Fórum - Lukostřelec.cz

Úplná verze: Lukoturnaj na Kašperku 2021
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Několik fotek taky mám .. (a ty stupně vítězů jsem přidal jen z donucení, vrozená skromnost by mi to jinak nedovolila Angel )
Na Kašperku se zrodil nový turnaj! Pevně věřím, že bude za rok zase. Klobouk dolů před stavěčema! Byla to paráda! Kačka a Herman
Krásný turnaj na krásném místě, děkujeme moc. Počasí luxusní, organizace i moderátor Tom výborný  Wink skupina pohodová a atmosféra velmi příjemná. Oceňuji velmi štědré ceny pro vítěze, skvělé. Díky a těšíme se na příští rok. Míla a Tom
Ahoj, děkuji za uspořádání pěkného turnaje na moc krásným místě. Přidávám pár fotek.
Ahoj, milí havrani a krkavci! Navzdory pesimistům tradiční lukostřelba žije a dokonce se, jak říká Herman, zrodil další krásný turnaj. Přejme mu všichni dlouhý život. Pro mne to bylo velké pohlazení duše. Jen si nevzpomínám, že bych byl vyhlášen.
Luis

P.S. S nějakým podrobnějším hodnocením ještě počkám a pošlu ho potom Tomovi.
Moc děkuji za krásný turnaj, vyšlo vše nádherně, počasí, krajina, lidé ... jen škoda, že jsem potom musel prchnout a nemohl počkat ani na vyhlášení. No ostatně jsem čekal, že vyhlášen stejně nebudu, i v tomto případě příjemné překvapení.

Jen se zeptám - jsou někde pro zajímavost i ty výsledky dvojic?
Stran: 1 2 3 4