Fórum - Lukostřelec.cz
KLEPÁKŮV MLÝN 2020 - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: KLEPÁKŮV MLÝN 2020 (/showthread.php?tid=589)

Stran: 1 2


RE: KLEPÁKŮV MLÝN 2020 - Kaťas - 09-23-2020

(09-22-2020, 05:02 PM)Johanka Suchardová Napsal(a): Přátelé, kamarádi, nový termín Klepáku 2020 je 27. - 28. 3. 2021, pracovní název turnaje je PŘEŽIVŠÍP 2021
V brzku opravíme propozice a spustíme nové přihlašování. 
Ti z vás, co nechtěli vrátit startovné, jsou automaticky přihlášeni (pokud by jste nemohli na jaře na turnaj dorazit, samozřejmě to finančně vyřešíme).
Ostatní co váhali s placením se budou muset přihlásit znovu. 
Převelice se Vám omlouváme za způsobené potíže a těšíme se na shledanou - doufáme již v poněkud klidnější atmosféře.    
Johanka a Lojza

A bude tam sníh? U nás určitě bude zase +15, tak že bych si to užil aspoň na klepáku?Smile


RE: KLEPÁKŮV MLÝN 2020 - Johanka Suchardová - 03-23-2021

Vážení lukostřelečtí přátelé a kamarádi, 
jak jste jistě již zaregistrovali, Klepák 2020 musel být zase odložen (zpráva na hlavní stránce lukostřelce). Velice nás to mrzí. Vzhledem k tomu, že se nikdo neozval ohledně změn ve vašich bankovních účtech, vrátila jsem všem startovné na účty, ze kterých k nám vaše peníze přišly. Doufám, že mi je zase v nejbližší době budete moci poslat zpět. Je to velká zábava, místo lukostřílení si přeposílat peníze. Jakmile to půjde, budeme se snažit vám turnaj uspořádat.
Jak to tak vypadá, vše je na dobré cestě, po měsíci už můžeme beztrestně sportovat i za vraty, takže třeba za další měsíc v jiné vesnici, pak v jiném městě, okrese, dále v kraji a to bychom se už mohli konečně sejít na nějakém turnaji.  Těšíme se na vás, Johanka a Lojza


RE: KLEPÁKŮV MLÝN 2020 - Jirka - 03-26-2021

(03-23-2021, 09:21 AM)Johanka Suchardová Napsal(a): Vážení lukostřelečtí přátelé a kamarádi, 
jak jste jistě již zaregistrovali, Klepák 2020 musel být zase odložen (zpráva na hlavní stránce lukostřelce). Velice nás to mrzí. Vzhledem k tomu, že se nikdo neozval ohledně změn ve vašich bankovních účtech, vrátila jsem všem startovné na účty, ze kterých k nám vaše peníze přišly. Doufám, že mi je zase v nejbližší době budete moci poslat zpět. Je to velká zábava, místo lukostřílení si přeposílat peníze. Jakmile to půjde, budeme se snažit vám turnaj uspořádat.
Jak to tak vypadá, vše je na dobré cestě, po měsíci už můžeme beztrestně sportovat i za vraty, takže třeba za další měsíc v jiné vesnici, pak v jiném městě, okrese, dále v kraji a to bychom se už mohli konečně sejít na nějakém turnaji.  Těšíme se na vás, Johanka a Lojza

Hlásím, že mi na účtu něco přistálo.  Wink


RE: KLEPÁKŮV MLÝN 2020 - Johanka Suchardová - 08-08-2021

Vážení lukostřelečtí kolegové, právě byly zveřejněny nové propozice na odložený turnaj Klepák 2020. Přihlašování je spuštěno. Těšíme se na vás. Lojza a Johanka.