Fórum - Lukostřelec.cz

Úplná verze: Sipy na PBHB
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Vie niekto poradit overeneho dodavatela, eshop a pod. na vhodne sipy  pre sutaz v kategorii PBHB? Viem si odladit karbonove sipy na BB. ale v drevenych som uplne laik....Hladam skor lacnejsie na 44# biokompozitny turecky luk Grozer s perspektivou ist na 3D sutaz, t.j. drevene alebo bambusove sipy s prirodnymi letmami do spiraly. Predpokladam ze by to mohli byt  5/16 -30", 80g (11/32)? Strielam zatial z neho europskym stylom troma prstami, natah 28", som pravak a nechystam sa zmenit sposob strelby na palcovy styl lebo mi moc  nejde Wink - teraz pouzivam pri strelbe karbonove sipy, a bojim sa ze biokompozitny luk tym znicim, nehovoriac ze na sutaz sa take sipy nehodia...
Poslal som ti do súkromnej správy link na obchod, neviem či tu môžem zverejňovať takýto link.
(01-10-2021, 05:48 PM)fedosteve Napsal(a): [ -> ]Poslal som ti do súkromnej správy link na obchod, neviem či tu môžem zverejňovať takýto link.

Dakujem pozriem