Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lukoturnaj na Kašperku 2021
#21
Ahoj přátelé, 
jen dávám na vědomí, že vzhledem k relativně vysokému počtu odhlášek a přihlášek na poslední chvíli budu řešit vracení startovného odhlášených střelců až v klidu po turnaji, teď na to bohužel nezbývá čas. Děkuji za pochopení a těším se v sobotu na viděnou! Tom P., RAVEN HD.
Odpovědět
#22
Thumbs Up 
Tome, díky za super turnaj. Počasí bylo objednáno taky skvělé. Moc jsme si to uzili. ?? Naďa
Odpovědět
#23
Za Prachatičáky z AWENu děkujeme za fantastický turnaj a klobouk dolů před organizátory.  Skvělé počasí, skvělé místo, skvělí lidé, skvělý turnaj, skvělé jídlo a magická atmosféra. Děkujeme. Dáda
Odpovědět
#24
Ahoj,
velký dík Tomovi, Kubovi a všem co se na organizaci turnaje podíleli. Byl to úžasný den a moc jsme si turnaj užili i díky perfektní organizaci, veselé skupině a prostředí na Kašperku. Počasí to jen umocnilo. Jediný malinký škraloupek byla asi dvacítka, kde terče nad sebou nejsou úplně obvyklé. Nicméně my to vyřešili tak, že jsme stříleli dva do jednoho, stejně jako doma na zahradě, takže nám to vlastně nevadilo.

Libor, Mirka a Dan Bendovi
Odpovědět
#25
Rád bych se připojil k díkům za bezva turnaj, počasí dokonalé, kulisy fantastické, nálada ve skupině velmi kamarádská a celkově pozitivní atmosféra turnaje s přehledem zakryla drobné provozní nepříjemnosti. Za sebe musím přiznat, že v okamžiku loučení jsem dokázal myslet jen na to, že bych se chtěl nejpozději za rok zase vrátit !!
Můj zvláštní obdiv patří Tomovi za moderování od úvodu po vyhlášení, velmi profesionální výkon Smile

Petr H. a Jana R.
Odpovědět
#26
Ahoj všichni pořádající.
Turnaj byl naprosto skvělý a neuvědomuji si ani žádnou chybičku na turnaji. Byl skvělý.
Až tedy na všechny ty kameny kolem terčů. To nestačil jen sem tam jeden či dva? To jste je tam museli nosit celý rok? :-D
Počasí jste objednali na jedničku, jídlo bylo skvostné a vše vyšlo na jedničku.
Už se těším na příští ročník.
:-)
Honzík s Luckou
Odpovědět
#27
...právě jsme se vrátili z hradu... a přivezli jsem výsledky, najdete je v příloze této zprávy. Jinak jsme moc rádi za vaše díky a chválu - i nám se turnaj líbil, takhle Kašperk neznáme a bylo tomu tak především díky vám, účastníkům turnaje. Kastelán vypadal nadšeně, tak snad si to za rok zopakujeme. Závěrem prosba - bohužel jsme téměř nestíhali fotit, kdybyste se tedy kdokoliv z vás chtěli podělit o pěknou fotku z turnaje, budeme vám vděčni (nasdílet prosím kamkoliv, anebo poslat na mail - pollak.ddm@gmail.com).  
S díky a přáním pěkného podzimu, Tom, RAVEN HD.


Přiložené soubory
.pdf   výsledkovka KH2021 (celkový přehled).pdf (Velikost: 53,89 KB / Stažení: 70)
Odpovědět
#28
Ahoj
Děkuji. Moc jsem si to užila. Počasí bylo skvělé, prostředí malebné a moc se těším na další ročník. Predem hlásím, že s Radimem hodláme obhájit umístění ve Dvojicích. A ten jeden bod na stupně vítězů chci taky pokořit  Big Grin  Ještě jednou díky. Eva D. Smile
Odpovědět
#29
Ahoj všem lukostřelcům, můj hřbet se klaní až k zemi nad heroickým výkonem Kuby a Toma , kteří vystavěli od pátku až do soboty do 3 hodin ráno trať.  Pak se  modlili ať vysvitne slunko tak dlouho ,až se tak skutečně stalo. Tím  pro nás připravily parádní střílení na Kašperku.  Děkuji mlčoch


Přiložené soubory Miniatury
           
Odpovědět
#30
(11-08-2021, 10:51 AM)EvaM Napsal(a): Ahoj
Děkuji. Moc jsem si to užila. Počasí bylo skvělé, prostředí malebné a moc se těším na další ročník. Predem hlásím, že s Radimem hodláme obhájit umístění ve Dvojicích. A ten jeden bod na stupně vítězů chci taky pokořit  Big Grin  Ještě jednou díky. Eva D. Smile

Hahá!! sice jste stáli s Radimem na stupních o kus výše než Lenka Štunců a já Johous, ale na medu jsme si měly pochutnat my! (tedy pokud se pro umístění počítaly vystřílené body) Takže se třeste! Příští rok takhle už nevyhrajete!!  Angry Big Grin
Děkujeme za pěkný turnaj, bylo nám u vás na Kašperku hezky. Jak si Tom přál, kritiku chce poslat do soukromé pošty, takže mu tam pošlu i pochvalné mručení. Díky Johanka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)