Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borecký šíp
#1
Hledáme lukostřeleckého borce!

Rádi bychom Vás pozvali na náš nový lukostřelecký turnaj Borecký šíp 2018, který se koná v Borku u Žlutic dne 23.6.2018. Propozice najdete na našich stránkách www.lukolub.cz.
Součástí turnaje je lukostřelecká liga. Přihlašování bude spuštěno dnes 23.4.2018 od 19:00 přes odkaz na našem webu.

Těšíme se na všechny turnajové závodníky.
Odpovědět
#2
Ahoj,

Bude někde zveřejněn seznam přihlášených?

Děkuji
Odpovědět
#3
(04-24-2018, 03:41 PM)Prometheus Napsal(a): Ahoj,

Bude někde zveřejněn seznam přihlášených?

Děkuji

Ahoj, 
seznam přihlášených bude zveřejněn na našich stránkách, ale vzhledem k tomu, že to budu dělat ručně, tak ten seznam tam nebude aktuální a budu ho doplňovat jednou za čas..
Odpovědět
#4
(04-23-2018, 09:44 AM)Asi jsem se přihlásil 2x , omlouvám se za zmatky. Napsal(a): Big Grin
Odpovědět
#5
(05-01-2018, 12:42 PM)Pegas Napsal(a):
(04-23-2018, 09:44 AM)Asi jsem se přihlásil 2x , omlouvám se za zmatky. Napsal(a): Big Grin

V přihlášených jsem nenašla přihlášku se dvěma stejnými jmény. Tvé jméno bohužel neznám, tak je to snad v pořádku. Děkuji za upozornění.


(04-23-2018, 09:44 AM)Leontýna Napsal(a): Hledáme lukostřeleckého borce!

Rádi bychom Vás pozvali na náš nový lukostřelecký turnaj Borecký šíp 2018, který se koná v Borku u Žlutic dne 23.6.2018. Propozice najdete na našich stránkách www.lukolub.cz.
Součástí turnaje je lukostřelecká liga. Přihlašování bude spuštěno dnes 23.4.2018 od 19:00 přes odkaz na našem webu.

Těšíme se na všechny turnajové závodníky.
Na tomto odkazu můžete sledovat počty přihlášených a provedené platby.

https://lukoklub.cz/prihlaste-se/borecky-sip-2018/
Odpovědět
#6
Jen bych se rád zeptal kolik stojí oběd navíc. Nějak se mi to nepodařilo dohledat. Děkuji
Odpovědět
#7
(05-30-2018, 09:08 AM)kumo Napsal(a): Jen bych se rád zeptal kolik stojí oběd navíc. Nějak se mi to nepodařilo dohledat. Děkuji

Momentálně probíhají jednání s kuchařem... V tuto chvíli nemám přesnou informaci o ceně oběda. Oběd na víc se bude platit na místě. Rozhodně by cena neměla přesáhnout 100 Kč. Naší snahou je zajistit jiné jídlo než guláš.
Odpovědět
#8
(05-30-2018, 09:34 AM)Leontýna Napsal(a):
(05-30-2018, 09:08 AM)kumo Napsal(a): Jen bych se rád zeptal kolik stojí oběd navíc. Nějak se mi to nepodařilo dohledat. Děkuji

Momentálně probíhají jednání s kuchařem... V tuto chvíli nemám přesnou informaci o ceně oběda. Oběd na víc se bude platit na místě. Rozhodně by cena neměla přesáhnout 100 Kč. Naší snahou je zajistit jiné jídlo než guláš.

Děkuji.
Odpovědět
#9
Ahoj, podle čeho poznám svůj variabilní symbol? Z toho seznamu přihlášených nejsem úplně moudrý, který je můj. :-D
No při nejhorším si to dám na místě :-)
Odpovědět
#10
(06-03-2018, 08:55 PM)Kibe Napsal(a): Ahoj, podle čeho poznám svůj variabilní symbol? Z toho seznamu přihlášených nejsem úplně moudrý, který je můj. :-D
No při nejhorším si to dám na místě :-)

Kamo to jsi uz propasl Big Grin Ten se zadaval do prihlasovaciho formulare, takze taky vim prd.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)