Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí
#31
Kaťasi, pár kapek vody a pár kilo bláta na botách nás přece nemůže vylekat! Myslím si, Zbyňku, že svou mluvu bychom měli přizpůsobit podmínkám, kde ji užíváme. To není pokrytectví ale ohleduplnost k těm, kteří se nevyžívají v hrubostech. 
Všechny zdravím a už se těším!
Lojza
Odpovědět
#32
Ahoj a velké díky za první letošní turnaj. Počasí, trať i zázemí na jedničku. Moc si ceníme, že jsme se mohli zúčastnit a vidět po čase všechny ty krásné tváře a vypasená bříška. Díky Kaťasovi a celému Lumarku, povedená akce se vším všudy!
Tom P. za RAVEN Horažďovice.
Odpovědět
#33
Děkujeme Lumarku za hezký turnaj, o to cennější, že byl letos první. Moc se nám líbila vegetariánská 3D trať, a to jak po stránce umělecké tak i pro její náročnost. Jen tak dál!
Z Jeníkova zdraví Lojza s Johankou
Odpovědět
#34
Přátelé,
překonal jsem nával únavy a sepsal bodovačky.
Několik lidí si napsalo do součtu méně bodů než ve skutečnosti mělo, ale pohyby tabulkou střelců to na vyšších pozicích neovlivnilo. Největší omyl však nastal kovářovi přímo na kobyle a to pod jeho očima. Zapisovatel naší skupiny násobil kolečka 10 nikoliv 20 a při přepočítávání si toho nikdo nevšiml. Jelikož jsem si to sám odsouhlasil můžu se zlobit jen sám na sebe. Tímto se však Ondrovi a Horstovi omlouvám, protože jsem je oba přestřílel a umístil se za KumemSmile
Pro vyvrácení pochybností a zachování mé důvěryhodnosti vám to zítra naskenujuSmile

Děkujeme za slova chvály. Turnaj byl s vámi se všemi velice příjemný. Šipky netáhly úplně tak jako loni, ale nevadí, zábavy bylo dost.
Kaťas


Přiložené soubory
.pdf   Lumakrův létající cirkus - vysledky2020.pdf (Velikost: 235,41 KB / Stažení: 42)
Odpovědět
#35
Smile 
Ahoj LUMARKu , děkuji za HODNĚ povedený turnaj , pro mě poprvé s časovým vypouštěním střelců na trať,zelenina na trati , maso v jeskyni,  spoustu natěšených lukostřelců a lukostřelkyň , prostě paráda . Jen škoda že oproti prvnímu turnaji toho bahna bylo MÁLO ( není nic hezčího když na postupu na další metu nemůžeš zvednout nohu pro nános bahna[Obrázek: smile.png])

Děkuji a těším se na další ročník.

mlčoch
Odpovědět
#36
Ahoj Lumarci,
díky za naprosto překrásný turnaj! Lepší zahájení sezóny jste nám ani připravit nemohli. Počasí skvostný, disciplíny naprosto vymazlený, ale ty výpečky... Ty byly nejvíc. Sláva vám a těším se na další ročník. Wink

Týna
Odpovědět
#37
Jsem moc rád že se Vám u nás líbilo a už se těším až se zase uvidíme na jiných závodech.
Posílám odkaz na pár fotek:
https://photos.app.goo.gl/R7UnZseowNMhx3Ei8
Ahoj KUMO
Odpovědět
#38
Tak konečně jsem se dostal k tomu zfalšovat ty bodovačky do detailuSmile

Nevejde se to do přílohy, takže to přikládám k fotkám od táty. Je toho ranec, takže zasílám odkaz na úschovnu.
https://www.uschovna.cz/zasilka/VKBSGRNT...IH7PW9XVB9
Kdo si nestihne stáhnout ať se ozve pošlu znovu.

Jen pro info. Věřím, že se většině lidí střílení u rybníka líbilo, byly z toho ovšem nějaké oplétačky s úřadem, jelikož si někteří občané stěžovali, že se necítí bezpečně.
Pro příště budeme nuceni tuto krásnou lokalitu vypustitSad

Kaťas
Odpovědět
#39
(02-24-2020, 10:34 AM)Kaťas Napsal(a): Tak konečně jsem se dostal k tomu zfalšovat ty bodovačky do detailuSmile

Nevejde se to do přílohy, takže to přikládám k fotkám od táty. Je toho ranec, takže zasílám odkaz na úschovnu.
https://www.uschovna.cz/zasilka/VKBSGRNT...IH7PW9XVB9
Kdo si nestihne stáhnout ať se ozve pošlu znovu.

Jen pro info. Věřím, že se většině lidí střílení u rybníka líbilo, byly z toho ovšem nějaké oplétačky s úřadem, jelikož si někteří občané stěžovali, že se necítí bezpečně.
Pro příště budeme nuceni tuto krásnou lokalitu vypustitSad

Kaťas

Ahoj Kaťásku a Lumarci, děkujeme za fotografie. To už plánujete další ročník?, no to jste se rychle zmátořili! Big Grin . Johanka
Odpovědět
#40
(02-25-2020, 08:09 AM)Johanka Suchardová Napsal(a):
(02-24-2020, 10:34 AM)Kaťas Napsal(a): Tak konečně jsem se dostal k tomu zfalšovat ty bodovačky do detailuSmile

Nevejde se to do přílohy, takže to přikládám k fotkám od táty. Je toho ranec, takže zasílám odkaz na úschovnu.
https://www.uschovna.cz/zasilka/VKBSGRNT...IH7PW9XVB9
Kdo si nestihne stáhnout ať se ozve pošlu znovu.

Jen pro info. Věřím, že se většině lidí střílení u rybníka líbilo, byly z toho ovšem nějaké oplétačky s úřadem, jelikož si někteří občané stěžovali, že se necítí bezpečně.
Pro příště budeme nuceni tuto krásnou lokalitu vypustitSad

Kaťas

Ahoj Kaťásku a Lumarci, děkujeme za fotografie. To už plánujete další ročník?, no to jste se rychle zmátořili! Big Grin . Johanka

Tak po večírku jen standardní dvoudenní kocovinaSmile

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)