Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabia SC hybrid Longbow od Jana Opletala
Prodám custom made 5/2017 Tabii SC 64" JanBows od Jana Opletala, nátah 28"/ 48 Lbs, hřbet karbon, ramena bambus, belly podhledová dýha zebrano + sklolaminát, střed kombinace zebrano + shedua + žluté kontrastní laminace, rychlý, ale klidný přesný na 3D, bez hand shocku ve špičkové kvalitě, tětiva FF s tlumiči vibrací, fleecový potah s logem výrobce, certifikát výrobce, používaný tréningově měsíc, pak uložen a přechod na slabší, stav nového, zabudované mosazné inzerty k montáži quiveru, kožené madlo z buvolí kůže, cena nového ve stejné kvalitě 22.000,-. prodej sleva na 16.000,- . Možnost vyzkoušení a osobní předání v Brně a okolí, ev. po domluvě na trase Brno-Praha-Roudnice n.L., ... rozumná dohoda možná, v případě zájmu možnost odkoupení i koženého loveckého 6x místného quiveru v barvě madla.

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/321...-opletala/
Odpovědět
Ahoj, trefis k eliotovi do Zebalu?
Odpovědět
Jako Eliot -restaurace s koňmi v Žebětíně?

(06-16-2018, 11:28 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, trefis k eliotovi do Zebalu?

napiš mi telefon, zavolám ti, ok?
Odpovědět
Zdarek, tenhle luk jsem si mel moznost zkusit a velmi ho doporucuju, pokud nekdo hleda takovou libraz. Nevim, jestli jsem nekdy strilel zajimavejsim, navic je jako skoro novy za fajn cenu. Na mne je bohuzel zbytecne silny.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)