Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. podzimních modřínů
#11
Ztráty a Nálezy
plecháček se našel ( dovezu netolice  nebo sychrov nebo manětím  nebo na zakončení LL)
našla se též dětská rukavička hnědá a chránič předloktí
Mlčoch
Odpovědět
#12
(09-05-2017, 08:49 AM)Mlčoch Napsal(a): Ztráty a Nálezy
plecháček se našel ( dovezu netolice  nebo sychrov nebo manětím  nebo na zakončení LL)
našla se též dětská rukavička hnědá a chránič předloktí
Mlčoch

Super, díky. Do Netolic ani na Sychrov ho nevoz, tam nejedu. Na Klepákův mlýn jedu určitě, Manětín možná. Dám vědět.
Odpovědět
#13
Zdendo, já tam zase nechal termohrnek na kávu. Stříbrno černý bez ucha.... Kdyby tam byl, vezmi mi ho prosím třeba do Netolic. Dííík
Odpovědět
#14
Jo dovezu a ještě nalezeny dřevěný šíp asi dětský je krátký tipovali jsme to na Dominika.
Odpovědět
#15
Domik má karbony a podepsané. Takže to není on ... možná někdo z Lukoklubu.
Odpovědět
#16
....ok, děkuji Lucínku, tak jsem to špatně otipoval.
Odpovědět
#17
(09-05-2017, 11:40 AM)Hynek Napsal(a): Super, díky. Do Netolic ani na Sychrov ho nevoz, tam nejedu. Na Klepákův mlýn jedu určitě, Manětín možná. Dám vědět.

No pokud tam do Manětína chceš jet, tak je možná čas se přihlásit, je tam poměrně nízká kapacita 60 střelců a je ze 2/3 zaplněná. Na to, že je to poslední letošní ligový turnaj, tak zatím žádná přihlášková smršť se nekonala, ale těch asi 24 míst se může zaplnit poměrně rychle, stačí, aby někdo jako Lukostřelci ČL, Titěva nebo Lukoklub začali vyplňovat přihlášky za celý klub a je plno ...
Odpovědět
#18
(09-15-2017, 08:56 AM)Lucínek Napsal(a):
(09-05-2017, 11:40 AM)Hynek Napsal(a): Super, díky. Do Netolic ani na Sychrov ho nevoz, tam nejedu. Na Klepákův mlýn jedu určitě, Manětín možná. Dám vědět.

No pokud tam do Manětína chceš jet, tak je možná čas se přihlásit, je tam poměrně nízká kapacita 60 střelců a je ze 2/3 zaplněná. Na to, že je to poslední letošní ligový turnaj, tak zatím žádná přihlášková smršť se nekonala, ale těch asi 24 míst se může zaplnit poměrně rychle, stačí, aby někdo jako Lukostřelci ČL, Titěva nebo Lukoklub začali vyplňovat přihlášky za celý klub a je plno ...

Tak bohužel ani tam nejedu neb z rodinných důvodů nemůžu...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)