Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borecký šíp 2020
#1
Borecký šíp 2020 se uskuteční dne 20.06.2020 v Borku u Žlutic.  Můžete si plánovat ve svých kalendářích a těšíme se na Vás.
Odpovědět
#2
Ahoj, nechci být hnidopich, ale v ten samý termín už je nějakou dobu uveden v Kalendáři akcí totemácký turnaj v jihočeském Habří (LL). Koukal jsem, že poslední dva roky byl Borek vždy čtvrtý víkend v měsíci, takže pěkně navazoval na oba předcházející jihočeské konané o druhém, resp. třetím víkendu. Škoda, že se budou tuplovat, oba turnaje stojí za účast... .Tom P.
Odpovědět
#3
Me se to zda v pohode, se rozkrajime Big Grin Kazdopadne by me zajimalo, jestli v tomto pripade mohou byt oba turnaje pocitane do ligy. Pac ja to klidne objedu Wink
Odpovědět
#4
(02-18-2020, 08:04 PM)RAVEN Napsal(a): Ahoj, nechci být hnidopich, ale v ten samý termín už je nějakou dobu uveden v Kalendáři akcí totemácký turnaj v jihočeském Habří (LL). Koukal jsem, že poslední dva roky byl Borek vždy čtvrtý víkend v měsíci, takže pěkně navazoval na oba předcházející jihočeské konané o druhém, resp. třetím víkendu. Škoda, že se budou tuplovat, oba turnaje stojí za účast... .Tom P.

Ahoj,
máš pravdu, ale nemohu s tím nic udělat. Prázdniny jsou letos o týden delší a většina škol má 29. a 30.06. ředitelské volno. Proto už je v Borku tábor od 27.06.2020 jako první běh.
Aby se soutěž mohla uskutečnit tak se táborová základna staví týden před soutěží tj. 13.06.2020.
Takže jsem se dostala do volby soutěž zrušit či konat ve stejném termínu jako turnaj sv. Víta v Habří.

Soutěž Borecký šíp se může konat vždy víkend před zahájením prázdnin. Jinak není připravené nebo volné tábořiště.

(02-24-2020, 12:45 AM)Stalker Napsal(a): Me se to zda v pohode, se rozkrajime Big Grin Kazdopadne by me zajimalo, jestli v tomto pripade mohou byt oba turnaje pocitane do ligy. Pac ja to klidne objedu Wink

Borecký šíp 2020 byl schválen do LL. Jen se mi nedaří dojednat jeho zveřejnění v kalendáři  Confused
Odpovědět
#5
Ahoj, to jako vazne budou dva ligovy turnaje ve stejny termin? To je trochu na prd, zvlast kdyz je mezi nema a dalsim tunajem skoro 2 mesice pauza.
Odpovědět
#6
(02-24-2020, 12:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, to jako vazne budou dva ligovy turnaje ve stejny termin? To je trochu na prd, zvlast kdyz je mezi nema a dalsim tunajem skoro 2 mesice pauza.

Na žádný z turnajů se nevejdou všichni. Nevidím důvod proč by tudíž nemohli být dva ve stejný termín. Na počet střelců by se vešel i třetíSmile
Navíc ne všichni chtějí jezdit vždy přes celou republiku, a tak se spokojí s tím blíž.
Buďme rádi, že vůbec nějaké jsou...
Odpovědět
#7
Mas pravdu, na pocet to je asi OK a v Habri usetrim 70km, pojedu jen 240 Big Grin
Odpovědět
#8
Nazdar střelci, Kaťas to, myslím, napsal dobře.
Ať vám to hezky lítá.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)