Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Letky Blazer
#1
Ahoj na novém forum. 
Tak momentálně řeším menší problém, který mi snad nikdy nenapadl. Koupil jsme si velkou zásobu letek v Jasa ar.. bílé a žluté. Tato kombinace se mi velmi zamlouvala. Tak a kde je problém : po olepení šípu do luku a kuše jsem zjistil, že žluté letky vyčnívají. Hledal jsem problém v lepičce, zda tam není zaschlé lepidlo či se mi nešoupla míra. Pak jsem se lépe podíval a stejná edice letek Blazer v bílém provedení je prostě snad o 1,5 mm menší. 
Už se někdo s tím setkal? Upřímně mě nenapadne přeměřovat letky zda jsou shodné či nikoliv.
Odpovědět
#2
(04-12-2017, 08:37 AM)Scootr Napsal(a): Ahoj na novém forum. 
Tak momentálně řeším menší problém, který mi snad nikdy nenapadl. Koupil jsme si velkou zásobu letek v Jasa ar.. bílé a žluté. Tato kombinace se mi velmi zamlouvala. Tak a kde je problém : po olepení šípu do luku a kuše jsem zjistil, že žluté letky vyčnívají. Hledal jsem problém v lepičce, zda tam není zaschlé lepidlo či se mi nešoupla míra. Pak jsem se lépe podíval a stejná edice letek Blazer v bílém provedení je prostě snad o 1,5 mm menší. 
Už se někdo s tím setkal? Upřímně mě nenapadne přeměřovat letky zda jsou shodné či nikoliv.

Po olepení to srovná jedině opalovačka.
Odpovědět
#3
to jsou plasty ke kuši
Odpovědět
#4
(04-12-2017, 08:37 AM)Scootr Napsal(a): Ahoj na novém forum. 
Tak momentálně řeším menší problém, který mi snad nikdy nenapadl. Koupil jsme si velkou zásobu letek v Jasa ar.. bílé a žluté. Tato kombinace se mi velmi zamlouvala. Tak a kde je problém : po olepení šípu do luku a kuše jsem zjistil, že žluté letky vyčnívají. Hledal jsem problém v lepičce, zda tam není zaschlé lepidlo či se mi nešoupla míra. Pak jsem se lépe podíval a stejná edice letek Blazer v bílém provedení je prostě snad o 1,5 mm menší. 
Už se někdo s tím setkal? Upřímně mě nenapadne přeměřovat letky zda jsou shodné či nikoliv.
jeden čas jsem je používal a nikdy se mi nic podobného nestalo, ale není vyloučeno, že to někdo v obalech prostě někdo prohodil  :-) vyrábějí je v několika variantách-velikostech Blazer, mini a mikro Blazer a na obr. Blazer X2
[Obrázek: blazerx2.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)