Svatováclavský turnaj 2018


Registrace byla ukončena - kapacita naplněna.

Přehled přihlášených (75)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Eliška R. ( ) dospeli ll LČL 102805 OK
Zdeněk R. ( Mlčoch ) dospeli ll LČL 102806 OK
Ondřej H. ( ) dospeli tl Manětín 102807
Alois N. ( ) dospeli ll LUKOS 102808 OK
Tomáš U. ( ) dospeli ll 102809 OK
Daniela U. ( ) dospeli ll 102810 OK
Dominika J. ( ) dospeli ll 102811 OK
Ondřej K. ( ) dorost ll LUKOS 102812 OK
Roman K. ( ) dospeli ll LUKOS 102813 OK
Anna F. ( ) deti ll LUKOS 102822 OK
Jan F. ( ) dospeli ll LUKOS 102823 OK
Martin V. ( ) dospeli ll LUKOS 102824 OK
Josef V. ( ) dospeli ll LUKOS 102825
Jonáš H. ( ) dorost ll LUKOS 102826 OK
Šárka H. ( ) dospeli ll LUKOS 102827 OK
Josef H. ( ) dospeli ll LUKOS 102850 OK
Jirka B. ( ) dospeli ll 102872
Jakub P. ( ) dorost ll LK Totem 102885 OK
Jana P. ( ) deti ll LK Totem 102886 OK
Láďa Z. ( ) dospeli ll Karlovy Vary 102887 OK
Petr K. ( ) dospeli ll Louny - Vulkáni Českého Středohoří 102888
David I. ( Davis ) dospeli ll Orasice u Loun 102889 OK
Michal H. ( ) dospeli ll STS Chvojkovice Brod "B" 102893
Linda H. ( ) dospeli ll STS Chvojkovice Brod "B" 102894
Tina H. ( ) deti pl STS Chvojkovice Brod "B" 102895
Julia H. ( ) deti ll STS Chvojkovice Brod "B" 102896
Petr Z. ( ) deti ll LK Totem 102904 OK
Veronika S. ( ) dospeli ll SEBU-Kladno 102905 OK
Pavlína Z. ( ) dospeli ll LK Totem 102906 OK
Pavel Z. ( ) dospeli ll LK Totem 102907 OK
Petra Z. ( ) dospeli ll LK Totem 102908 OK
Matěj K. ( ) dorost tl Lukostřelci Netolice 102912 OK
Libor B. ( ) dospeli ll LK Totem 102915 OK
Dan B. ( ) dorost ll LK Totem 102916 OK
Eva K. ( Evžen ) dorost ll LK Jihočeská titěva 102923 OK
Zbyněk K. ( ) dospeli ll LK Jihočeská titěva 102924 OK
Vendula T. ( Vendy ) dorost ll LK Jihočeská titěva 102925 OK
Pavel B. ( Messermann ) dospeli ll KLAN-N DĚČÍN 102929 OK
Václav Č. ( ) dospeli ll SEBU Kladno 102944 OK
Monika B. ( ) deti ll LK Jihočeská titěva 102945 OK
Alexandra K. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 102953 OK
Míša K. ( ) dorost ll LK Jihočeská Titěva 102954 OK
Dája K. ( ) dorost ll LK Jihočeská Titěva 102955 OK
Zdeněk P. ( ) dospeli tl Most 102956 OK
Evelínka G. ( Eve ) deti tl Most 102957 OK
Marek H. ( Mara ) dospeli ll Most 102958 OK
Pavel S. ( ) dospeli ll 102959 OK
Lucie S. ( ) dorost ll 102960 OK
Václav B. ( ) dospeli ll LUKOS 103012
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 103022 OK
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 103023 OK
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 103024 OK
Ivan P. ( ) dospeli ll Velešín 103027
zoltánová K. ( Kara ) dospeli tl Spolek evropských bojových umění 103031
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelec Českého lesa 103040 OK
Květa D. ( ) deti ll Lukostřelec Českého lesa 103041 OK
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 103045 OK
Lucie K. ( ) deti ll Zbiroh 103046 OK
Martin C. ( Extrem ) dospeli ll LK totem 103049
Denisa N. ( Denny ) dospeli ll LK totem 103050
Láďa P. ( ) dospeli ll SEBU 103064 OK
Petra S. ( ) dospeli ll SEBU 103065 OK
Jan H. ( Holík ) dospeli pl Lukostřelci Netolice 103066
Zdeněk P. ( ) dospeli tl Lukoklub. Kladno 103090 OK
Matěj P. ( ) dorost ll 103091 OK
Šimon P. ( Šimšula ) deti ll Lukoklub. Kladno 103092 OK
Jiří Š. ( KUMO ) dospeli tl 103095
Marek Z. ( Mára ) dospeli ll 103096 OK
Petr Š. ( ) dospeli tl 103097
Vít N. ( Vítek ) dorost ll Lukostřelci Netolice 103098 OK
Anežka P. ( ) dorost tl Lukostřelci Netolice 103099 OK
Eliška P. ( ) dorost ll Lukostřelci Netolice 103101 OK
Daniel L. ( ) dospeli ll SEBU 103104 OK
Jaromír P. ( ) dospeli ll Rokycany 103130
Jakub P. ( ) dospeli ll LUKOS 103141
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.