Fórum - Lukostřelec.cz
Borecký šíp 2020 - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Borecký šíp 2020 (/showthread.php?tid=521)



Borecký šíp 2020 - Leontýna - 02-18-2020

Borecký šíp 2020 se uskuteční dne 20.06.2020 v Borku u Žlutic.  Můžete si plánovat ve svých kalendářích a těšíme se na Vás.


RE: Borecký šíp 2020 - RAVEN - 02-18-2020

Ahoj, nechci být hnidopich, ale v ten samý termín už je nějakou dobu uveden v Kalendáři akcí totemácký turnaj v jihočeském Habří (LL). Koukal jsem, že poslední dva roky byl Borek vždy čtvrtý víkend v měsíci, takže pěkně navazoval na oba předcházející jihočeské konané o druhém, resp. třetím víkendu. Škoda, že se budou tuplovat, oba turnaje stojí za účast... .Tom P.


RE: Borecký šíp 2020 - Stalker - 02-24-2020

Me se to zda v pohode, se rozkrajime Big Grin Kazdopadne by me zajimalo, jestli v tomto pripade mohou byt oba turnaje pocitane do ligy. Pac ja to klidne objedu Wink


RE: Borecký šíp 2020 - Leontýna - 02-24-2020

(02-18-2020, 08:04 PM)RAVEN Napsal(a): Ahoj, nechci být hnidopich, ale v ten samý termín už je nějakou dobu uveden v Kalendáři akcí totemácký turnaj v jihočeském Habří (LL). Koukal jsem, že poslední dva roky byl Borek vždy čtvrtý víkend v měsíci, takže pěkně navazoval na oba předcházející jihočeské konané o druhém, resp. třetím víkendu. Škoda, že se budou tuplovat, oba turnaje stojí za účast... .Tom P.

Ahoj,
máš pravdu, ale nemohu s tím nic udělat. Prázdniny jsou letos o týden delší a většina škol má 29. a 30.06. ředitelské volno. Proto už je v Borku tábor od 27.06.2020 jako první běh.
Aby se soutěž mohla uskutečnit tak se táborová základna staví týden před soutěží tj. 13.06.2020.
Takže jsem se dostala do volby soutěž zrušit či konat ve stejném termínu jako turnaj sv. Víta v Habří.

Soutěž Borecký šíp se může konat vždy víkend před zahájením prázdnin. Jinak není připravené nebo volné tábořiště.

(02-24-2020, 12:45 AM)Stalker Napsal(a): Me se to zda v pohode, se rozkrajime Big Grin Kazdopadne by me zajimalo, jestli v tomto pripade mohou byt oba turnaje pocitane do ligy. Pac ja to klidne objedu Wink

Borecký šíp 2020 byl schválen do LL. Jen se mi nedaří dojednat jeho zveřejnění v kalendáři  Confused


RE: Borecký šíp 2020 - Stalker - 02-24-2020

Ahoj, to jako vazne budou dva ligovy turnaje ve stejny termin? To je trochu na prd, zvlast kdyz je mezi nema a dalsim tunajem skoro 2 mesice pauza.


RE: Borecký šíp 2020 - Kaťas - 02-24-2020

(02-24-2020, 12:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, to jako vazne budou dva ligovy turnaje ve stejny termin? To je trochu na prd, zvlast kdyz je mezi nema a dalsim tunajem skoro 2 mesice pauza.

Na žádný z turnajů se nevejdou všichni. Nevidím důvod proč by tudíž nemohli být dva ve stejný termín. Na počet střelců by se vešel i třetíSmile
Navíc ne všichni chtějí jezdit vždy přes celou republiku, a tak se spokojí s tím blíž.
Buďme rádi, že vůbec nějaké jsou...


RE: Borecký šíp 2020 - Stalker - 02-24-2020

Mas pravdu, na pocet to je asi OK a v Habri usetrim 70km, pojedu jen 240 Big Grin


RE: Borecký šíp 2020 - Luis - 02-25-2020

Nazdar střelci, Kaťas to, myslím, napsal dobře.
Ať vám to hezky lítá.


RE: Borecký šíp 2020 - Leontýna - 04-17-2020

Je mi to velice líto, ale vzhledem ke všem okolnostem dnešní doby, nejisté situaci, nemožnosti přípravy a nedostatku financí plynoucích z nemožnosti provozovat klub musíme zrušit turnaj Borecký šíp 2020.
Nechceme nechat tápat účastníky soutěže ani organizátory a čekat na nejistá rozhodnutí.
S jistotou tedy můžeme říci, že Borecký šíp 2020 nebude!

Věříme, že příští rok se jeho organizace vydaří.


RE: Borecký šíp 2020 - Kaťas - 04-20-2020

Těšíme se tedy na příští rok! Ať se Vám daří.