Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAVRAN 2020
#1
Milí lukopřátelé, přihlašování spuštěno, kapacita omezena na 60 střelců (především dospělí, dorost), případné nejasnosti vyplývající z propozic sem do diskuse či mailem. Těšíme se na viděnou na Svaté Anně u Horažďovic! Tom P.
Odpovědět
#2
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jak to vypadá s turnajem Havran. Slyšela jsem, že prý nebude, ale žádné oficiální info jsem nenašla. ? Je sice omezení hromadných akci, ale je to nad 1000 lidí. Děkuji za odpověď . Markéta
Odpovědět
#3
(09-21-2020, 07:41 AM)Markéta Napsal(a): Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jak to vypadá s turnajem Havran. Slyšela jsem, že prý nebude, ale žádné oficiální info jsem nenašla. ? Je sice omezení hromadných akci, ale je to nad 1000 lidí.  Děkuji za odpověď . Markéta

Ahoj Markéto a ostatní lukostřelci, včera jsem mluvila s Tomem (pořadatel) a pokud to vládní nebo jiná instance nezakáže, turnaj by se měl uskutečnit. Však to znáte každý den je nějaká novinka, která nám něco nařizuje, doporučuje atd..  Hezký den Johanka
Odpovědět
#4
Ahoj všem, jak píše Johanka - dosud s konáním turnaje počítáme, ale situace má samozřejmě vývoj - takže dnes večer (nejpozději v úterý 22. 9. ráno) to finálně rozlouskneme. Čekáme na aktuální znění mimořádných opatření a večer má před národem vystoupit Andrej. Může se stát, že koronavirus prostě zakáže a to by pak bylo všechno vyřešené... zatím vydržte, rozuzlení tu zveřejním co nevidět!
Díky za pochopení, Tom P., RAVEN HD.
Odpovědět
#5
Šípy mám nabroušené a testy negativní:-)
Odpovědět
#6
Milí lukopřátelé, je mi to líto, ale po zralé úvaze jsme se rozhodli dnes ráno oba víkendové turnaje (havran a havránek) zrušit. Roli při rozhodování hrály především 3 aspekty a sice počet odhlášených (k dneška třetina startovního pole), značně nepříznivé počasí a epidemiologické okolnosti, kdy bychom se kvůli dešti min. na zahájení a vyhlášení museli všichni srocovat v našem sále, který není dost velký na to, abychom vyhověli všem aktuálním pravidlům. Všem, co přihlášeným se omlouvám a děkuji za zájem o náš turnaj. Těm, co již zaplatili, pošleme samozřejmě platbu obratem zpět. Velmi doufám, že příští rok a sezona se již odehraje v tradičnějším duchu, než-li tomu bylo letos. Rádi bychom turnaje uspořádali na jaře 2021, přesné termíny vzejdou z jednání ATL zřejmě v průběhu letošní zimy.
Odpovědět
#7
(09-22-2020, 10:12 AM)RAVEN Napsal(a): Milí lukopřátelé, je mi to líto, ale po zralé úvaze jsme se rozhodli dnes ráno oba víkendové turnaje (havran a havránek) zrušit. Roli při rozhodování hrály především 3 aspekty a sice počet odhlášených (k dneška třetina startovního pole), značně nepříznivé počasí a epidemiologické okolnosti, kdy bychom se kvůli dešti min. na zahájení a vyhlášení museli všichni srocovat v našem sále, který není dost velký na to, abychom vyhověli všem aktuálním pravidlům. Všem, co přihlášeným se omlouvám a děkuji za zájem o náš turnaj. Těm, co již zaplatili, pošleme samozřejmě platbu obratem zpět. Velmi doufám, že příští rok a sezona se již odehraje v tradičnějším duchu, než-li tomu bylo letos. Rádi bychom turnaje uspořádali na jaře 2021, přesné termíny vzejdou z jednání ATL zřejmě v průběhu letošní zimy.

Ahoj Tome, je to škoda. Ale důvody naprosto chápu.
Odpovědět
#8
Ahoj, škoda převeliká, stejně jako u Klepáku. Ale nedá se nic dělat. Bohužel situace je taková, jaká je. Tak snad to vyjde příští rok. Startovné budete posílat zpět, nebo ho necháme na jaro?
Odpovědět
#9
(09-22-2020, 03:16 PM)Lucínek Napsal(a): Ahoj, škoda převeliká, stejně jako u Klepáku. Ale nedá se nic dělat. Bohužel situace je taková, jaká je. Tak snad to vyjde příští rok. Startovné budete posílat zpět, nebo ho necháme na jaro?
Ahoj, platby pošlu dnes večer zpátky. T.
Odpovědět
#10
Milí lukopřátelé, dnes na Svaté Anně: vítr s deštěm a 7 st. C - předpověď "předčila" očekávání, přesto je mi líto, že už si letos nezastřílíme... . Nezbývá než si přát, abychom ve zdraví přežili zimu a snad se uvidíme na Dýšině. Jarní turnaj u nás máme v plánu i nadále (zřejmě duben) a přemýšlíme o dalším termínu na podzim 2021. Snad proběhne příští sezona v tradičnějším duchu, než-li tomu bylo letos. Pěkné dny všem! Tom P., RAVEN HD.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)