Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klepákův mlýn 2018
#11
(09-26-2018, 09:45 AM)Luis Napsal(a): Kamarádi! Právě jsem se internetově probudil i já. Chtěl bych vám sdělit, co na Klepáku bude a nebude. Tak zaprvé, na základě výsledků z prvního ročníku jsme upravili (fyzicky i bodově) některé disciplíny tak, aby měly v soutěži přibližně stejnou váhu. Vyrobili jsme jednu novou disciplínu a snížili množství zvířátek. Na Klepáku ani letos nebude flight, tím odpovídám Hynkovi i dalším zájemcům. Rovněž nebude soutěž v minilucích, z prostorových, bezpečnostních i dalších důvodů. Pokud bude mít někdo zájem, může uspořádat v neděli střelbu na Tibetský trojúhelník. Terč přivezeme. Přivezeme taky několik sudů Rudolce 11 a Hulváta 12.
Těšíme se na vás, plantážníci!
Lojza

Těšení je vzájemné , tedy abych nemluvil, nepověřen za ostatní, já určitě Smile
Odpovědět
#12
Ahoj, kamarádi, pro některé z vás bude možná užitečná informace, že silnice mezi Studenou a Horními Němčicemi bude nejspíš uzavřená. V Heřmanči a Brandlíně budou šipky na Klepák.
Zdraví Lojza
Odpovědět
#13
Bože jak já pláču že tam nemohu být! Laryngitida mě skolila a já se tak těšila na lukostrelcov zo Slovenska :-) na všechny a celý víkend mám zkažený! Cinálfagothimlhergotfix a ještě tak krásné počasí!Držela jsem vám všem alespoň pěsti! :-)
Odpovědět
#14
(10-06-2018, 05:54 PM)macek Napsal(a): Bože jak já pláču že tam nemohu být! Laryngitida mě skolila a já se tak těšila na lukostrelcov zo Slovenska :-) na všechny a celý víkend mám zkažený! Cinálfagothimlhergotfix a ještě tak krásné počasí!Držela jsem vám všem alespoň pěsti! :-)

nejsi sam  Sad
Odpovědět
#15
Za celé osazenstvo vznikajícího LK Stromová liga musím vyřídit nadšení a jen skvělé dojmy z celého turnaje i večírku. Big Grin Škoda jen, že výsledky tomu příliš neodpovidaly. Za rok se určitě uvidíme znova! Kdo nedorazil, prohloupil.

Zbyněk, Nikča, Kokosák, Týna, Sova, Kachen a Umpa
Odpovědět
#16
Vážení lukostřelečtí kamarádi. Doufáme, že jste již všichni v pořádku doma. My už pro dnešek taky. Všem Vám moc děkujeme za účast na našem turnaji. A ještě zvlášť děkujeme Hermanovi, Holíkovi a Kokosákovi za dnešní uklizení téměř celé trati. Janče, Emě, Sáře, Honzovi a Helence za pomoc při úklidu kuchyně. A všem co se včera vydali pro zvířátka. Bylo nám s váma moc dobře. 
Výsledky Vám napíšu zítra, neb u nás v pracovně je asi patnáct stupňů (spíš méně) a já bych tu zmrzla. Díky a příští rok se na vás (doufám) budeme zas těšit. Johanka a Lojza
Odpovědět
#17
Jak jsem po dlouhé době navštívila turnaj ATL.....
Pozvání od přátel se neodmítá. Zvlášť od takových jako jsou Johanka s Lojzíkem Rolleyes .
I když poslední dobou vůbec nestřílím – jedu. Koneckonců, mám to za rohem.
Jedu plynule až k silnici, která je uzavřená Angry . Za hluku navigace „ažtobudemožnéotočtese, ažtobudemožnéotočtese“ jedu dál... Jedu tedy podle svojí hlavy. Musím doprava! Asi tady! Proč je ta cesta tak úzká? Ajaj! Jsem v nějakém hlubokém lese. Asfalt zmizel, ale štěrk vypadá jako cesta. Jéje! Štěrk zmizel! Ale pěšinka je pěkně vysypaná kůrou. Jedu dál. Určitě jsem už blízko, když i navigace zmlkla. Cítím se strošku opuštěně. Odbočila jsem už 8x doprava, ale nikde ani živáčka. Navigace zarytě mlčí, neb místní cestičky nebere. Konečně pěšinková křižovatka. Samozřejmě jedu doprava. Každá cesta přece někam vede. Tahle vedla k závoře s velkám zámkem. I když se mi to příčí, asi kilometr couvám na lesní křižovatku a jedu doleva. Závora! Couvání mi docela jde a tak jedu opět zpět. Trošku mě znervózňoval místní polom, ale i ty smrkové kmínky jsem dávala s bravůrou. Po hodince lesního rallye jsem začala sčítat zásoby Confused . Nafta – na 50km, pití – bílé víno, spacák mám, signál ne.
Když v tom cyklista Angel ! Radostí jsem ho málem dveřma sestřelila z kola. I když to byl starší pán, vrhla jsem se na něj. Evidentně se mě bál. Musel to bejt nějakej „mudrlant“, protože když jsem mu vysvětlila situaci, tak mi řekl, že do toho lesa cesta pro auto nevede Big Grin . Chvilkama se mi snažil ujet, ale já se ho už nepustila. Do prudkejch kopců jsem ho „na jedničku“ dvacítkou tlačila k lepším výkonům. Samozřejmě jsme nakonec dojeli k závoře. Kdyby nebyl tak servanej, určitě by mi pláchnul. Ale po důkladném odpočinku a mém naléhání, že prošvihnu nejdůležitější turnaj roku, nějak to závoru rozebrala a otevřel. V Brandlíně to už byla sranda. Místní pán mi poradil – až přijedete na rozcestí, dejte se doleva ...a máchnul rukou doprava. Takže jsem nakonec „UF“dorazila.
Krásný prostředí, skvělí lidi, vynikající Hulvát a skvělá obsluha a veselý večírek Smile .
A druhej den turnaj!
To Vám řeknu – takovej hejblátek jsem už dlouho neviděla..... Všechno bylo skvěle postavený, promyšlený a hlavně – BAVILO! Organizace šlapala jak švýcarský hodinky Smile !
A Johanko! Catering neměl chybu!
Za tímhle turnajem bylo vidět hodně práce rukama a hlavou....
Děkuju, že jsem s Váma mohla pobejt Big Grin

Trocha fotek https://itaita.rajce.idnes.cz/Klepakuv_Mlyn/
Odpovědět
#18
Díky moc Johance, Lojzovi a jejich klanu. Byla to opět skvělá akce. Perfektně zvládnutý turnaj. Ach jo... ono to vždycky strašně rychle uteče :-(
Odpovědět
#19
Ahoj, ahoj, ahoj,

díky za krásný turnaj na závěr sezóny. Na Klepákově mlýně opravdu vše klapalo - jak by mohlo jinak? Organizace turnaje, terče, jídlo, pivo, lidi, počasí, prostředí ..... .......vše bylo prostě skvělé.

Moc děkujeme

Libor B. a kolektiv

P.S. kvůli náčelníkovi dodávám: jsme z Totemu
Odpovědět
#20
Díky za jeden z nejlepších závodů sezóny.

Máte tam krásně Wink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)