Fórum - Lukostřelec.cz

Úplná verze: Tričko s motivem lukostřelby?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Dobrý den, ráda bych si koupila nějaké lukostřelecké tričko. Nevíte kde se dají nějaká taková sehnat? Buď nějaký obchod, nebo mě napadlo, že bych si ho nechala někde potisknout s mnou vybraným obrázkem, ale s tím také nemám zkušenost. Kdybyste o něčem věděli budu ráda. Díky
Mívali jsme i trička Lukostřelec.cz - Asociace tradiční lukostřelby ČR, ale to bylo naposledy cca před 5 lety. Kdyby ale zájemců bylo více, můžeme třeba zkusit nechat zase nějaká vyrobit ... přidal by se někdo?
Pokud by se toho někdo chtěl ujmout, bylo by to fajn, už se o tom nějakou dobu uvažuje..   Bude-li na tričku nějaký znak nebo nápis ATL / Lukostřelec CZ, bude potřeba jeho podobu probrat na úrovni řádných členů nebo alespoň rady.   
(02-21-2019, 12:10 PM)Lucínek Napsal(a): [ -> ]Mívali jsme i trička Lukostřelec.cz - Asociace tradiční lukostřelby ČR, ale to bylo naposledy cca před 5 lety. Kdyby ale zájemců bylo více, můžeme třeba zkusit nechat zase nějaká vyrobit ... přidal by se někdo?

Já spíše chtěla několik kusů triček pro mě a pro známé, které by měli na sobě nějaké lukostřelecký motiv.. na internetu se totiž žádné pěkné sehnat nedá. Byla mi doporučena tato firma na potisk triček https://www.attackpromotion.cz/ nemáte s ní někdo zkušenosti? Jestli mi udělají 5 triček na přání? Nikdy jsem takhle nic nedělala.. Jinak ten nápad s těmi tričky je zajímavý. Kdyby vypadalo pěkně tak bych o něm taky uvažovala.
Nechávám dělat trička v budějovické firmě Tytrika, mám s nimi výbornou zkušenost, natisknou vám tričko přesně podle přání stačí jen dodat obrázek v PDF v dostatečném rozlišení, Dělám tam jak naše klubová trika i mikiny tak i jednotlivá trička i s lukostřeleckým motivem
Johanka vyrábí trička sama nebo je nechává dělat ve firmě. Obojí je poměrně snadné, druhá varianta je dražší, avšak trvanlivější. Skoro v každém městě existuje firma, která Ti potiskne tričko podle Tebou dodaného námětu.