Lumarkův létající cirkus 2020


Přihlásit se

Přehled přihlášených (55)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Jan K. ( Kaťas ) dospeli tl Lumark 114295
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 114296
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 114297
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 114298
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 114299
Jirka B. ( ) dospeli ll Brno 114300
Zdeněk R. ( mlčoch ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 114301
Eliška R. ( Salva ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 114302
Hynek V. ( Hynek ) dospeli pl Praha 114303
Roman K. ( špaček ) dospeli ll LUKOS Manětín 114304
Ondřej K. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 114305
Ondřej H. ( ) dospeli tl LUKOS Manětín 114306
Johanka S. ( Johanka ) dospeli pl Ita club 114307
Alois S. ( Luis ) dospeli pl Ita club 114308
Šárka H. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 114309
Jonáš H. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 114310
Kristýna Š. ( Týna ) dospeli ll Stromová liga 114311
Jakub V. ( Kokosák ) dospeli tl Stromová liga 114312
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 114313
Alena R. ( Ali ) dospeli pl Kladno 114314
Bohumil C. ( BOŽA ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 114315
Petr V. ( ) dospeli ll Jenišovice 114316
Jan F. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 114317
Anna F. ( ) deti ll LUKOS Manětín 114318
Lenka B. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 114319
Michal H. ( ) dospeli ll Sbor dobrovolných lukostřelců Litvínovice 114320
Martin V. ( ) dospeli ll Lukos Manětín 114321
Jakub P. ( ) dospeli tl Lukos Manětín 114322
Marta P. ( ) dospeli pl Lukos Manětín 114323
Bára P. ( ) dorost ll Lukos Manětín 114324
Petr H. ( ) dospeli tl Brandys nad Labem 114325
Jana R. ( ) dospeli tl Brandys nad Labem 114326
Ivan P. ( ) dospeli ll LK Totem 114327
Pepa J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 114328
Majka J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 114329
Jaroslav O. ( Klacek ) dospeli tl Ostrostřelci Skalany 114330
Eva D. ( ) dospeli ll LK Totem 114331
Jaroslav D. ( ) dospeli ll LK Totem 114332
Karel Č. ( ) dospeli tl LK Totem 114333
Běžkař H. ( ) dospeli pl STS Chvojkovice Brod 114334
Roman J. ( Rimi ) dospeli ll Lukostřelci Českého lesa 114335
Ondrej B. ( Blaza ) dospeli ll Jižní Město 114336
Jan K. ( Zraplaz ) dospeli ll 1.klk 114337
Tom P. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 114338
Lenka C. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 114339
Vítězslav L. ( Kyslík ) dospeli ll Lukostřelci Českého lesa 114340
Jakub D. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 114341
Dája K. ( ) dospeli ll Jihočeská Titěva 114342
Martin V. ( Sova ) dospeli tl Stromová liga 114343
Pavel S. ( ) dospeli ll Kola-Pi Most 114344
Petr Z. ( Herman ) dospeli pl LK Jihočeská Titěva 114345
Kateřina Z. ( ) dospeli pl LK Jihočeská Titěva 114346
Zbyněk V. ( ) dospeli pl Stromová liga 114347
Nikča M. ( Prskavka ) dospeli ll Stromová liga 114348
Adéla V. ( Umpa ) dorost ll Stromová liga 114349
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.