Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí
#21
(01-27-2020, 07:47 PM)Prometheus Napsal(a):
(01-27-2020, 07:43 PM)Kaťas Napsal(a):
(01-27-2020, 01:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile

Dík za info, snad budou i další ročníkySmile

Ale budou a ono se to jednou na tom zmrzlém poli povede.  Smile Big Grin

Jo za nukleární zimyBig Grin
Odpovědět
#22
Exclamation 
Vážení kamarádi lukostřelci, vzhledem k tomu , že se nám kvapně blíží první turnaj naší lukostřelecké ligy, musím Vám připomenout, - pokud chcete tento turnaj zapsat do ročního zápolení ligy, je třeba uhradit příspěvky ATL.  
Přeji hezký den, vaše kontrolorka našich členů a financí Johanka 

Začnu sepisovat seznam členů pro letošní rok, který bude vyvěšen na stránkách lukostřelce týden před turnajem. Takže, neváhejte.!! Platba příspěvků ATL v hotovosti na turnaji se nekoná. Joh.
Odpovědět
#23
Ahoj, chtěl bych se tímto přihlásit. Jen se nevejdu do žádné kategorie ATL. Myslíš, že bych si to mohl střelit jen tak bez ligy za LL? ????

Přiznávám, tu větu s 12cm jsem tehdy do pravidel bez rozmyslu okopíroval od 3D.
Odpovědět
#24
Beru rašpli. Už se na tebe těším.
Luis
Odpovědět
#25
.... já beru lepidlo a flexu a uděláme mu z toho docela slušný primitiv   - mlčoch
Odpovědět
#26
(02-04-2020, 02:16 AM)Kibe Napsal(a): Ahoj, chtěl bych se tímto přihlásit. Jen se nevejdu do žádné kategorie ATL. Myslíš, že bych si to mohl střelit jen tak bez ligy za LL?  ????

Přiznávám, tu větu s 12cm jsem tehdy do pravidel bez rozmyslu okopíroval od 3D.

Já tomu sice nerozumím, ale nevidím důvod proč by sis nemohl přijet zastříletSmile
Včera se jeden člověk odhlásil, takže tě píšu místo něj. Pošli prosím peníze na účet a do poznámky napiš KibeSmile
Odpovědět
#27
Tak jsem zvědav co nám Sabinka způsobila na části už postavené tratiBig Grin
A jestli ty větry nepřejdou doufám, že se šípy na dálkových disciplínách nebudou obracet proti střelcůmBig Grin
Odpovědět
#28
Větry mají na sobotu ustat, takže vyhlídky dobré. Zatím prší jako hodně. Holinky a Holíka s sebou!
Odpovědět
#29
(02-13-2020, 07:24 PM)Kaťas Napsal(a): Větry mají na sobotu ustat, takže vyhlídky dobré. Zatím chčije jak svině. Holinky a Holíka s sebou!

Kaťásku, u nás také není moc hezky. Nicméně jak říká Lojza "v přírodě je vždycky krásně".  Prosím, oprav ten vulgarismus. Děkuji Johanka
Odpovědět
#30
(02-14-2020, 09:48 AM)Johanka Suchardová Napsal(a):
(02-13-2020, 07:24 PM)Kaťas Napsal(a): Větry mají na sobotu ustat, takže vyhlídky dobré. Zatím chčije jak svině. Holinky a Holíka s sebou!

Kaťásku, u nás také není moc hezky. Nicméně jak říká Lojza "v přírodě je vždycky krásně".  Prosím, oprav ten vulgarismus. Děkuji Johanka

Johanko? Vážně? Taková cenzura? Věř mi, že děcka (protože pochybuju, že dospělým by to ublížilo) dneska mluví asi milionkrát hůř, takže tohle mi přijde jako úplný nesmysl...
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)