Landštejn 2019


Registrace byla ukončena - kapacita naplněna.

Přehled přihlášených (120)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Helena S. ( Helenka ) dospeli pl Praha Paka 553187
Jan S. ( Pako ) dospeli pl Paka Praha 553188
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 553189
Jirka B. ( ) dospeli ll Brno 553190
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 553191
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 553192
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 553193
Lucie K. ( ) deti ll Zbiroh 553194
Hynek V. ( Hynek ) dospeli pl Praha 553195 OK
Zdeněk R. ( Mlcoch ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 553196 OK
Eliska R. ( Salva ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 553197 OK
Bohumil C. ( Boza ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 553198
Lubomír H. ( ) dospeli ll Kunštát 553199
Eva T. ( ) dospeli ll 553200
Petr H. ( ) dospeli tl Brandys nad Labem 553201
Jana R. ( JaBlíčKo ) dospeli tl Brandys nad Labem 553202
Karolína Lea H. ( ) dorost tl Brandys nad Labem 553203
Matyáš Matěj H. ( Matýsek ) dorost ll Brandys nad Labem 553204
Leoš K. ( Leon ) dospeli ll Sagittarius 553209
Jiří B. ( Bonďa ) dospeli ll Sagittarius 553210
Ivo D. ( Ivo ) dospeli ll Sagittarius 553211
Jaroslav Š. ( Špejle ) dospeli ll Sagittarius 553212
Radek T. ( Hasič ) dospeli ll Sagittarius 553213
Eliška T. ( Éliška ) dospeli ll Sagittarius 553214
Ladislav K. ( Indián ) dospeli ll Sagittarius 553215
Jaroslav C. ( Jichoč ) dospeli tl Sagittarius 553216
Michal H. ( ) dospeli ll STS Chvojkovice Brod B 553217
Linda H. ( ) dospeli ll STS Chvojkovice Brod B 553218
Jaroslav Z. ( Zelí ) dospeli pl Kačlehy 553221
Marie Z. ( Jařenka ) dospeli ll Kačlehy 553222
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 553223
Květa D. ( ) deti ll Lukostřelci Českého Lesa 553224
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 553225 OK
Alena F. ( Ali ) dospeli pl Kladno 553226 OK
Jan H. ( Holík ) dospeli pl Lukostřelci Netolice 553227
Majka J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 553228 OK
Pepa J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 553229 OK
Ivan S. ( Stašo ) dospeli tl LK Jurský Strapec 553230 zahraniční lukostřelec
Tom P. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 553231
Oldřich Š. ( Ole ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 553232
Jakub D. ( ) dorost ll RAVEN Horažďovice 553233
Lenka C. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 553234 OK
Kateřina Z. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská Titěva 553235
Petr Z. ( ) dospeli pl Lk Jihočeská Titěva 553236
Fanda Z. ( Prďák ) deti ll Lk Jihočeská Titěva 553237
Lenka R. ( ) dospeli ll Jihočeská Titěva 553238 OK
Markéta Š. ( ) dospeli tl Jihočeská Titěva 553239
Tomáš U. ( ) dospeli ll Prachatice 553240
Daniela U. ( ) dospeli ll Prachatice 553241
Tereza Č. ( ) dospeli ll Praha 553242 OK
Jan H. ( ) dospeli ll Praha 553243 OK
Zbyněk K. ( ) dospeli ll LK Jihočeská titěva 553244 OK
Eva K. ( Evžen ) dorost ll LK Jihočeská titěva 553245 OK
František F. ( ) dospeli ll ČB 553246
Vendula T. ( Vendy ) dorost ll LK Jihočeská Titěva 553247 OK
Václav T. ( Venda ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 553248 OK
Ivan Pavelka P. ( ) dospeli ll Velešín 553249
Václav J. ( ) dospeli ll Trefa 553250
Markéta P. ( ) dospeli ll 553251
Štefan F. ( fedosteve ) dospeli tl LK Jurský Strapec 553252 zahraniční lukostřelec
Michal C. ( ) dospeli tl LO Malinovo 553253 zahraniční lukostřelec
Mário B. ( ) dospeli tl 553254 zahraniční lukostřelec
Martin S. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská Titěva 553255 OK
Jitka S. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská Titěva 553256 OK
František S. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská Titěva 553257 OK
Jan R. ( Honza R ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 553258
Jana D. ( ) dospeli ll Awen Prachatice 553259
Tomáš B. ( ) dospeli ll AWEN Prachatice 553260
Lukáš B. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 553261
Martin B. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 553262
Miloš K. ( Seifgard ) dospeli tl Praha 553263
Anasazie Š. ( Anička ) dospeli ll Praha 553264
Naděžda V. ( ) dospeli ll LK Jihoceska Tetiva 553265 OK
Petr V. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 553266 OK
Štěpán V. ( ) dospeli tl Věcov 553267
Petr Č. ( ) dospeli ll Totem 553268
Martin C. ( Listr z Magórie ) dospeli ll 553269
Denisa N. ( Deny ) dospeli ll 553270
Daniel Š. ( ) dospeli ll 553271
Petr Z. ( ) deti ll LK Totem 553272 OK
Pavel Z. ( ) dospeli ll LK Totem 553273 OK
Pavlína Z. ( ) dospeli ll LK Totem 553274 OK
Petra Z. ( ) dospeli ll Mladá Vožice 553275 OK
Jan H. ( Honzík ) dospeli tl LK Totem 553276
Lucie H. ( Lucka ) dorost ll LK Totem 553277
Petr V. ( ) dorost pl Awen Prachatice 553278
Martin V. ( ) deti pl Awen Prachatice 553279
Michal K. ( ) dospeli tl Znojmo 553280 OK
Daniela K. ( ) dorost tl Znojmo 553281 OK
Petr B. ( Peťan ) dorost ll LK Totem 553282 OK
Dan B. ( ) dorost ll LK Totem 553283
Radek F. ( Drobek ) dospeli ll Znojmo 553284 OK
Vladimír K. ( Vláďa ) dospeli ll SSK Jemnice 553285
Dana H. ( Dani ) dospeli ll SSK Jemnice 553286
Petr K. ( ) dospeli tl SSK Jemnice 553287
Marie K. ( ) dospeli ll SSK Jemnice 553288
Pavel B. ( Messermann ) dospeli ll KLAN-N, Děčín 553289
Jiří M. ( ) dospeli ll Děčín 553290
Radka V. ( ) dospeli ll Kladno 553291 OK
Asenka I. ( ) deti ll Kladno 553292 OK
Atilla I. ( ) deti ll Kladno 553293 OK
Pavel H. ( Pavlos ) dospeli ll Rejvíz 553294
Ondřej K. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 553295
Radek K. ( Raďas ) dospeli pl Šumperk 553296 OK
Petr V. ( ) dospeli ll Jenišovice 553297
Matěj K. ( ) dorost tl Lukostřelci Netolice 553299 OK
Zbyněk V. ( ) dospeli pl 553300
Nikča M. ( Prskavka ) dospeli ll 553301
Martin V. ( Sova ) dospeli tl 553302
Kristýna Š. ( Týna ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 553303
Jakub V. ( Kokosák ) dospeli tl 553304
Adéla V. ( Umpa ) dorost ll 553305
Horst H. ( Běžka ) dospeli pl STS Ch.B. 553306
Jaroslav O. ( Klacek ) dospeli pl Ostrostřelci Skalany 553307
Dobromila O. ( Dobra ) dospeli pl Ostrostřelci Skalany 553308
Katka P. ( Kata ) dospeli ll Caslav 553309
Eva D. ( ) dospeli ll LK TOTEM 553310
Vít K. ( Dun ) dospeli pl 553311
Nela R. ( ) dospeli ll 553312
Tomáš C. ( ) dospeli ll 553313
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.