Fórum - Lukostřelec.cz
LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí (/showthread.php?tid=491)

Stran: 1 2 3 4


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Kaťas - 01-09-2020

Přihlašování na první letošní turnaj bylo spuštěno...


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - honzik181 - 01-09-2020

Ahoj,
bohužel nás to mrzí, ale turnaj je v době, kdy končíme prázdninovou dovolenou na lyžích.
Než dojedeme s rodinu domů a vybalíme, bude sobota večer.
A tak si na svůj první letošní turnaj budeme muset počkat.
A to jsme se tolik těšili.
:-(
Honzík s Luckou


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Kaťas - 01-09-2020

(01-09-2020, 02:24 PM)honzik181 Napsal(a): Ahoj,
bohužel nás to mrzí, ale turnaj je v době, kdy končíme prázdninovou dovolenou na lyžích.
Než dojedeme s rodinu domů a vybalíme, bude sobota večer.
A tak si na svůj první letošní turnaj budeme muset počkat.
A to jsme se tolik těšili.
:-(
Honzík s Luckou
Lyže jsou taky fajn... na těch jsem nebyl ani nepamatujuSad


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Kaťas - 01-21-2020

Z čiré radosti jsem se přihlásil na vlastní závody. Netušil jsem však, že oproti loňsku toliko naroste zájem o náš miniaturní závod. Pokud se tedy kapacita plně naplní, může se ještě jeden šťastlivec přihlásit místo mě na můj email katass@seznam.cz


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Luis - 01-22-2020

Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Kaťas - 01-23-2020

(01-22-2020, 04:20 PM)Luis Napsal(a): Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.

A nemůže to být třeba čím vícekrát se přihlásím tím vícekrát jsem lukostřelcem?Smile


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Stalker - 01-27-2020

Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Luis - 01-27-2020

(01-23-2020, 08:22 AM)Kaťas Napsal(a):
(01-22-2020, 04:20 PM)Luis Napsal(a): Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.

A nemůže to být třeba čím vícekrát se přihlásím tím vícekrát jsem lukostřelcem?Smile

No to taky.


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Kaťas - 01-27-2020

(01-27-2020, 01:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile

Dík za info, snad budou i další ročníkySmile


RE: LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí - Prometheus - 01-27-2020

(01-27-2020, 07:43 PM)Kaťas Napsal(a):
(01-27-2020, 01:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile

Dík za info, snad budou i další ročníkySmile

Ale budou a ono se to jednou na tom zmrzlém poli povede.  Smile Big Grin