Fórum - Lukostřelec.cz

Úplná verze: 8.r.memoriálu Michala Kočandrle
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Ahoj lukostřelci 

Jako již tradičně i tento rok pořádáme 8.r.mMK. Byli jste zvyklí, že touto cestou Vás k nám zveme. 
Tento rok je tomu jinak. Kapacita soboty i neděle je naplněna. Zájem Vás lukostřelců je OBROVSKÝ. 
Na jednu stranu nás to těší, na druhou stranu nás to mrzí, že vás neuvidíme všechny. 

Zde jsou pokyny pro přihlášené: 
Startovné prosíme zaplatit předem do 20.04.2017 na účet. Platba v .Ten kdo nebude mít zaplaceno do 24.04.2017 bude vyřazen, a 25. 04. bude spuštěna dodatečná registrace. 
Platba v hotovosti na místě nebude možná 
Nebude nás to ráno zdržovat, je nás opravdu hodně a turnaj bude dlouhý. 
Platba na účet: č.ú. 107-6994370207 / 0100 nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo přidělené na seznamu 
přihlášených na www.lukostrelec.cz , www.lukostrelcicl.eu 
+ pokud budete chtít oběd navíc tak to napište do poznámky a připočtěte 120,-Kč 
Věříme že to to opatření Vám nebude dělat problémy. 
Částečně ho nařizuje legislativa A PODSTATNÉ JE I MENŠÍ ADMINISTRATIVNÍ ZÁTĚŽ NA ZAČÁTKU TURNAJE a plné využití kapacity míst. 

Odhlášeným do do 01.05.2017 bude startovné vráceno. Po 01. 05. 2017 bude vrácena částka ponížená o oběd. 
Můžete za sebe delegovat někoho jiného, to není problém. 

Pití – minerálka + čaj zdarma 
- pivo nealko i alko v rozumné ceně 
v sobotu večer živá hudba - SEBRANKA.com 

Zázemí: mobilní WC , pitná voda,velký stan, odborný zdravotní dozor 
spousta dobrovolníků se základním kurzem 1.pomoci a požární ochrany 

UBYTOVÁNÍ: lukostřelci i doprovod se mohou vyspat v sále kulturního domu (WC,kuchyňka), 
ostatní ve vlastních stanech a autech jak kdo snese. 
Můžete přijet už v pátek. 

Za Lukostřelce Českého Lesa 
Mlčoch


Seznam přihlášených
http://www.lukostrelcicl.eu/index.php?op...Itemid=178
seznam přihlášených i s variabilními symboly je zveřejněný na http://lukostrelec.cz/kalendar-akci/8-ro...kocandrle/
oddělené jsou od sebe sobotní i nedělní závod
Ahoj , jedna malá doufám  že pozitivní změna.
V neděli bude 3D na 28 zvířat a okruh bude 2× tak větší než jste zvyklí
Mlčoch
(04-25-2017, 09:03 AM)Mlčoch Napsal(a): [ -> ]Ahoj , jedna malá doufám  že pozitivní změna.
V neděli bude 3D na 28 zvířat a okruh bude 2× tak větší než jste zvyklí
Mlčoch

Óóó tak to je moc pěkná změna. Už se moc těšíme. ;-)

Prometheus
.... okruh staví náš nejlepší ostrostřelec Kyslík a maká na tom už celý duben, neustále něco vyměřuje přestavuje upravuje ( je horší než Boža,vykácel už půl lesa motorovkou aby to bylo ono)
Doplňující informace : V sobotu bude k tanci a poslechu hrát kapela ,,Sebranka,,.
Doporučení: vemte si sebou označený půllitr na pivo.
Mlčoch
Výsledky nedělního 3D
  Neděle 07.05.2017 3D
děti do 10 let 
1 Záhorka František 420
2 Staněk Ríša 412
3 Andrlová 408
4 Dvořáček Víťa 398
5 Dvořáčková Květa 376
6 Bojda Jiří 372
7 Livečková Helena 364
8 Hniličková Anežka 272
9 Sobotka Jakub 196

děti do 13 let
1 Strapková Karolína 478
2 Kučerka Lukáš 470
3 Pirožinský Dan 432
4 Obeda Lukáš 420
5 Tříska Karel 388
6 Štrunc Jiří 378
7 Fiala Ondra 362
8 Klierová Lucie 328
9 Bendová Monika 320

dorost
1 Lukáš Pavel 456
2 Jánská Majda 398
3 Kutá Dája 394
4 Hrad Pavel 390
5 Dedková Lucie 364
6 Mužíková Klára 352
7 Dlouhá Andrea 344
8 Hájek Adam 330
9 Vávra Jiří 306
10 Novák Ondra 302
11 Pesch Lukáš 290
12 Kutá Míša 280
13 Bastl Albert 278
14 Kapic Vítek 270
15 Bunková Zdena 264
16 Mollerová Viki 262
17 Nováková Vendula 236
18 Mařan Ondra 200
19 Andrle 182

Primitivní luk
1 Suchardová Johanka 430
2 Schulz Alois 414
3 Záhorka Petr 360
4 Zelenka Jaroslav 358
5 Záhorková Katka 356
6 Suchardová Helena 328
7 Jirků Václav 320
8 Ševčík Jiří 320
9 Sucharda Honza 288

Tradiční Luk
1 Habart Horst 372
2 Sobotka Aleš 368
3 Švarc Petr 320
4 Hájek st. 176

dlouhý luk
1 Vořech 278

Lovecký Luk ženy
1 Holubová Svatava 422
2 Hrubá Jana 402
3 Sobotková Alena 384
4 Zelenková Marie 378
5 Klierová Růžena 323
6 Hergetová Saša 302
7 Soňa 294
8 Biermeierová Kristýna 288
9 Kolihová Jana 284
10 Štruncová Lenka 260
11 Janů Majka 248
12 Andrová st. 116

Lovecký Luk muži
1 Langr Vítězlav 494
2 Mlčoch 492
3 Biermeier Antonín 470
4 Milfait Miloš 452
5 Hrubý Zdeněk 448
6 Kaťas 446
7 Sobotka Jiří 446
8 Mařan Jiří 440
9 Janča Roman 424
10 Tribula Zbyněk 418
11 Jánošík Milan 398
12 Bumba Pavel 388
13 Bílý František 384
14 Jareš Zbyněk 378
15 Chejnovský Bohumil 368
16 Livečka Radek 362
17 Mužík Roman 354
18 Janů Pepa 310
19 Dvořáček Jiří 288
20 Bastl Marek 272
21 Jánský Luďa 252
22 Andrle 188

první sada fotek
http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/8.r.mem...-od_Simona
výsledky sobota 06.05.2017 podrobné budou ve středu
Sobota 06.05
děti do 10 let
1 Dvořáček Víťa 1517
2 Záhorka František 1442
3 Škraňka Adam 1073
4 Bojda Jiří 944
5 Slavíková Leona 929
6 Škraňka Filip 922
7 Livečková Helena 852
8 Dvořáčková Květa 843
9 Staněk Ríša 785
10 Černá Laura 673
11 Cifra Chrisopher 588
12 Mužíková Dominika 461
13 Bešík Filip 460
14 Hniličková Anežka 335
15 Sobotka Jakub 250

děti do 13 let
1 Haala Jonáš 1816
2 Strapková Karolína 1756
3 Kučerka Lukáš 1677
4 Lukášek 1476
5 Novák Ondřej 1456
6 Mužíková Krisýna 1300
7 Balcer Martin 1214
8 Pirožinský Dan 1167
9 Štrunc Jiří 1043
10 Fiala Ondra 1042
11 Tříska Karel 945
12 Klierová Lucie 903
13 Hejplík Filip 846
14 Bendová Monika 755
15 Fenclová Anna 497

dorost
1 Daniela Kutá 1294
2 Jánská Majda 1274
3 Pavel Lukáš 1179
4 Adam ( Hájek) 1175
5 Klára (Mužíková) 1069
6 Bunková Zdena 1042
7 Červíková VEVE 1026
8 Krása Ondřej 1017
9 Fredilicious 1006
10 Mollerová Viky 963
11 Dlouhá Andrejka 956
12 Jurčová Dominka 950
13 Zíma Jakub 929
14 Bastl Albert 925
15 Hrad Pavel 911
16 Kapic Vít 865
17 Pesch Lukáš 850
18 Uhlíková Sany 846
20 David Jakub 750
20 Balcer Lukáš 750
21 Vávra Jiří 748
22 Nováková Vendula 694
23 Kutá Michaela 648
24 Mařan Ondra 439

Primitivní luk
1 Zelenka Jaroslav 1542
2 Suchardová Johanka 1473
3 Záhorka Petr 1147
4 Jirků Václav 1117
5 Schulz Alois 984
6 Záhorková Katka 933
7 Sucharda Honza 921
8 Suchardová Helena 818

Tradiční Luk
1 Pužej Štepán 1572
2 Jan Holub holík 1535
3 Habart Horst 1373
4 Jan Holub sam 1205
5 Kodýdek Miloš 1200
6 Švarc Petr 1089
7 Sobotka Aleš 1086
8 Pěstová Karolína 857
9 Štolová Kateřina 609

Dlouhý luk
1 KUMO 1494
2 VOŘECH 1000

Lovecký Luk ženy
1 Hrubá Jana 1529
2 Rudová Eliška 1475
3 Sobotková Alena 1101
4 Čtvrtečková Terezka 1042
5 Kraftová terezka 1031
6 Zelenková Marie 1008
7 Biermeierová Kristýna 1003
8 Holubová Janča 966
9 Janů Majka 949
10 Hergetová Alexandra 911
11 Klierová Růžena 899
12 Dortová Jana 822
13 Mlynaříková Kamila 725
14 Štruncová Lenka 722

Lovecký Luk muži
1 Mlčoch           2214
2 Janča Roman 1790
3 Hrubý Zdeněk 1784
4 Uhlík Tomáš 1703
5 Jánošík Milan 1685
6 Biermeier Antonín 1683
7 Milfait Miloš 1605
8 Škraňka Pavel 1558
9 Mařan Jiří 1499
10 Tribula Zbyněk 1490
11 Sobotka Jiří 1441
12 Novotná Alois 1421
14 Bílí František 1378
14 Chejnovský Bohuslav 1378
15 Fencl Jan 1370
16 Livečka Radek 1292
17 Štekl Martin 1216
18 Jareš Zbyněk 1054
19 Will 978
20 Balcer Tomáš 962
21 Janů Pepa 948
22 Kabuch 918
23 Václavek Josef 911
24 Messermann 906
25 Jánský Luďa 837
26 Bastl Marek 795
27 Vaclík Martin 754
28 Dvořáček Jiří 741
Stran: 1 2