Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Hrádeček 2020
#1
Ahoj,
je spuštěné přihlašování na 3D Hrádečk 2020
Odpovědět
#2
Prosíme všechny večírku chtivé lukostřelce, aby si případný večírek naplánovali na sobotu. V pátek nám končí tábor a možnost večírku ani přespání tudíž nebude.
Díky za pochopení
Těšíme se na vás Holík
Odpovědět
#3
Můžete sem někdo prosím hodit souřadnice místa, kde to bude.
Děkuji Jirka.
Odpovědět
#4
(08-11-2020, 02:17 PM)Jirka Napsal(a): Můžete sem někdo prosím hodit souřadnice místa, kde to bude.
Děkuji Jirka.
Domnívám se že tady:
mapy.cz   49.0227969N, 14.1465189E 
Hezký den Johanka
Odpovědět
#5
Dík. Smile
Odpovědět
#6
Ještě jednou prosím  o příjezd až v sobotu ráno. Přespání zpátky na sobotu není možné. Že soboty na neděli ano.
Odpovědět
#7
Za sebe a Péťu děkujeme za super atmosféru, pohodovou skupinu, pěkně připravený turnaj a jsme moc rády, že jsme si mohli přijet zastřílet.
Péťa byla nadšená a v autě mi říkala, že si to užila a moc jí to bavilo ... to vypovídá za vše.. Wink
Děkujeme!! Big Grin
Lenka a Péťa Cyc.
Odpovědět
#8
Děkujeme netolickým lukostřelcům za přípravu turnaje a Holíkovi za možnost zakončit náš lukotábor již tradičně na Hrádečku účastí na 3D. Do zbytku léta přejeme jen to dobré a těšíme se na viděnou na GL!
Za horažďovický RAVEN zdraví Tom P.
Odpovědět
#9
Díky za turnaj, byl to hezký den. Dokonce jsem si polepšil v lize! Osobně bych uvítal, kdyby všechna zvířátka byla otočena ke střelci tak, aby mohl terfit nějakou tu zónu a taky by se mi víc líbilo, kdyby terče na dvacítku byly ve správné výšce. Ale nikdo nejsme dokonalý. Hodně zdaru přeje a pozdrav do Netolic posílá
Lojza

P.S. Osmička Hulvát skvělá.
Odpovědět
#10
Za Titěvu děkuji za krásný turnaj. Zaujala mne hlavně novinka na 3D trati, vyrovnání se při střelbě s ukrutným zápachem hnijící mrtvoly :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)