Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuše Excalibur
#21
Cuz - mate tu nekdo realnou zkusenost s Micro 335?

Diky!
Odpovědět
#22
Ahoj, reálnou zkušenost s Micrem 335 tu bude mít dost lidí, sám ji mám (ale brzy dám na bazar). Malá, přesná, jen se člověk při natahování nadře. Co konkrétně tě zajímá?
Odpovědět
#23
(09-19-2018, 08:17 PM)svikaj Napsal(a): Ahoj, reálnou zkušenost s Micrem 335 tu bude mít dost lidí, sám ji mám (ale brzy dám na bazar). Malá, přesná, jen se člověk při natahování nadře. Co konkrétně tě zajímá?

No asi primarne (protoze sem zacatecnik a hledam prvni kus) bych chtel vedet jak je to teda s tou poruchovosti tech ramen? No a potom samozrejme pro / proti u 335 jestli muzes neco napsat vic ...

Dekuju!

H.
Odpovědět
#24
Jak jsem psal, verze Matrix 350, 380, 405 jsou problémové. 
Řada Micro pak ještě více.
Stačí otevřít internetová fóra jako Archerytalk nebo Crossbownation a číst. 

   
   
   
   

Jeden majitel vyměnil ramena již dvakrát, další uživatel pětkrát, další pak sedmkrát!!!
Excalibur to ví a stejně jako řadu Matrix nahradil upravenou řadou Bulldog, tak Micro Gen1 nahradil řadou Gen2. Stejně jako u upravených Matrixů s pozitivně skloněnou hlavou.

   

Kdysi jsem o něm uvažoval jako o náhradě Matrixu. Jsem rád, že na to nikdy nedošlo.
Odpovědět
#25
Wink 
Dekuju DanM - Tvoje odpovedi jsou vycerpavajici Smile zvlast Tvoje povidani v jednom threadu o fyzice bylo moc pekne Smile Ja uz sem se pro micro rozhodl - tak uvidime - snad gen 2 bude lepsi ... urcite pak sem neco napisu kdyz uz sem tu otravoval
Odpovědět
#26
(09-19-2018, 10:14 PM)jslezak Napsal(a): No asi primarne (protoze sem zacatecnik a hledam prvni kus) bych chtel vedet jak je to teda s tou poruchovosti tech ramen? No a potom samozrejme pro / proti u 335 jestli muzes neco napsat vic ...

Co se týče poruchovosti u mého Micra 335, tak mám na něm cca 300-400 výstřelů a bez jediného problému. Používám spíše 410 grain šípy, tj. rychlost je pak někde okolo 312 FPS. Kuše je malá, ergonomie super, lehká, ale zároveň netančí. Nevýhodou (?) mi přijde tvrdší spoušť, ale to se dá poladit. Jaká je přesně síla nátahu jsem neměřil, ale pro ženskou či hodně slabé lidi už to není. Zpracování hodně slušné. Poměrně hlučná - i když to je relativní pojem.
Odpovědět
#27
svikaj: dik! mas na tom nejaky tlumice zvuku? a jak casto z ni strilis?
Odpovědět
#28
Mám na tom akorát původní tlumiče tetivy REDS, jinak nic. Je to takový razantní zvuk při výstřelu. Střílel jsem z ní když jsem si ji koupil a teď jen když si měřím balistickou křivku...
Odpovědět
#29
(09-22-2018, 06:49 PM)svikaj Napsal(a): Mám na tom akorát původní tlumiče tetivy REDS, jinak nic. Je to takový razantní zvuk při výstřelu. Střílel jsem z ní když jsem si ji koupil a teď jen když si měřím balistickou křivku...

a primarne strilis z ceho teda? nechapu proc micro "jen" pro balistickou krivku - sem zacatecnik ...
Odpovědět
#30
(09-22-2018, 08:36 PM)jslezak Napsal(a): a primarne strilis z ceho teda? nechapu proc micro "jen" pro balistickou krivku - sem zacatecnik ...

Primárně střílím z Matrix 310 a Stryker Offspring. Důvod proč moc nestřílím z Micra je ten, že při počtu výstřelů, který chci za den dát, se u Micra zbytečně nadřu (tím i u mě klesá přesnost při střelbě z ruky) - mluvím o terčové střelbě. Proto mi jen leží doma a chci ho prodat.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)