Turnaj na Kašperku 2021


Registrace byla ukončena - kapacita naplněna.

Přehled přihlášených (60)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Naďa V. ( ) dospeli ll Titěva 155423
Petr V. ( ) dospeli ll Titěva 155424
Bohumil C. ( BOZA ) dospeli ll Lukostrělci Ceskeho lesa 155425
Zdenek R. ( mlcoch ) dospeli ll Lukostrelci Ceskeho lesa 155426
Martin C. ( ) dospeli ll lktotem 155427
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 155428
Hynek V. ( ) dospeli pl 155429
Eliška M. ( Elíša ) dospeli ll LK Totem 155430
Karel Č. ( ) dospeli ll LK Totem 155431
Jindřich P. ( ) dospeli pl Ústí nad Labem 155432
Libor B. ( ) dospeli ll Mokré 155433
Petr Č. ( ) dospeli ll LK Totem 155434
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 155435
Tom S. ( ) dospeli ll ItaClub 155436
Nikola M. ( Tříkola ) dospeli ll Stromová liga 155437
Javier P. ( ) dospeli ll lktotem 155438
Markéta Š. ( ) dospeli pl Titěva 155439
Tomáš U. ( ) dospeli tl AWEN 155440
Lenka C. ( ) dospeli ll RAVEN 155441
Radim K. ( Rankir ) dospeli ll LK Totem 155442
Miroslava B. ( ) dospeli ll Mokré 155443
Petr Z. ( Ugofon ) dospeli pl Titěva 155444
Pavlína Z. ( ) dospeli ll Mladá Vožice 155445
Alena R. ( Ali ) dospeli pl Kladno 155446
Jan M. ( honza ) dospeli ll Semily 155447
Daniela U. ( Dáda ) dospeli ll AWEN PT 155448
Jakub V. ( Kokosák ) dospeli tl Stromová liga 155449
Lenka Š. ( ) dospeli ll LK Jihočeská Titěva 155450
Pavel Z. ( ) dospeli ll Mladá Vožice 155451
Petr H. ( ) dospeli tl 155452
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 155453
Dan B. ( ) dospeli tl Mokré 155454
Míla Ž. ( ) dospeli ll Itaclub 155455
Lenka R. ( ) dospeli ll Titěva 155456
Petr Z. ( ) dorost ll Mladá Vožice 155457
Martin V. ( Sova ) dospeli tl Stromová liga 155458
Lenka B. ( ) dospeli ll Semily 155459
Eva D. ( ) dospeli ll LK Totem 155460
Kateřina Z. ( ) dospeli ll Titěva 155461
Jana R. ( ) dospeli tl 155462
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 155463
Petra Z. ( ) dospeli ll Mladá Vožice 155464
Petr P. ( ) dorost pl Budov 155465
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 155466
Petr B. ( ) dorost ll LK Totem 155467
Adéla V. ( Umpa ) dospeli ll Stromová liga 155468
Alois S. ( Lojza ) dospeli pl itaclub 155469
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 155470
Pavel B. ( ) dospeli ll Děčín 155471
Soňa B. ( ) dospeli ll LK Totem 155472
Jan D. ( ) dospeli pl Rychnov 155473
Tomáš B. ( ) dospeli ll 155474
Zbyněk V. ( Šišatá hlava ) dospeli pl Stromová liga 155475
Martin B. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 155476
Jan H. ( ) dospeli tl 155477
Lucka H. ( ) dorost ll 155478
Jaroslav D. ( ) dospeli ll LK Totem 155479
Jana D. ( ) dospeli ll AWEN Prachatice 155480
František F. ( ) dospeli ll LK Totem 155481
Johanka S. ( ) dospeli pl 155482
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.