7. ročník Memoriálu Josefa Horehledě


Přihlásit se

Přehled přihlášených (68)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Josef B. ( ) dospeli tl LK Jihočeská titěva 205791 OK
Jindřich P. ( Inila ) dospeli pl Budov 205792 OK
Miroslava B. ( ) dospeli ll MMN 205793 OK
Jan D. ( Wahinkpe ) dospeli pl Rychnov 205794 OK
Petr P. ( ) dospeli ll Budov 205795 OK
Jiří D. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 205796 OK
Libor B. ( ) dospeli ll MMN 205797 OK
Květa D. ( ) deti ll Lukostřelci Českého Lesa 205798 OK
Eva D. ( ) deti ll Lukostřelci Českého Lesa 205799 OK
Petr Z. ( ) dorost ll MMN 205804 OK
Pavlína Z. ( ) dospeli ll MMN 205805 OK
Pavel Z. ( ) dospeli ll MMN 205806 OK
Petra Z. ( ) dospeli ll MMN 205807 OK
Pavel B. ( Messermann ) dospeli ll KLANN - Děčín 205808 OK
Jirka B. ( ) dospeli ll Brno 205809 OK
Petr Š. ( TCCHPD ) dospeli tl Lumark 205810 OK
Ondřej H. ( ) dospeli tl Lukos 205811 OK
Roman K. ( ) dospeli ll Lukos Manětín 205812 OK
Jan F. ( ) dospeli ll LUKOS MANETIN 205813 OK
Anna F. ( ) dorost ll LUKOS MANETIN 205814 OK
Alena R. ( Ali ) dospeli ll Kladno 205815 OK
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 205816 OK
Sebastian R. ( Basti ) dorost ll Kladno 205817 OK
Jiří Š. ( KUMO ) dospeli ll LUMARK 205819 OK
Jana H. ( Vážka ) dospeli tl Praha 205820
Mája H. ( ) deti ll Praha 205821
Petr H. ( ) dospeli tl Brandýs n/L 205822 OK
Jana R. ( ) dospeli tl Brandýs n. L. 205823 OK
Karolína Lea H. ( ) dospeli tl Brandýs nad Labem 205824 OK
Vladimír P. ( ) dospeli ll Takonín 205825 OK
Radek N. ( Bumbum ) dospeli ll Česká Lípa 205826 OK
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl Zbiroh 205827 OK
Jiří S. ( ) dospeli ll Zbiroh 205828 OK
Alena S. ( ) dospeli ll Zbiroh 205829 OK
Růžena K. ( ) dospeli ll Zbiroh 205830 OK
Jakub P. ( ) dospeli tl Lukos Manětín 205831 OK
Marta P. ( ) dospeli ll Lukos Manětín 205832 OK
Barbora P. ( Bája ) dorost ll Lukos Manětín 205833 OK
Michal Č. ( ) dospeli ll Děčín 205834 OK
Nela Č. ( ) deti ll Děčín 205835 OK
Ondra F. ( Kevin ) dospeli ll DC Bow Brothers Děčín 205836 OK
Petr R. ( Raja ) dospeli ll DC Bow Brothers Děčín 205837 OK
Pavol V. ( Drak ) dospeli tl Bow Brothers DC 205838 OK
Šárka H. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 205839
Jonáš H. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 205840
Radek Č. ( ) dospeli ll Litoměřice 205841 OK
František B. ( BAZY ) dospeli ll LUMARK 205842 OK
Veronika T. ( Zebra ) dospeli ll Děčín Bow Brothers 205843 OK
Miloslav H. ( ) dospeli ll Bow Brothers DC 205844
Michaela S. ( Miši ) dospeli ll Děčín Bow Brothers 205845 OK
Jakub R. ( ) dospeli ll Děčín Bow Brothers 205846
Jakub R. ( ) dorost ll Děčín Bow Brothers 205847 OK
Jan Š. ( ) dospeli tl LK Totem 205848 OK
Josef S. ( Valda ) dospeli tl Ostrostřelci Skalany 205849
Jan K. ( Kyjos ) dospeli ll DC Bow Brothers Děčín 205850 OK
Zdeněk R. ( mlčoch ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 205851 OK
Radka R. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 205852 OK
Richard S. ( Rich ) dospeli ll DC Bow Brothers Děčín 205853 OK
Jan P. ( ) dospeli pl Bow Brothers Děčín 205854
Vojta P. ( ) dospeli tl Bow Brothers Děčín 205855
Karel T. ( TinTin ) dospeli ll Bow Brothers 205856 OK
Barbora O. ( ) dospeli ll Bow brothers 205857 OK
Mitoslav R. ( Bóra ) dospeli ll DC Bow Brothers 205858 OK
Vítek S. ( skarn ) dospeli ll DC Bow Brothers 205859 OK
Daniel A. ( ) dospeli tl Praha Vršovice 205860
Jindřich M. ( ) deti tl 205861 OK
Tomáš M. ( Šutr ) deti tl 205862 OK
Pavel H. ( ) dospeli ll Rejvíz 205863 OK
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.