Skalanské vejce 2019


Přihlásit se

Přehled přihlášených (95)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Petr V. ( ) dospeli ll Jenišovice 203681
Jirka B. ( ) dospeli ll Brno 203682
Roman K. ( Špaček ) dospeli ll LUKOS Manětín 203683
Ondřej K. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 203684
Daniela U. ( Dáda ) dospeli ll AWEN PT 203685
Tomáš U. ( Pegas ) dospeli ll AWEN PT 203686
Petra D. ( ) dorost tl Lk Arni Valteřice 203687
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 203688
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 203689
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 203690
Petr H. ( ) dospeli tl Brandýs n/L 203691
Jana R. ( JaBlíčKo ) dospeli tl Brandýs n/L 203692
Karolína Lea H. ( ) deti tl Brandýs n/L 203693
Matyáš Matěj H. ( ) dorost tl Brandýs n/L 203694
František K. ( Šedý vlk ) dospeli ll Jeseník 203695
Martina K. ( Matess ) dospeli pl Jeseník 203696
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 203700
Alena R. ( Ali ) dospeli pl Kladno 203701
Dominik R. ( Doktor ) deti ll Kladno 203702
Jolana R. ( Žolík ) deti ll Kladno 203703
Sebastian R. ( Basti ) dorost ll Kladno 203704
Alena H. ( ) deti ll Kladno 203705
Ladislav H. ( ) deti ll Kladno 203706
Radan Š. ( ) dospeli tl Pražské větve IQ60 203707
Jana H. ( Vážka ) dospeli pl Pražské Větve IQ60 203708
Mája H. ( ) deti ll Pražské Větve IQ60 203709
Martin L. ( ) dospeli ll Praha 203710
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 203711
Květa D. ( ) deti ll Lukostřelci Českého Lesa 203712
Jaroslav K. ( ) dospeli ll Vápenná 203714
Petr V. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 203715
Martin V. ( ) deti ll AWEN Prachatice 203716
Zdeněk R. ( Mlčoch ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 203717
Jan H. ( ) deti ll LUKOS Manětín 203718
Miroslav Š. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českeho středohoří 203719
Adam Š. ( Tornádo ) deti ll Lukostřelci Českeho středohoří 203720
Jan M. ( Soron ) dospeli ll Lukostřelci Českeho středohoří 203721
Libor B. ( ) dospeli ll LK Totem 203722
Dan B. ( ) dorost ll LK Totem 203723
Mirka B. ( ) dospeli tl LK Totem 203724
Miloš K. ( Seifgard ) dospeli tl Praha 203725
Anastázie Š. ( Anička ) dospeli ll Praha 203726
Ondřej H. ( ) dospeli tl LUKOS Manětín 203754
Jakub F. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 203755
Šárka H. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 203756
Jonáš H. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 203757
Radka V. ( ) dospeli ll Kladno 203759
Atilla I. ( ) deti ll Kladno 203760
Asena I. ( ) deti ll 203761
Václav B. ( Sid ) dospeli tl LUKOS Manětín 203765
Markéta L. ( ) dospeli ll Kutná Hora 203766
Petr L. ( ) dospeli tl Kutná Hora 203767
Matyáš O. ( Jelen ) deti ll Jablonec nad Nisou 203769
Filip O. ( ) deti ll Jablonec nad Nisou 203770
Luděk M. ( ) dospeli ll Olomouc 203774
Zdeněk K. ( čert ) dospeli ll Jablonec nad Nisou 203781
Petr N. ( ) dospeli pl Olomouc 203782
Ivan P. ( ) dospeli ll Velešín 203798
Vladimír T. ( ) dospeli pl Vrané nad Vltavou 203804
Josef S. ( Valda ) dospeli tl Skalany 203805
Ondra S. ( ) deti tl Čelákovice 203806
Johanka S. ( ) dospeli pl Ita club 203808
Alois S. ( ) dospeli pl Ita club 203809
Jan M. ( honza ) dospeli ll Semily 203810
Lenka B. ( lenka ) dospeli ll Semily 203811
Jan M. ( honzík ) deti ll Semily 203812
Jan M. ( Soron ) dospeli ll Lukostřelci Českeho středohoří 203813
Anna F. ( ) deti ll LUKOS Manětín 203814
Jan F. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 203815
Pavol V. ( Drak ) dospeli tl Bow brothers Děčín 203834
Ondra F. ( Kevin ) dospeli ll DC BowBrothers Děčín 203835
Vít S. ( skarn ) dospeli ll Bow Brothers, Děčín 203837
Radek K. ( Raďas ) dospeli pl Bratrušov 203838
Miloslav H. ( Hroudič ) dospeli ll Bow Brothers, Děčín 203846
Zdeněk S. ( Jonathan ) dospeli ll 203853
Pavel M. ( Pavel ) dospeli ll Boleslav 203854
Martin F. ( Kibe ) dospeli ll LK - Žebrák 203855
Zdeněk M. ( Náčelník ) dospeli tl Lesnovek 203863
Ondřej S. ( Ammux ) dospeli tl Větve severu 203864
Matěj S. ( Mauglí ) deti tl Větve severu 203865
Martin Š. ( Machy ) dospeli ll Větve severu 203866
Martin Š. ( rex ) deti tl Větve severu 203867
Jan K. ( Honza ) dospeli ll Radimovice 203872
Vít K. ( ) deti ll Radimovice 203873
Vilém K. ( ) deti ll Radimovice 203874
František Ž. ( Fany ) dorost tl Ostrostřelci Skalany 203883
Markéta Ž. ( Žerďovka ) dospeli tl Ostrostřelci Skalany 203884
Cyril Ž. ( Cýra ) dorost pl Ostrostřelci Skalany 203885
Tomáš P. ( ) dospeli tl Praha 8 203888
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 203893
Broskev B. ( Broskev ) dospeli ll Větve severu 203936
Kryštof B. ( Čaj ) dospeli ll Prysk 203937
Robin F. ( ) dorost ll Větve severu 203938
Ema F. ( ) deti ll Větve severu 203939
Václav F. ( ) deti ll Větve severu 203940
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.