U sedmi modřínů 2016


Registrace byla ukončena - kapacita naplněna.

Přehled přihlášených (80)

Přezdívka Kategorie Luk Klub/Město V.S.
Josef Š. ( Itazipa ) dospeli pl Kladno 16238 OK
Jiří B. ( ) dospeli tl Stašov 16239
Kateřina Š. ( mEINE ) dospeli tl Kladno 16240
Jakub V. ( Kokosák ) dospeli tl 16241
Veronika J. ( ) dospeli ll Jindřichův Hradec 16242
Štěpán J. ( ) dospeli ll Jindřichův Hradec 16243
Zdenek R. ( Mlčoch ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 16244
Eliška R. ( Salva ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 16245
Petr Č. ( ficcus ) dospeli ll 16246
Aleš S. ( Prometheus ) dospeli tl SK Libichov 16247
Jiří S. ( ) dospeli ll SK Libichov 16248
Alena S. ( ) dospeli ll SK Libichov 16249
Růžena K. ( ) dospeli ll SK Libichov 16250
Lucie K. ( ) deti ll SK Libichov 16251
Jan Ř. ( Jeneš ) dospeli pl Muzikov 16252
Bedřich V. ( ) dospeli ll Muzikov 16253
Johanka S. ( johanka ) dospeli pl vjetve jihu 16254
Alois S. ( Luis ) dospeli pl vjetve jihu 16255
Zdenek H. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 16256
Jan H. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 16257
Antonín H. ( ) dospeli ll Lukostřelci Českého Lesa 16258
Miloš K. ( Seifgard ) dospeli tl Praha 16259
Jiří Š. ( KUMO ) dospeli ll LK Chrást 16260
Jan K. ( Kaťas ) dospeli ll LK Chrást 16261
Marek Z. ( Mára ) dospeli ll LK Chrást 16262
Horst \. ( Běžka ) dospeli tl STS Chvojkovice Brod 16263
Jan H. ( Honza Holík ) dospeli tl Lukostřelci Netolice 16265
Veronika Č. ( ) deti ll AWEN Prachatice 16266
Stanislav R. ( Lucínek ) dospeli pl Kladno 16267
Sebastian R. ( Basti ) deti pl Kladno 16268
Dominik R. ( Pexeso ) deti pl Kladno 16269
Jolana R. ( Žolík ) deti pl Kladno 16270
Alena H. ( ) deti pl Kladno 16271
Ladislav H. ( ) deti pl Kladno 16272
Alena F. ( Ali ) dospeli pl Kladno 16273
Zbyněk J. ( ) dospeli tl Lukostrelci Ceskeho lesa 16274
Miloš M. ( ) dospeli ll LK Tachov 16275
Luděk J. ( Luda ) dospeli ll Paštiky 16277
Magdaléna J. ( Majda ) dorost ll Paštiky 16278
Zděněk V. ( Vořech ) dospeli dl Paštiky 16279
Tomáš U. ( pegas ) dospeli dl AWEN Prachatice 16280
Daniela U. ( Dáda ) dospeli ll AWEN Prachatice 16281
Sandra U. ( Sunny ) deti ll AWEN Prachatice 16282
Tomáš B. ( ) dospeli tl AWEN Prachatice 16283
Lukáš B. ( ) dorost tl AWEN Prachatice 16284
Martin B. ( ) deti ll AWEN Prachatice 16285
Dominika J. ( ) dorost ll AWEN Prachatice 16286
Lukáš O. ( ) deti pl Lukostřelci Českého lesa Dlouhý Újezd 16288
Petr Č. ( ) dospeli ll Šindlovy Dvory 16289
Štěpán P. ( ) dospeli tl Netolice 16290
Karolína P. ( ) dospeli tl Netolice 16291
Jana D. ( ) dospeli ll AWEN Prachatice 16292
Honza H. ( Sam ) dospeli tl Netolice 16293
Tereza K. ( Terka ) dospeli ll Netolice 16294
Marek H. ( Kabuch ) dospeli ll Netolice 16295
Bohumil D. ( Bob ) dospeli dl 16296
Vetonika S. ( ) dospeli dl Kladno 16297
Jan S. ( ) dorost dl Kladno 16298
Ladislav P. ( Rákosníček ) dospeli dl sebu 16299
Leontýna B. ( Leontýna ) dospeli dl Lukoklub 16300
Petr H. ( ) dospeli dl Lukoklub 16301
Leontýnka B. ( ) deti dl Lukoklub 16302
Vítek B. ( ) deti dl Lukoklub 16303
Roman J. ( rimi ) dospeli ll Lukostřelci Českého lesa Dlouhý újezd 16305
JIRKA M. ( ) dospeli ll KLAN-N DĚČÍN 16306
ONDŘEJ M. ( ) dorost ll KLAN-N DĚČÍN 16307
Pavel B. ( Messermann ) dospeli ll KLAN-N Děčín 16311
Kristýna M. ( ) deti tl Lukostřelci Českého lesa 16316
Klára M. ( ) dorost tl Lukostřelci Českého lesa 16317
Martin Š. ( Major ) dospeli ll LUKOS Manětín 16318
Ondřej K. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 16319
Lukáš K. ( ) deti tl Tachov 16320
Martin V. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 16321
Jonáš H. ( ) deti ll LUKOS Manětín 16322
Tomáš Z. ( ) dospeli ll LUKOS Manětín 16323
Jakub Z. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 16324
Jiří V. ( ) deti tl Lukostřelci Českého lesa 16325
Jakub D. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 16326
Roman O. ( ) dorost ll LUKOS Manětín 16327
Adam H. ( ) dospeli pl lukostřelci českého lesa 16350
Pro další info o turnaji kontaktujte pořadatele.