Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlatý šíp pastýře Gila 2018
#1
Krásný den, na titulní stránce se objevila možnost přihlášek na tenhle příjemný turnaj. Bohužel to přihlašování není funkční - mohl byste se na to někdo podívat? Děkuji.
Odpovědět
#2
Tak přes kalendář to jde, nejde to jen odkazem z titulní stránky. Jinak musím Pavlovi udělat trochu reklamy - tohle je moc milý turnaj, výrazně komornější, než většina ostatních akcí, ale s báječným zázemím a velkou podporou místních. A vyhlašování vítězů i v rámci jednotlivých disciplín Smile
Odpovědět
#3
Ahoj, přihlašování je už spuštěno a děkuji Lucínkovi za předchozí zprávu. Jo a taky za podporu:-)

Letos je to už jedenáctý ročník závodů Zlatý šíp Rejvíz, který pořádáme a tak bych Vás rád pozval k nám do Jeseníků na Rejvíz. Připravili jsme pro Vás nejen disciplíny lukostřelecké ligy, ale taky pár navíc. Určitě zmíním Bojový ústup, nebo Vlky. Bližší info najdete v propozicích. Letos jsme domluvili u místních ubytovatelů slevy na bydlení, aby bylo na výběr kromě stanování i něco jiného. V prostorách tábořiště jsou záchody i sprchy. Za startovné máte k dispozici snídani, oběd a večeři. Jídlo je k dispozici v restauraci v areálu závodiště a tak si každý může vybrat z více možností. Pití je zajištěno po celou dobu závodu a večer i pivo zadarmo:-) (teda dokud se sud nedopije).

Jo a taky si natrénujte házení sekerou a nožem:-), v jedné z disciplín se Vám to bude hodit.

Mějte se hezky a těším se na shledanou na Rejvízu

Pavlos
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)