Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Další nováček chce poradit...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 8:47 pm    Předmět: Citovat

Pistolník napsal:
Tak tady záleží na tom, jakým způsobem hodláš střílet. Jestli bez míření přes nějaká (jakákoliv) mechanická mířidla - tedy takzvaná instinktivní střelba a nebo mířením přes mířidla. U instinktivní střelby máš obě oči otevřené a je jedno, které je řídící. A přes mířidla, tady je každá rada drahá. Můžeš sice mířit oběma očima otevřenýma, ale míří řídící oko. S tímto mám velké zkušenosti u střelců z pušky a vždy bylo jednodušší přeučit ruce než oko. U luků by to mělo být podobné, zvlášť pokud si dříve nestřílel a nemáš to zažito.

Děkuji moc, mířidlům bych se chtěl vyhnout největším obloukem( podle mě to pak již není lukostřelba). Takže nevadí když vemu RH?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak tady záleží na tom, jakým způsobem hodláš střílet. Jestli bez míření přes nějaká (jakákoliv) mechanická mířidla - tedy takzvaná instinktivní střelba a nebo mířením přes mířidla. U instinktivní střelby máš obě oči otevřené a je jedno, které je řídící. A přes mířidla, tady je každá rada drahá. Můžeš sice mířit oběma očima otevřenýma, ale míří řídící oko. S tímto mám velké zkušenosti u střelců z pušky a vždy bylo jednodušší přeučit ruce než oko. U luků by to mělo být podobné, zvlášť pokud si dříve nestřílel a nemáš to zažito.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 8:07 pm    Předmět: Citovat

Ano myslím, jak velký má být luk.
Ještě bych potřeboval poradit s jednou věcí. Mám dominantní oko levé, ale jsem pravák (mám proto brýle (asi)). Proto nevím jestli mám vzít RH nebo LH...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tailon napsal:
MartinJanousek napsal:
Tailon napsal:
Ten samick vypadá dobře. Jakou DL má ten luk? A jakou DW bych si měl pro začátek pořídit? Popřípadě jaký šípy by se k tomuto luku hodily nejvíc? Diky

DL (draw length) nema luk, ale ty. Zmeris si svou DL a podle toho vyberes spravnou delku luku. Minimalne takhle je to u tercovych luku.
Mrkni na www.jilemnice.cz/cz/lukostrelba.pdf , strana 7.


Jo sorry, špatně jsem se vvyjádřil... Měl bych mít DL asi 27,5" ( rozpětí rukou 177cm, a od konečků prstů k puse asi 68 cm) takže nevím jak velký mám vzít ten luk...

Teda celkom nerozumiem tomu ,,jak velký", myslíš dĺžku luku či?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 7:51 pm    Předmět: Citovat

Kúp si karbóny Easton Powerflight sú to slušné šípy za dobrú cenu a vydržia hodne,teda pokiaľ nebudeš strieľať do kameňa Mr. Green ,dural síce nepraskne,ale sa zohne a už ho nikdy poriadne nevyrovnáš,takže ho môžeš tak či tak vyhodiť .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 7:32 pm    Předmět: Citovat

Budeš-li luk kupovat v nějakém specializovaném obchodě (klidně přes internet) ,nech si se šípy poradit prodejcem přímo na daný luk. Je to jednak podle síly kuku a jednak podle délky tvého nátahu. Z materiálu si vyber buď karbon (občas však když narazí na něco tvrdého, tak praskne) a nebo dural (ten vydrží asi všechno 😄).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 6:56 pm    Předmět: Citovat

MartinJanousek napsal:
Tailon napsal:
Ten samick vypadá dobře. Jakou DL má ten luk? A jakou DW bych si měl pro začátek pořídit? Popřípadě jaký šípy by se k tomuto luku hodily nejvíc? Diky

DL (draw length) nema luk, ale ty. Zmeris si svou DL a podle toho vyberes spravnou delku luku. Minimalne takhle je to u tercovych luku.
Mrkni na www.jilemnice.cz/cz/lukostrelba.pdf , strana 7.


Jo sorry, špatně jsem se vvyjádřil... Měl bych mít DL asi 27,5" ( rozpětí rukou 177cm, a od konečků prstů k puse asi 68 cm) takže nevím jak velký mám vzít ten luk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 6:47 pm    Předmět: Citovat

Pistolník napsal:
Ještě se mrkni na SF Optimo+, je to v podstatě naprosto stejnej luk a seženeš ho i za 1500 Kč. Bude ti stačit 64, 66". Sílu bych vybral do asi 30 lb. Neboj na 25 metrů to jsou šlehy naprosto dostatečný.

Díky určitě kouknu, a nevíš třebajaky jaký šípy bych měl koupit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MartinJanousek
Nováček
Nováček


Registrace: 19.4. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Reading (UK), Praha

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tailon napsal:
Ten samick vypadá dobře. Jakou DL má ten luk? A jakou DW bych si měl pro začátek pořídit? Popřípadě jaký šípy by se k tomuto luku hodily nejvíc? Diky

DL (draw length) nema luk, ale ty. Zmeris si svou DL a podle toho vyberes spravnou delku luku. Minimalne takhle je to u tercovych luku.
Mrkni na www.jilemnice.cz/cz/lukostrelba.pdf , strana 7.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ještě se mrkni na SF Optimo+, je to v podstatě naprosto stejnej luk a seženeš ho i za 1500 Kč. Bude ti stačit 64, 66". Sílu bych vybral do asi 30 lb. Neboj na 25 metrů to jsou šlehy naprosto dostatečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 5:22 pm    Předmět: Citovat

MartinJanousek napsal:
Tailon napsal:
Dobře, a kdybych si teda koupil pro začátek něco "obyčejného" co byste mi doporučili?
PS: ale ten hoyt stoji 16K a to už je trochu moc Wink

U nas v klubu strili vsichni zacatecnici s ruznymi obdobami luku Samick Polaris (http://archery.cz/luky/cvicne-luky/reflexni-luk-samick-polaris-3819, urcite maji neco obdobneho i v jinych obchodech). Rekl bych, ze si to uchova hodnotu, takze to pujde treba po roce prodat.


Ten samick vypadá dobře. Jakou DL má ten luk? A jakou DW bych si měl pro začátek pořídit? Popřípadě jaký šípy by se k tomuto luku hodily nejvíc? Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Galenius
Nováček
Nováček


Registrace: 25.8. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 11:41 am    Předmět: Citovat

Jíra napsal:
v Třemošnici Jarda alias jchocz (zde na foru) je zapálenec do korejských luků
jinak jsou v Pardudicích a okolí dva kluby kam se nemusíš bát přijít, ale nevím o tom, že by tam někdo střílel jezdecký luk, ale pokud o to budeš stát základní techniku tě tam naučí
http://www.kentaur-pce.cz/
http://lk-dominik.ondrav.net/kontakt/


Do Kentaura chodím, tam střílím 3,5 roku BB. A tam nikdo, kdo střílí jezdecký luk, není. A tak nějak jsem dospěl k tomu, že mi BB nevyhovuje a mám tendenci zprimitivnět.
U Dominika si ani nejsem jist, jestli stále existuje.
V každém případě, díky za kontakt, zkusím kontaktovat Jardu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MartinJanousek
Nováček
Nováček


Registrace: 19.4. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Reading (UK), Praha

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 11:35 am    Předmět: Citovat

Tailon napsal:
Dobře, a kdybych si teda koupil pro začátek něco "obyčejného" co byste mi doporučili?
PS: ale ten hoyt stoji 16K a to už je trochu moc Wink

U nas v klubu strili vsichni zacatecnici s ruznymi obdobami luku Samick Polaris (http://archery.cz/luky/cvicne-luky/reflexni-luk-samick-polaris-3819, urcite maji neco obdobneho i v jinych obchodech). Rekl bych, ze si to uchova hodnotu, takze to pujde treba po roce prodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 11:25 am    Předmět: Citovat

Galenius napsal:
Ahoj.
Chci se zeptat, je tu někdo, kdo střílí jezdecký luk (ať již korejský, maďarský atd.) a je z okolí Pardubic či v dojezdové vzdálenosti?
Začínám o něm silně uvažovat, ale před koupí bych si ho rád prohlédl, podržel v ruce, pobavil se nad rozumnou silou atd.
A rád bych vyzkoušel thumb ring, jestli je to vhodná cesta.


v Třemošnici Jarda alias jchocz (zde na foru) je zapálenec do korejských luků
jinak jsou v Pardudicích a okolí dva kluby kam se nemusíš bát přijít, ale nevím o tom, že by tam někdo střílel jezdecký luk, ale pokud o to budeš stát základní techniku tě tam naučí
http://www.kentaur-pce.cz/
http://lk-dominik.ondrav.net/kontakt/
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Galenius
Nováček
Nováček


Registrace: 25.8. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 9:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj.
Chci se zeptat, je tu někdo, kdo střílí jezdecký luk (ať již korejský, maďarský atd.) a je z okolí Pardubic či v dojezdové vzdálenosti?
Začínám o něm silně uvažovat, ale před koupí bych si ho rád prohlédl, podržel v ruce, pobavil se nad rozumnou silou atd.
A rád bych vyzkoušel thumb ring, jestli je to vhodná cesta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 8:42 am    Předmět: Citovat

cornus napsal:
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3145

Tam je nejslabší 45# to asi v 15-ti neutáhnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 8:36 am    Předmět: Citovat

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3145
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 12:18 am    Předmět: Citovat

Dobře, a kdybych si teda koupil pro začátek něco "obyčejného" co byste mi doporučili?
PS: ale ten hoyt stoji 16K a to už je trochu moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MartinJanousek
Nováček
Nováček


Registrace: 19.4. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Reading (UK), Praha

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 12:11 am    Předmět: Citovat

Ver lidem, co ti tu radi, abys zacal s necim slabsim a lehcim. Ten luk, co sis vybral, je sice moc peknej, ale ty se s nim budes prat, protoze na tebe bude moc silny a tezky. Nenaucis se zakladnimu postoji a skoncis s ramenem u ucha... Jsi-li zacatecnik, kup si zacatecnicky luk, budes rychleji postupovat dopredu. Za rok ho treba prodej na Aukru a jdi do neceho pro pokrocilejsi.
Ja vim, ze te strasim Cool ale mysime to s tebou dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 11:43 pm    Předmět: Citovat

Ten luk, co sis vybral neznám, ale od pohledu má dost reflexní riser.
To má tendenci být citlivější na střelecké chyby a pro začátečníka mi to nepřijde úplně vhodné.
Když už uvažuješ o takovém typu luku, tak bych bral něco jako Hoyt dorado. Můj technický názor a mé estetické cítění.
Silnější ramena pak taky asi půjdou přikoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 10:19 pm    Předmět: Citovat

Pistolník napsal:
Na druhou stranu ta cena je na začátek fakt dost (hodnotím teda podle střídajících se zájmů svých dětí - takže sorry Sad )

Mluvíš jako moje máma Very Happy ale ja když už si chci něco pořizovat, tak chci kvalitní a pěknej kousek. měřím sice 168 cm, ale mám dlouhý ruce, takže bych měl mít DL nějakých 27"
Jinak díky za radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 9:55 pm    Předmět: Citovat

Jsem naprostý nováček, takže moji poznámku ber s rezervou.
Síla nátahu se (pokud není uvedeno jinak) uvádí na 28" nátah. To je velmi důležité. Změř si, jaký máš nátah.
Mám reflex 34 lb (28"). U mě při mém nátahu to má ve skutečnosti 42 lb. Ale střílí s tím naprosto v pohodě i můj 12 letý syn, protože při jeho nátahu to má kolem 28 lb. Takže pokud nemáš nad 180 cm, tak si myslím, že tento luk zvládneš. Na druhou stranu ta cena je na začátek fakt dost (hodnotím teda podle střídajících se zájmů svých dětí - takže sorry Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 9:05 pm    Předmět: Citovat

Keď sa Ti páči a máš prachy tak si ho kúp,Take-Down ma tú výhodu,že pre začiatok môžeš kúpiť menšiu libráž a až sa budeš na to cítiť kúpiš len silnejšie ramená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 8:36 pm    Předmět: Citovat

Bojím se, že když si koupim levný luk co se mi nelíbí, ta lukostřelba mě tak nechytne. Tenhle luk jsem si vybral, protože je hrozně moc pěknej, vypadá dost kvalitně a taky jsem našel tohle http://www.bestrecurvebowguide.com/beginner-recurve-bow/.
Chci ale aby můj luk byl Take-Down a nechci dřevěný riser(myslím tělo luku Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 8:29 pm    Předmět: Citovat

Tailon napsal:
Díky za odpovědi, dál bych se chtěl zeptat, na oficiálních stránkách http://www.martinarchery.com/bows/saber-elite/ je udávána AMO length 64", či znamená to AMO a dá se z toho nějak určit draw length?

podle AMO by to být max. 30", ale nejsem si jistý v odkaze níže to, ale najdeš pokud o to opravdu stojíš
pokud chceš střílet jen pro svou radost kup si luk tak max do 26 liber a co nejlevnější, tenhle popřípadě s větší libráží si nech další level

AMO - ARCHERY MANUFACTURERS AND MERCHANTS ORGANIZATION
http://www.texasarchery.org/Documents/AMO/AMOStandards.pdf[/quote]
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 7:56 pm    Předmět: Citovat

Tailon napsal:
Díky za odpovědi, dál bych se chtěl zeptat, na oficiálních stránkách http://www.martinarchery.com/bows/saber-elite/ je udávána AMO length 64", či znamená to AMO a dá se z toho nějak určit draw length?

64" je dĺžka luku,na tej stránke čo si dával predtým píšu, že je aj pre dlhšie náťahy,spýtaj sa ich, mali by to vedieť, ale počítam,že v tvojom veku nemáš nejaký extra dlhý náťah...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tailon
Nováček
Nováček


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 4:13 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych střílet doma, nechci chodit do žádného klubu a na turnaje se taky nechystám. Smile a dá se nějak vypočítat ta DL? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 12:17 pm    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
Myslím, že 35 lbs je vhodná nátahová síla, ze slabšího by jsi "vyrostl" moc rychle. Nicméně tenhle luk taky neznám.


Silově určitě rychle, ale technicky zas tak rychle ne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 12:15 pm    Předmět: Citovat

zalezi na cloveku a fyziognomii Wink
ja bych povedal ze 35 je ok. Poznam decka - chalan 11r. - co bez problemov tahaju 37lbs, vobec sa nekrivi ani nic, ale zas je silny a dobre stavany.
Poznam ale i ludi, ktorym je 35lbs vela a radsej strielaju slabsimi lukmi.
To je naozaj tazko poradit. Najlepsie, ak by si si zohnal niekoho, kto nejaky "zbytocny" luk ma a by si si vyskusal......
Podobne velmi zalezi na to, akemu druhu lukostrelby sa budes venovat....
_________________
Sen okçuluğu bir gün bırakırsan o seni 10 gün bırakır.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MartinJanousek
Nováček
Nováček


Registrace: 19.4. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Reading (UK), Praha

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 11:49 am    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
Myslím, že 35 lbs je vhodná nátahová síla, ze slabšího by jsi "vyrostl" moc rychle. Nicméně tenhle luk taky neznám.

Me teda prijde 15-ti letemu klukovi doporucovat, aby zacal s 35# lukem, dost prehnane. Nenauci se spravnou techniku a jeste si neco utrhne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
Strana 5 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.