Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENIUS LOCI
#11
Prostě bude vyhlášená další kategorie: ženy s dřevěným šípem :-)
Odpovědět
#12
(09-14-2020, 09:02 PM)Honza Holík Napsal(a): Prostě bude vyhlášená další kategorie: ženy s dřevěným šípem :-)

Tak jo, tudíž ženy budou vyhlašovány v kategoriích Lovecký luk ženy, Primitivní luk, Tradiční luk, Tradiční a primitivní luk ženy a ještě Ženy s dřevěným šípem? Safra...
Ale už ti dám pokoj, Holíčku, ať se můžeš věnovat turnaji.
Lojza
Odpovědět
#13
(09-14-2020, 10:53 AM)Lucínek Napsal(a):
(09-14-2020, 08:14 AM)lancelot Napsal(a): Motivační video k turnaji: https://youtu.be/dgbTcVzAIfY

Big Grin
Hele dotaz - je ten luk v tom videu zdravej? Mě přijde, že má to jedno rameno v háji ... a průhyb tak spíš jak japonské yumi Smile Nebo se pletu?

Ahoj, luk ti ukážu na turnaji, zdravej asi bude Smile
Odpovědět
#14
Ahoj, 
uvolnili se nám nějaká místa. Pokud někdo chce může se ještě přihlásit.
Odpovědět
#15
Ahoj,
opět moc děkujeme za pěkný turnaj, počasí ideální, řízek výborný, střílení jsme si jako vždy pěkně užili...
Prostě ideální den.


Jen bych se chtěla pro příště přimluvit, aby v disciplíně "Běž kam chceš" byla i meta pro pohybově indisponované osoby, protože pokud někdo nemohl běžet a musel pomalu jít, neměl šanci získat body.
Děkuji.

Lenka C.
Odpovědět
#16
(09-20-2020, 10:57 AM)mincička Napsal(a): Ahoj,
opět moc děkujeme za pěkný turnaj, počasí ideální, řízek výborný, střílení jsme si jako vždy pěkně užili...
Prostě ideální den.


Jen bych se chtěla pro příště přimluvit, aby v disciplíně "Běž kam chceš" byla i meta pro pohybově indisponované osoby, protože pokud někdo nemohl běžet a musel pomalu jít, neměl šanci získat body.
Děkuji.

Lenka C.

To víš Holík je tělocvikář a myslí si asi, že "chromalzl", nebo téměř padesátiletá babka jako já bude běhat jako dvacetiletá žába. Taky na něj jednou dojde stáří Wink . Hezký den Joh.
Odpovědět
#17
No já bych se zase přimlouval, aby tahle disciplína byla i pro děti. Neb jsme měli čas (další disciplína obsazena), tak jsme je to taky nechali zaběhnout a našemu nejpomalejšímu dítěti to trvalo asi 32 vteřin. Myslím, že není důvod je z toho vynechávat Smile
Jinak díky za turnaj, myslím, že počasí vyšlo krásně, lidi fajn, střílení bych za sebe raději nehodnotil Angel, ale přesto jsme si to užili (včetně snad hodinové kolony přes Zbraslav cestou domů, protože někoho napadlo v sobotu navečer zavřít D4).
Odpovědět
#18
Thumbs Up 
Díky za skvělý turnaj [Obrázek: thumbsup.png]vše krásně vyšlo včetně příjemného slunkového počasí i časově plynulého průběhu závodu, salát a hermelín výtečný! Příjemná energie místa * Drátěný lukostřelec je roztomilý a už zdobí poličku v obýváku. Disciplíny byly prima, jen mě trochu překvapilo, že uvedená vzdálenost v propozicích může být ve skutečnosti úplně jiná (a to jsem ani nepila pivo) [Obrázek: biggrin.png] M.
Odpovědět
#19
Ahoj, taky moc diky za skvely turnaj.

Prave jsem se dozvedel, ze jsem byl ve ctvrtek v kancelari 10 minut s clovekem, co ma koronavirus. Myslim, ze pravdepodobnost, ze bych se nakazil je hodne mala. Zadne priznaky na sobe necitim, zitra se necham otestovat a v utery bych mel mit vysledky.

EDIT: Rano mi prislo upresneni, ze Covid nema ten clovek, se kterym jsem se potkal, ale jeden z jeho kolegu. Tak se omlouvam, jestli jsem nekoho vyplasil, ta sance je ted opravdu minimalni. Stejne me firma poslala na testy, tak sem pak hodim vysledek.

EDIT2: Test mam negativni.

Vitek Kubelka
Odpovědět
#20
Díky za krásný turnaj se vším všudy.
Dvořáčci z Ag.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)