Fórum - Lukostřelec.cz
Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 (/showthread.php?tid=622)

Stran: 1 2 3


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Dáda - 06-20-2021

Za AWEN děkujeme za příjemný turnaj a těšíme se na další. Zajímavý formát, jak již bylo výše napsáno, mrzelo nás, že je turnaj zkrácený, ale v tom vedru byl dostačující :-) Děkujeme Dáda a Tom


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Johanka Suchardová - 06-20-2021

Děkujeme Totemákům za jejich zkušební turnaj pro pochybné období zákazů. Doufáme, že do budoucna budou turnaje už všechny normální a že se budeme moci zase potkávat všichni bez omezení. 
Nicméně, se mi po dlouhé době dostaly do rukou ligové bodovačky, abych je mohla předat ke zpracování našemu novému zpacovávači ligové tabulky- Aleši Sobotků. Prohlédla jsem si je a zjistila, dost zásadní nedostatky. Po dohodě s Alešem, kterého nechceme hned na začátku otrávit detektivní prací je domluveno, že od příštího turnaje nebudou započítávány nesprávně vyplněné ligové bodovačky. Jsou na nich dva podpisy, jak samotného střelce, tak patrona v turnaji. Přátelé, proč podepisujete něco špatně či vůbec nevyplněného? 
A to jsem se ani nenamáhala výsledky přepočítávat. Chtěli bychom, aby naše soutěž byla trochu na úrovni. 
Tak snad se chytíte za nos. 
Jmenovitě, tak jak mi to přijde pod ruku: 
Žilková, Kvarda, Hanousková, Kosař, Brabec, Ruda- kategorie. 
Uhlík, Uhlíková- zásahy na terčovkách. 
Korous, Benedikt- dítě nestřílí terčovku 50m.  
Livečková H., Livečka R. a Livečka J. nastříleli desetkrát více bodů na rychlostřelbě a královském ústupu - to znamená, že podle těchto bodovaček už nyní vyhrávají ligu na rok dopředu. 
Čáslava ani kategorie ani jeden podpis.
Přeji vám všem hezké střílení, chápu, že vyplňování papírů je otrava, ale bez toho to fakt nejde. Pokud si chcete v klidu u vašeho stolu, či třeba v křesle porovnat výsledky se soupeři, musíme to pro vás někdo udělat a bez vaší ukázněné pomoci to nejde. 
Johanka


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Mlčoch - 06-21-2021

Ahoj děkuji za turnaj, ten celodenní bych asi kvůli vedru ani nepřežil, rychle svižné děkuji.
mlčoch


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - mincička - 06-21-2021

.. k těm bodovačkám, nechci se někoho zastávat, ale asi to bylo i tím vedrem.
Například já jsem chtěla Honzovi T. zaškrtnout kategorii: Lovecký luk ženy ..   Big Grin Big Grin Big Grin
Na štěstí si toho všiml  Big Grin


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Jirka - 06-21-2021

Kiš, kiš, Míla má průšvih. Smile Smile Smile .
Trošku jsme hledali fáborky v lese Smile ale jinak závod pecka. Skoro jak pravý lov. Smile


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Milaura - 06-21-2021

Ahoj všem, děkujeme za hezký turnaj, Habří nikdy nezklame - je tam prostě nádherně a závody akorát dlouhé.
Za neúplnou bodovačku se teda stydím, ale byla jsem trochu mimo, chtěla jsem dokonce po Tomovi klíče od mého auta, kterým jsem vůbec nepřijela  Big Grin  Johanko, jsem a vždy věrně budu lovec žena * M.


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Hynek - 06-22-2021

Taky se připojím k všeobecné chvále. Zkrácený formát je dobrá varianta a určitě se bude tato zkušenost hodit i jiným. Pro mne navíc je zajímavé i srovnání s loňským turnajem v Habří, který mi naopak připadal až moc dlouhý. Možná proto, že byl také klimaticky extrémní i když naopak. Pro ty, kterým byl samotný závod málo byly ostatně připravené další tři samostatné disciplíny, takže to určitě málo nebylo. Za mně super.


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - ficcus - 06-25-2021

Ahoj střelkyně, střelci  a střelčata,
konečně jsem se vyhrabal z časového skluzu a mohu reagovat. Díky všem za účast. Totemákům a i některým hostům za pomoc. A gratuluji všem na virtuální bedně.

Co se týká testování „jiné organizace“ turnaje, tak máme tímto ověřeno, že není problém „otočit“ cca 100 lidí takto ve dvou samostatných turnajových částech (dopoledne/odpoledne). Tedy kdyby opět nastala situace, že někdo určí např. maximálně 6 lidí pohromadě, tak to není problém. Akorát mi chybí vyhlašování nejlepších střelců.  To tam má býtJ
Neplánovaně nás pak takto kratší a rychlejší turnaj asi i ušetřil kolapsů z horka. Byl to převelice horký den.

Ad délka turnaje - jsem pro rozmanitost  – ať si každý organizátor postaví turnaj jak chce a střelci si pak vyberou z turnajové nabídky, jak jim je libo.

A  dál … souhlasím s Johankou – kdo má rád „papírování a administrativu“, ať se hlásí. Může se postarat o celoroční zpracovávání ligových bodovaček. Ostatní mu to rádi ulehčíme bezchybnými bodovačkami. Cože? Nikdo se nehlásí?
Tak ať si o nás letošní administrátor Aleš nemyslí, že jsme lemplové a nevděčníci.

Dál … vím, že jsem zapomněl (od loňska) zvětšit Fredymu na ústupovce o pár cm hlavu tak, aby odpovídala pravidlům. Sypu si popel na hlavu a hned jak se Fredy vrátí z Habří domů, provedu mu něco hrozného.

Kontrola kategorie luku u registrace – ráno chodili všichni k registraci s luky. Odpoledne? Nevím.
Ale myslím, že žádný spor ohledně kategorie luku ve výsledcích nenastal.

Bylo by třeba sjednotit pokyny pro pořadatele ohledně terčovek. V pokynech pro pořadatele je u terčovky na 20 m a rychlostřelby třeba psáno „ střed terče je ALESPOŇ 1 m nad terénem“. Chápu to tak, že nemá ležet na zemi. Při „ideálním“ postoji pak ideálně střed terče ve výši hrudi? Rovná se 130-140 cm? My máme středy cca 130 cm nad zemí. V kontrolním listu je však pro změnu psáno, že střed terče má být 1m nad zemí. To by však znamenalo střelbu z kopce.
U terčovky 50 m je v pokynech psáno „spodní okraj ASPOŇ 10 cm nad terénem“. My máme spodní okraj 30 cm nad zemí. V kontrolním listu je však psáno „10 cm nad terénem“.  Při té vzdálenosti a častému mírnému převýšení to u této disc. asi až tak roli nehraje.
99% střelců nad tím mávne rukou, ale …

Ztráty a nálezy - Miska, plech od buchty, půllitr, 4x různý šíp Easton Inspire, klobouk
https://drive.google.com/file/d/1rv7c0g6bjcGXDoPCrZdRFvtPg8-nC_y3/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1s1X5-6WEJgQzHoZpn3mniIjcJqICArNX/view?usp=sharing
Už vím – Polákovic žlutá mísa, jeden šíp Tomáše Tichého, půllitr asi Karla Č.? Jo a ještě mám sluneční brýle pro Martina Ch.

Tak ještě jednou díky všem, ať se daří a hezké léto přejiJ


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Luis - 06-26-2021

Nazdar Fíkusi, naší skupině ( Tři Záhorkovi, Týna a já s Johankou) se turnaj přes původní obavy moc líbil. Hezky jsme si ho užili. 3D trať byla moc pěkná. Padesátka byla postavena krásně a podle pravidel - jestli je v kontrolním listě napsaná poznámka o 10 cm nad terénem, je tam proto, aby si kontrolující uvědomil, že v pravidlech se říká, že musí být alespoň 10 cm nad terénem. Aby se spodek terče neskrýval v  trávě nebo blátě. A podobně je to i s ostatními poznámkami tam uvedenými. Stavitel trati staví podle pravidel a kontroluje se to taky podle pravidel, ne podle zkrácených poznámek v kontrolním listě. Nicméně je pořád co zlepšovat. Co se týče rychlostřelby a a dvacítky, jsem toho názoru že byly postaveny trochu punkově. Tam bych viděl prostor pro zlepšení. A díky za slíbenou plastiku Fredyho. 
Z jižních čech do jižních čech zdraví Lojza


RE: Turnaj Sv. Víta v Habří - 2021 - Herman - 06-28-2021

Také děkuji za pěkný turnaj. Zkrácená verze nás nakonec zachránila před zhynutím z vedra.