Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí
#1
Přátelé lukostřelci,
ti kdož zavítali i ti kdož jsou zatím jen zvědavi jsou zváni 15. února do Dýšiny u Plzně na druhý ročník Lumarkova létajícího cirkusu. Jelikož rok 2019 byl zatraceně krátký (aspoň že letos bude o den navíc) nemohu Vám v této chvíli nabídnout ještě propozice, ale usilovně pracujeme na vlastním 3D a i jiných disciplínách.
Pro přespolní je možné přijet už v pátek 14. a přespat, stejně jako ze soboty na neděli, v párty místnosti ve spacáku na zemi. Pivo bude určitě už naraženo.
Stejně jako loni, pokud někdo nemá hlídání, děti si klidně vezměte, ale vzhledem k počasí a náročnosti je turnaj koncipován především jako dospělácký. Pro hudrovatele jsem zajistil na ústup louku bez bahna, ale tomu poli se s největší pravděpodobností stejně nevyhneme, takže se modlete za mráz!
Jako sobotní večírek založíme doufám tradici šipkového turnaje, který byl loni znamenitý.

Šťastný nový rok,
Kaťas a Lumark
Odpovědět
#2
Uz jsem prihlasenej? Big Grin
Odpovědět
#3
Čau, Kaťásku,
jak se prosím tě přihlašuje? Dík!
Týna
Odpovědět
#4
(01-05-2020, 03:04 PM)TýnazTýna Napsal(a): Čau, Kaťásku,
jak se prosím tě přihlašuje? Dík!
Týna

Čauves,
přihlašování ještě není spuštěno. Bude to klasicky přes lukostřelce, jen musím tento týden vymyslet trasu a napsat propozice, aby lidi věděli do čeho jdou.
Odpovědět
#5
Je vidět, jak jsme natěšený na první závod. Big Grin Já už taky netrpělivě vyhlížím spuštění přihlašování.
Odpovědět
#6
(01-05-2020, 06:04 PM)Hynek Napsal(a): Je vidět, jak jsme natěšený na první závod. Big Grin Já už taky netrpělivě vyhlížím spuštění přihlašování.
Už máš kolena v cajku? Zatím nevím jaký bude terén, dám vědět, ale klidně přijeď jen na večírekSmile
Odpovědět
#7
(01-05-2020, 06:20 PM)Kaťas Napsal(a):
(01-05-2020, 06:04 PM)Hynek Napsal(a): Je vidět, jak jsme natěšený na první závod. Big Grin Já už taky netrpělivě vyhlížím spuštění přihlašování.
Už máš kolena v cajku? Zatím nevím jaký bude terén, dám vědět, ale klidně přijeď jen na večírekSmile
Já to nějak zvládnu. Koupil jsem si hůlku. Wink
Odpovědět
#8
Milí lukostřelci,
včera jsme s Norem prošli potencionální trať a konečně jsem mohl s definitivním klidem vytvořit propozice. Po organizační stránce se toho příliš nezměnilo. Posunuli jsme start o trochu dýl, aby přespolní nemuseli vstávat když mi jdeme spát. Samozřejmě je možné dorazit a narazit už v pátek odpoledne/večer.
Co se týká disciplín, vypustíme-li ligu, bude poměrně hodně změn. Dalo by se říci i novinek. V propozicích je zatím jen nástřel. Definitivní podobu a pravidla k disciplínám se dozvíte při zahájení.

Přihlašování můžete očekávat každou hodinou až dnem, hned jak se k tomu Katka dostane.
Konec přihlašování přes lukostřelce a deadline zaplacení je stanoven na 5.2. Pokud se do té doby nenaplní kapacita, je možné přihlásit se dodatečně telefonicky.

Tímto Vás všechny srdečně zvu na Lumarkův létající cirkus 2020,
Kaťas
Odpovědět
#9
Ahoj a kde jsou ty propozice ( prohledal jsem i globus vevnitř a propozice nikde) mlčoch
Odpovědět
#10
(01-08-2020, 02:31 PM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj a kde jsou ty propozice  ( prohledal jsem i globus vevnitř a propozice nikde)  mlčoch

No dobře no tak jsem je z rozrušení zapomněl přiložitSmile


Přiložené soubory
.pdf   Lumarkuv letajici cirkus - propozice.pdf (Velikost: 374,13 KB / Stažení: 21)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)