Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Jarní šíp
#21
V pátek došlo vcelku dost plateb, takže okruh hříšníků se nám zmenšil na cca 30 střelců. Kdo měl kliku a máme na něj telefon, tak jsme mu rovnou volali. Problém potom je, když má pět lidí v přihlášce jednu a tu samou kontaktní mailovou adresu. Nu což, mail jsme rozeslali. Big Grin Takže pokud máte ve svém okruhu někoho, o kom víte, že je dlužníkem, dejte mu echo. Čas je do úterka 17. 4. odpoledne. Pokud platba nebude na účte nemilosrdně bereme náhradníky. Big Grin howgh
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#22
(04-14-2018, 09:59 AM)Zbyněk Napsal(a): V pátek došlo vcelku dost plateb, ...

Já za to připomenutí moc děkuju. Nějak mi to kvůli práci vypadlo z hlavy. Chyba nicméně byla napravena  Smile
Odpovědět
#23
NAZDAR!

Udělali jste nám neskutečnou radost, protože po dnešní revizi plateb jsme zjistili, že turnaj je dokonce přeplněn a všichni jste poctivci poctiví a máte zaplaceno. Big Grin Takže vás nakonec dorazí skoro 140 a musím říct, že už se moc těšíme. Bude krásně, bude pivo a bude kombat (a na cenu se můžete hodně těšit). Big Grin Doufáme, že se těšíte aspoň stejně jako my. Jo a... zatím máme na stavbu trati sebe, Horsta a Vencu. Big Grin Takže kdyby se v pátek od rána někdo nudil, uvítáme i jednorukého.

Zbyněk a Kokosák

PS: Už mě nebaví vám všem psát maily. Big Grin Od teď pokud možno všechny dotazy přes sms a hovory na 721 018 091. Děkuji za pochopení. Wink
Odpovědět
#24
Liknavější přátelé a členové ATL, všichni kdo jste do dnešního rána registrováni a máte a zaplacenou licenci (jedině došlé platby na účet ATL k dnešní deváté hodině ranní, další už ne - neboť už nebudu u internetu) budete mít i přes různé varovné signály započítány výsledky z PJŠ do tabulky Ligy ATL. Aktualizace členstva proběhne až po PJŠ. Všem kdo splnili své povinnosti vůči ATL včas moc děkuji! A vás opozdilce pro příště varuji (chci si taky někdy zastřílet a ne jen sedět na zadku u počítače). Na zítřek Vám všem přeji krásné počasí a ať to lítá dopředu. Johanka
Odpovědět
#25
Kokosák mi svěřil bodovačky ze soboty a tak si k tomu večer sednu. Teď ne na to je moc krásně. Večer se ale můžete těšit na celkovou tabulku s výsledky.
Odpovědět
#26
Tak jsme všichni společně úspěšně načali druhou dekádu! Tady se samozřejmě sluší ještě jednou poděkovat Jařence se Zelíčkem, díky kterým je 1. Jarní vůbec na světě. Jsme si s Kokosákem vědomi, že je určitě co vylepšovat, ale myslím si, že jako odpíchnutí to bylo obstojné. Hlavně proto, že bylo na čem stavět. Uvítáme od vás jakékoli připomínky a postřehy, protože za rok bychom se do toho chtěli pustit znovu a vychytat všechny zbylé mouchy. Smile

Od rána na některé z nás padla nervozita, tak se omlouváme, jestli jsme sem tam někoho odbyli. Dokud si to člověk sám nezkusí, nedokáže docenit tu práci a to úsilí, které je třeba, aby takový turnaj proběhl hladce a bez obtíží. Rádi bychom poděkovali Jařence a Malému Zelímu za pomoc při stavbě trati. Věřte, že stavět v sedmi lidech je docela záhul. Big Grin Za velkou pomoc při složení trati pak děkujeme Zelíčkovi a Hynkovi! Když jsem se totiž v nedělním slunečném ránu konečně probral a došoural se k ohni, oznámila mi Jařenka, že Zelí už běhá po trati a skládá. Takže se z toho stala hurá akce a i s panem traktoristou jsme měli vše odklizené za krásné dvě a půl hoďky. Mám radost, že i kombat se stihl, i když kvůli dlouhému sčítání a trošku zadrhnutému vyhlašování jsme začali později, proto hodně střelců odjelo. Škoda, věřím, že cena stála za to. Wink Když už jsme u kombatu, děkujeme Peťovi Záhorků za přivezené sklopky! Byl zrovna ten nešťaslivec, na kterého jsem při vyhlašování zapomněl, a kteří svou troškou přispěli do mlýna lukostřeleckého.

I přes to, že jsme totálně kaput a i teď mi padá hlava, když píši, tak se těšíme na další ročník! Jak píše Kačka, bodovačky má u sebe ona a sumíruje výsledky. Fotky dávám do kupy teď. Bohužel jsem nestíhal běhat mezi ostatními skupinami, takže většina je od nás, ale kompletuji to s fotkami od Jardy Kvardů, kterému tímto děkuji aTpočítejte, že v nejbližsích dnech sem přistane odkaz. Kdo má další fotodokumentaci, nechť se o ni podělí i s ostatními formou veřejného odkazu. Wink

Speciální díky pak ještě posíláme Kokosákově mamce, Alešovi a Nikče s Týnkou. Moc nám pomohli.

Přátelé kamarádi, mějte se famfárově a uvidíme se na dalších turnajích v sezóně!

Zbyněk s Kokosákem a spol.
Odpovědět
#27
Výsledky Prvního jarního šípu jsem přidala na Lukostřelce http://www.lukostrelec.cz/aktuality/vysl...sipu-2018/
Krásnou dobrou noc a děkujeme jindřichohradecké bandě za krásný turnaj.
Odpovědět
#28
Jeníkovští se připojují k děkovným zdravicím.
Jen bych chtěla poprosit všechny lukostřelce, aby se nerozjížděli hned po skončení závodu. Na vyhlášení byla dle mého názoru sotva polovina soutěžících. Možná, že kdyby jste věděli, že můžete v losování vyhrát poukázku na lukostřelecké vybavení, počkali by jste o tu půlhodinku déle.
Jinak u ohniště zůstaly čtyři šípy (škoda je přiložit), nechce se mi fotit, tak zde je popis: Domnívám se, že výrobce je pan Kýzl, borovice - konická, černý končík (jeden poškozen), vodící žlutá, ostatek červeno černá, délka 32 palců +hrot, dole označení 37, 38. Hezký den Johanka
Odpovědět
#29
Ahoj Všem ,Letošní ,,1. JARNÍ-LETNÍ ŠÍP 2018 ,, se povedl. Pohodová atmosféra ve skupině letní počasí .děkujeme za turnaj Eliška Boža Mlčoch
Odpovědět
#30
(04-22-2018, 08:43 PM)Zbyněk Napsal(a): protože za rok bychom se do toho chtěli pustit znovu a vychytat všechny zbylé mouchy. Smile

Pokud se vám povede vychytat opravdu všechny mouchy, tak slavnostně pokleknu a třikrát před vámi pobiju hlavou o zem.  Big Grin Ono většinou bohatě stačí být zase o kousek lepší. I tak to bylo super.

Pár fotek:

http://vhynek.rajce.idnes.cz/2018_1._jarni_sip/

Mimochodem Káťo takhle rychle zveřejněné výsledky je luxus!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)