Klepákův Mlýn 2020


Registrace byla ukončena - kapacita naplněna.

Přehled přihlášených (108)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Kateřina Z. ( ) dospeli ll 804967
Petr Z. ( ) dospeli pl Lk Jihočeská Titěva 804968
Fanda Z. ( ) deti ll Lk Jihočeská Titěva 804969
Jan T. ( ) dospeli ll Raven Horažďovice 804970
Jan Václav T. ( ) deti ll Raven Horažďovice 804971
Alexandra K. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská titěva 804972 OK
Vojtěch Petr T. ( ) deti ll Raven Horažďovice 804973
Barbora Anna T. ( ) deti ll Raven Horažďovice 804974
Dája K. ( ) dospeli ll Lk Jihočeská titěva 804975 OK
Jiří Š. ( ) dorost pl LK Jihočeská Titěva 804976 OK
Nela Š. ( ) dorost pl LK Jihočeská Titěva 804977 OK
Lenka Š. ( Vyřizuje ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 804978 OK
Zbyněk K. ( ) dospeli ll LK Jihočeská titěva 804979
Eva K. ( Evžen ) dorost ll LK Jihočeská titěva 804980
Jakub D. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 804981
Zdeněk R. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 804984 OK
Bohumil C. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 804985 OK
Majka J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 804986 OK
Pepa J. ( ) dospeli ll Lukostřelci českého lesa 804987 OK
Tom P. ( ) dospeli ll RAVEN Horažďovice 804988
Jaroslav K. ( ) dospeli ll Frýdlant 804989
Naděžda V. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 804990 OK
Petr V. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 804991 OK
Zuzana V. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 804992 OK
Radek L. ( Radouš ) dospeli ll Jihočeská Titěva 804993
Jindřich L. ( ) deti ll Jihočeská Titěva 804994
Helča L. ( ) deti ll Jihočeská Titěva 804995
Jaroslav B. ( ) deti ll Raven Horažďovice 804996
Hynek V. ( Hynek ) dospeli pl Praha 804997 OK
Vendy T. ( ) dorost ll LK Jihočeská Titěva 804998
Lubomír H. ( Luba ) dospeli ll Kunštát 805000
Eva H. ( ) dospeli ll Kunštát 805001
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 805002
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 805003
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 805004
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 805005
Jiří H. ( ) dospeli ll Ita club 805006 OK
Karolína H. ( ) dorost ll Ita club 805007 OK
Tomáš S. ( ) dospeli ll Ita club 805008
Michal H. ( ) dospeli ll SDL Litvínovice 805009
Tina H. ( ) deti ll 805010
Tomáš U. ( Pegas ) dospeli ll AWEN Prachatice 805012
Daniela U. ( Dáda ) dospeli ll AWEN Prachatice 805013
Jan K. ( Kaťas ) dospeli tl Lumark 805014 OK
Jirka B. ( ) dospeli ll Brno! 805015
Jiří Š. ( KUMO ) dospeli tl Lumark 805016 OK
Mirka B. ( ) dospeli ll LK Totem 805017 OK
Libor B. ( ) dospeli tl LK Totem 805018 OK
Jakub P. ( ) dorost ll LK Totem 805019
Jana P. ( ) deti ll LK Totem 805020
Jana P. ( ) dospeli ll LK Totem 805021
Radoslav P. ( ) dospeli ll LK Totem 805022
Ladislav Z. ( ) dospeli ll LK Totem 805023
Jan H. ( Honzík ) dospeli tl LK Totem 805024 OK
Lucie H. ( Lucka ) dorost ll LK Totem 805025 OK
Tomáš T. ( ) dorost ll LK Totem 805026 OK
Martin C. ( Borec :) ) dospeli ll LKTotem 805027
Petra S. ( ) dospeli tl LKTotem 805028
Tereza Č. ( Terka ) dospeli ll LK Žebrák 805029
Jan H. ( ) dospeli ll Praha 805030
Petr B. ( ) dorost ll LK Totem 805032
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 805034
Alena R. ( Ali ) dospeli pl Kladno 805035
Dominik R. ( Doktor ) deti ll Kladno 805036
Jolana R. ( Žolík ) deti ll Kladno 805037
Sebastian R. ( Basti ) dorost ll Kladno 805038
Alena H. ( Míček ) deti ll Kladno 805039
Ladislav H. ( ) deti ll Kladno 805040
Eva D. ( ) dospeli ll LK Totem 805041
Jaroslav D. ( ) dospeli ll LK Totem 805042
Zbyněk V. ( ) dospeli pl Stromová liga 805043
Jakub V. ( Kokosák ) dospeli tl Stromová liga 805044
Nikča M. ( Prskavka ) dospeli ll Stromová liga 805045
Týna Š. ( Týna z Týna ) dospeli ll Stromová liga 805046
Martin V. ( Sova ) dospeli tl Stromová liga 805047
Adéla V. ( Umpa ) dorost ll Stromová liga 805048
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 805049 OK
Květka D. ( ) deti ll Lukostřelci Českého Lesa 805050 OK
Petr Č. ( ) dospeli ll LK Totem 805053 OK
Tereza Č. ( ) dospeli ll LK Totem 805054 OK
Roman K. ( Špaček ) dospeli ll LUKOS Manětín 805055 OK
Ondřej K. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 805056 OK
Petr K. ( ) dospeli tl SSK Jemnice 805057
Marie K. ( ) dospeli ll SSK Jemnice 805058
Kateřina M. ( Kachen ) dospeli ll Stromová liga 805059
Ivan P. ( ) dospeli ll Totem 805060
Matěj K. ( ) dospeli tl Lukostřelci Netolice 805061 OK
Jana H. ( ) dospeli pl Pražské Větve 805072
Mája H. ( ) deti ll Pražské Větve 805073
Josef B. ( Jimi ) dospeli ll LK Jihočeská titěva 805074 OK
Petr F. ( Faustik ) dospeli ll Chabařovice 805076
Kateřina F. ( Faustice ) dospeli ll Chabařovice 805077
Jan H. ( Holík ) dospeli tl Lukostřelci Netolice 805080
Leoš K. ( Leon ) dospeli ll Sagittarius 805082
Ivo D. ( Ivo ) dospeli ll Sagittarius 805083
Ladislav K. ( Indián ) dospeli ll Sagittarius 805084
Jaroslav C. ( Jichoč ) dospeli tl Sagittarius 805085
Jiří B. ( Bonďa ) dospeli ll Sagittarius 805086
Jaroslav Š. ( Špejle ) dospeli ll Sagittarius 805087
Miloš K. ( ) dospeli tl Pečky 805088 OK
Anasazie K. ( Anička ) dospeli ll Pečky 805089 OK
Ondrej B. ( Blaza ) dospeli ll Jižní Město 805090 OK
Karel Č. ( ) dospeli ll LK Totem 805091
Zdeněk S. ( ) dospeli ll Zliv 805092
Tomáš B. ( Goofy ) dospeli ll AWEN Prachatice 805093
Martin B. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 805094
Jana D. ( ) dospeli ll AWEN Prachatice 805095 OK
Horst H. ( Běžka ) dospeli tl STS 805096
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.