Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vrhacie noze
Ahojte..nieco pre tych ktorym je luto nicit,ci stratit drahe znackove noze..pasovina 2m dlha,hrubka 3.2mm.vyslo mi z nej 8ks nozov.noz ma dlzku 25cm,vaha 170 gramov..vsetkych 8 kusov ma vyslo na 5 eur,teda cca 1.60 na kus..vydrzia aj prudke hody do tvrdej dosky.pri pripadnom ohnuti narovnate na kolene za par sekund a ide sa dalej..pre porovnanie.prudko hodeny noz zo vzdialenosti 4.5m penetroval cca 1cm do tvrdej drevotrieskovej dosky.ked som ho tam vrazil rucne,teda bez vrhu,tak prenikol asi 3mm.

Odpovědět
Ja osobne jsem koupil cinu za 500 sadu na rozhazeni a to tady. Ma celkem sirokou nabidku:

http://noze-nuz.com/
Odpovědět
Urcite..da sa vselijako.polamal som a postracal tych cinanov za ten cas dost a stale je ich dost..Smile..

Tento tu,neviem kto ho vyrobil,ma dlzku 29.5cm a vahu 188gramov..zo 6m som ho hodil tak prudko,ze sa len mihol a zapiskal a prerazil cez 4cm hrubu drevotrieskovu dosku premocenu od dazda..odhadom bola energia noza cez 60J..

Pozeram,ze fotku mi to nenahralo..vraj nedostatok nejakej pamäťe..neviem ale akej..
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)