Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyber noveho luku
#1
Vybiram novy luk (ted mam Devastator 45#) s primarnim zamerenim na 3D.
Vyber se mi zuzil na 3 kandidaty:
Redman - Koliha
Hawk - Koliha
Satori s karbonem - Arni
Pozadovana sila 40-42#
Chtel by poprosit o vase zkusenosti s temito luky. Dik.
Odpovědět
#2
Smile 
(11-14-2017, 04:49 PM)Marťyn Napsal(a): Vybiram novy luk (ted mam Devastator 45#) s primarnim zamerenim na 3D.
Vyber se mi zuzil na 3 kandidaty:
Redman - Koliha
Hawk - Koliha
Satori s karbonem - Arni
Pozadovana sila 40-42#
Chtel by poprosit o vase zkusenosti s temito luky. Dik.

Střílím se Satori s karbonem 3D i ATL turnaje pátou sezonu a nedám na něj dopustit. Prakticky bez handshocku, pocit z výstřelu vynikající. Ale ani Redman není špatná volba, Hawk neznám. K Arnimu si můžeš dojet a jeho luky vyzkoušet a uvidíš, jestli Ti bude některý z nich vyhovovat.
Nakonec stejně zjistíš, že lukostřelba je hlavně o hlavě [Obrázek: smile.png].
Odpovědět
#3
Vlastním Redmana ve verzi Custom s o něco slabší libráží - 35lb. Tuto větu "Prakticky bez handshocku, pocit z výstřelu vynikající" si můžu od kolegy Jonathana s klidem zkopírovat. 

Vlastním ho rok a půl, u pana Kolihy jsem přímo nebyl, protože jsem pořízení řešil přes našeho Hradeckého Guru lukostřelby Zelího. 

S ním jsem rovnou vyladil i šípy a na jeho doporučení mám na nich o něco těžší hroty, než udávájí tabulky od Bodnika/Kolihy.

A výsledek? Boží luk, suprová výstřelová rychlost i na nižší libráž - teď už zbývá jediné - ty moje ruce naučit lépe střílet - čili je to o hlavě Smile jak už zase řekl Jonathan. 

//Edit: Jenom info co mám od známeho, který je zamilovaný do Hawka - na téma, který je luk je z nich lepší se ptal přímo Jirky Kolihy - ten mu odpověděl, že Hawk díky většímu středu nabídne lepší stabilitu při výstřelu, ale oba luky jsou výkonostně velmi blízké. Například Bodnik tíhnul spíše k Redmanu. 

Koukal jsem po dlouhé době na stránky Jirky Kolihy a Redman se jmenuje nyní Predator a Hawk na eshopu vůbec nevidím.

Pro ukázku Custom verze - foto.

[Obrázek: 12670903_10206208768802998_1188810863485...e=5A9F7F23]
Odpovědět
#4
Rad bych se zeptal na kolik ten custom vysel a jake jsou pouzite materialy?  Bodnik za nej chce hrozny ranec.
S Kolihou jsem po telefonu mluvil a kdybych misto bubbingy chtel palisandr, tak by cena byla jen asi o 700 vyssi.
Abych pravdu rekl, tak pro Satori mluvi vzhled. Pro Redmana rychlost ktera bude s nejvetsi pravdepodobnosti znatelne vyssi nez u Satori.
Odpovědět
#5
Černý střed - eben, načervenalý oblouk - bubinga, tenká spojnice světlá - jasan, ramena - černá růže.

Omlouvám se, ale svou cenu nezveřejním. Custom verze je každá jiná, takže je i vždy jiná cena. Je to o dohodě s panem Kolihou.
Odpovědět
#6
Chapu.
Dekuji. Taky jsem zvazoval eben a ramena bych chtel nejaka svetla. Libi se mi kontrast.
Odpovědět
#7
Ta výstřelová rychlost obou luků by měla být přibližně stejná. Arni má na své stránce video, kde rychlost měří u Satori a vychází mu cca 200ft/s.
Včíl mudruj :-). Ale jak jsem psal, nejlepší je si oba luky vyzkoušet. Nicméně ať už se rozhodneš pro Redmena nebo Satoriho, neuděláš chybu.
Odpovědět
#8
To vyzkouseni techto luku je samozrejme nejlepsi.
Ke Kolihovi to mam 387km a k Arnimu 290. To je bliz.?
Volal jsem dnes Kolihove na kolik vyjde Redman s ebenovym riserem. Rekla, ze to zjisti a zavola, tak cekam.
Odpovědět
#9
Diky zucastnenym za vyjadreni k tematu.
Redman z palisandru uz je u Kolihy ve vyrobe.
Odpovědět
#10
Ať se líbí, a ať to líta dopředu! Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)