Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarní šíp
#1
Zdravíme všechny příznivce lukostřelby. Jelikož se nám množí dotazy na přihlašování a propozice, tak pro vás mám dobrou zprávu. Obojí bude. Vina padá na mě, protože o písemnosti a podobně se starám já, jenže kvůli státnicím, škole a práci nemám pomalu čas ani dýchat. Takže mějte trpělivost a soucit. ::D

Kdy turnaj bude, je v kalendáři. Končit budeme letos snad dříve, protože trasu osekáme. Zbytek zatím nepodstatný. Pokud někoho hodně pálí nějaké otázky, jsem k dispozici na mailu, telefonu a tady.

Zbyněk
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#2
Ahoj Zbyňku, dej prosím včas vědět, kdy chcete spustit přihlašování. Nejlépe bude, když se dohodneme telefonicky. Já nejsem stále na počítači, tak abych si to mohla naplánovat. Také je dobré dát vědět všem dopředu termín spuštění přihlášek, aby to stihli všichni, kteří mají zájem. Držím palce ať ti státnice dobře dopadnou.
Odpovědět
#3
Volejte hurá a radujte se. Konečně jsem dokončil propozice. Jen co se domluvím s Káťou, kdy bude mít čas, aby propozice nahrála na net. Předpokládám, že to bude nejpozději v pondělí a otevření přihlašování čekám ve středu. :Smile Tak buďte ve střehu.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#4
Propozice v neděli večer, přihlašování se otevře ve středu v sedm večer, tak to můžete rozhlásit. Smile Kapacita je nastavená na 120 střelců. Po předběžné kontrole trati je tam dosti mokro, tak snad to aspon trochu vyschne.  Cool
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)