Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuše Excalibur
(08-01-2021, 10:11 AM)snipers Napsal(a): Zdravím kolegové.
Potřebuji znovu podlepit tlumicí trojúhelníčky na ramena - Ex-Shox. Použil jsem na to oboustrannou pásku jakou jsem sehnal. Je to Ulith. Cena byla pouze 14 Kč. Podle toho také drží - nedrží vůbec! Můžete mě někdo poradit na základě vlastní zkušenosti kvalitní oboustrannou pásku. Díky za pomoc.

Pouzivam taketo nieco, exshot mi drží dva roky na tej istej paske
Kupil som ju v miestnom Merkury markete, naozaj neviem ako sa to vola. Ale udrží všetko
[Obrázek: 6cKC5aX.jpg]
Odpovědět
(08-01-2021, 04:58 PM)Filipsss Napsal(a):
(08-01-2021, 10:11 AM)snipers Napsal(a): Zdravím kolegové.
Potřebuji znovu podlepit tlumicí trojúhelníčky na ramena - Ex-Shox. Použil jsem na to oboustrannou pásku jakou jsem sehnal. Je to Ulith. Cena byla pouze 14 Kč. Podle toho také drží - nedrží vůbec! Můžete mě někdo poradit na základě vlastní zkušenosti kvalitní oboustrannou pásku. Díky za pomoc.

Pouzivam taketo nieco, exshot mi drží dva roky na tej istej paske
Kupil som ju v miestnom Merkury markete, naozaj neviem ako sa to vola. Ale udrží všetko
[Obrázek: 6cKC5aX.jpg]

Je to tato?

https://www.obi.cz/lepici-pasky/ceys-pas.../p/4185419
Odpovědět
(08-03-2021, 11:43 AM)snipers Napsal(a):
(08-01-2021, 04:58 PM)Filipsss Napsal(a):
(08-01-2021, 10:11 AM)snipers Napsal(a): Zdravím kolegové.
Potřebuji znovu podlepit tlumicí trojúhelníčky na ramena - Ex-Shox. Použil jsem na to oboustrannou pásku jakou jsem sehnal. Je to Ulith. Cena byla pouze 14 Kč. Podle toho také drží - nedrží vůbec! Můžete mě někdo poradit na základě vlastní zkušenosti kvalitní oboustrannou pásku. Díky za pomoc.

Pouzivam taketo nieco, exshot mi drží dva roky na tej istej paske
Kupil som ju v miestnom Merkury markete, naozaj neviem ako sa to vola. Ale udrží všetko


Je to tato?

https://www.obi.cz/lepici-pasky/ceys-pas.../p/4185419

Ano
Odpovědět
Ahojte. Customer servis Excaliburu...level master? Od prvej komunikácie prešlo niečo viac ako týždeň a mám doma  nové ramená, stačilo poslať fotku praskliny...kedy sa my dožijeme toho na SK/CZ...
Takže môj Vortex po 8ročnej pauze čaká už len na novú tetivu a hurá...?
Odpovědět
Asi nikdy... nema ani zmysel to zasielat do SK/CZ schopov(ak je kusa odtial kupena- co neodporucam) alebo kontakt priamo s Excaliburom..
Odpovědět
Chlapi přece nejste vořezávátka. Je mi 57 a natáhnout Bulldoga 400 60× za sebou není problém. Chci ještě 440 protože i to dám rukou. Klika mi nesmí do baráku.  Smile Smile

Spousta chlapů si koupí nadupanou káru jenom pro ten pocit pod zadkem. Tak proč ne bulldog 440 v ruce.
Odpovědět
Zdravim vas.
Chcel by som kupit kusu-strelba na terc, na zabavu-relax, na skodnu atd(som zaciatocnik). Kladiek sa bojim, kedze nemam lis a nespravim si doma servis ani nevymenim tetivu. Tak hlavne kvoli tomu uvazujem nad kusou od EXC. 
Mate niekto prosim skusenosti s 
-micro 340TD deadzone set
-micro MAG 340
-MAG(micro AXE) 340  
neviem aky je rozdiel medzi tymi dvomi
-este vidim v obchode MATRIX G340 deadzone, ale to je asi uz starsi model tipujem..

Viete mi niekto odporucit z tychto moznosti, pripadne aj nieco ine od EXC? Alebo sa niektorej radsej vyhnut, lebo su hlasene problemy od uzivatelov? Dedukujem, ye MICRO 380 je uz asi zbytocne silna na moje potreby..
Ci existuje aj nejaka kladkova kusa, na ktoru nie je potrebny lis a je to lepsia volba ako tieto EXC.????

O par dni vyjde von EXC. WOLVERINE 360fps za 1200CAD. Bude toto lepsie a je rozumne pockat a kupit tuto?
2023 Excalibur pics are here. The Excalibur Assassin Extreme and Wolverine | Crossbow Nation

Dik za kazde uzitocne info.

Zdravim vas.
Chcel by som kupit kusu-strelba na terc, na zabavu-relax, na skodnu atd(som zaciatocnik). Kladiek sa bojim, kedze nemam lis a nespravim si doma servis ani nevymenim tetivu. Tak hlavne kvoli tomu uvazujem nad kusou od EXC.
Mate niekto prosim skusenosti s
-micro 340TD deadzone set
-micro MAG 340
-MAG(micro AXE) 340
neviem aky je rozdiel medzi tymi dvomi
-este vidim v obchode MATRIX G340 deadzone, ale to je asi uz starsi model tipujem..

Viete mi niekto odporucit z tychto moznosti, pripadne aj nieco ine od EXC? Alebo sa niektorej radsej vyhnut, lebo su hlasene problemy od uzivatelov? Dedukujem, ye MICRO 380 je uz asi zbytocne silna na moje potreby..
Ci existuje aj nejaka kladkova kusa, na ktoru nie je potrebny lis a je to lepsia volba ako tieto EXC.????

O par dni vyjde von EXC. WOLVERINE 360fps za 1200CAD. Bude toto lepsie a je rozumne pockat a kupit tuto?
2023 Excalibur pics are here. The Excalibur Assassin Extreme and Wolverine | Crossbow Nation

Dik za kazde uzitocne info.
Odpovědět
To duso1979
Ahoj, já být Tebou počkal bych na Wolverina. A to hned z několika důvodů.
Ta kuše odkazuje na původní Excalibur Wolverine z 80. let. proto ten název, Proto to camo a proto dřevěné doplňky (pažba původního Wolverina byla dřevěná).
Další sympatickou věcí je, že je to výroční model ke 40 letům Excaliburu, stejně jako byl kdysi k 25 letům výročí model Relayer Y25, to byla navíc limitka 1000 ks.
A teď z technického hlediska. Dnes už stojí drtivá produkce Excaliburu na krátkých Micro ramenech. Pro modely 340 fps se používají klasická ramena Micro, pro silnější modely 360, 380 a 400 pak silnější ramena Micro High Output Express. Měl jsem možnost tahat a střílet všechny modely a mohu říci, že Micro 400 je na nátah nejtěžší a na běžné střílení je to nesmysl.
Micro 380 na tom je lépe, ale je to pořád zbytečná dřina. 360 tedy spatřuji (nejen já) pro řadu Micro jako optimum, co se síly potřebné k nátahu i spolehlivosti týče.
Pokud přidáš všechny tlumící prvky, klesne udávaná rychlost 360 fps s 350 grainovým šípem o nějakých 15 fps na 345 fps. Pokud použiješ těžší hrot a šíp postavíš na váhu 375 nebo 400 grainu, bude výsledná rychlost nějakých 337 popř. 330 fps. To jsou ideální hodnoty pro střílení. Zachytí to většina terčovnic. Tento limit pak splňuje i pravidla pro Český pohár ve 3D střelbě. Navíc použitím těžších šípů dále šetříš ramena a zvyšuješ celkovou životnost kuše. Životnosti současného Micra bych se nebál. Už jde asi o třetí evoluci hlavy a silná ramena HOE budou v tomto výkonovém rozpětí hodně šetřená. Cena mi přijde také sympatická. Takže za mě bych počkal na Wolverin 360.

https://thehorizontalzone.net/the-2023-e...np9kWHUE2M
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)