínky ... a co bude příští rok? Podpořil bych Mlčochovu ideu na nějakou zajímavou premiéru Vjetví severu Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)